nastavak na MINIXovu temu 2MB/sec za dzabe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Leon

Zainteresovan član
Poruka
103
zeleo bih da dodam jos samo ovo:
Zelim prvo da kazem da je za svaku pohvalu postupak Minixa, jer vecina nas se nebi toliko trudilo na taj nacin pomogne nekom kao sto to radi Minix.
Stekao sam utisak da zaista ima covek najbolje namere I da mu je osnovni cilj da nam pomogne svima oko jedne takve stvari sto je zaista, opet ponavljam, za svaku pohvalu.
Minix preporucujem ti da se ne nerviras mnogo oko raznih komentara koje sreces ovde kao odgovor na tvoju temu, jer je to sasvim normalno. Moras razumeti da zivimo u zemlji gde nam malo toga polazi za rukom I da je najnormalnije sto se javlja neverica, jer niko nije navikao da tek tako dobije nesto, sto bi se reklo, suvise lepo da bi bilo istinito.
Sto se mene tice, procitao sam sve sto pise u predhodnim tekstovima i imam samo jos tri stvari da dodam-pitam (shvatajuci da imas najbolju nameru, I da nezelis nista lose, nezelim da budem sumljicav, nego me samo interesuje kao detalj):
1. Svuda se navodi da je sve sto treba da damo e-mail, ali mene interesuje sta je sa tim programom koji treba da instaliramo na nas komp, kolko se moze verovati tako necemu, mozda moze da mi napravi neke probleme, ili u najgorem slucaju neki opasan virus da nam ubaci na komp. Ali to je samo najgora varijanta I moram tako da mislim(pesimisticki) jer kao sto rekoh, malo toga mi uliva poverenje u ovoj zemlji da bih bio uvek optimista..
2. Nije mi jasno zasto nepostoji u medijima nekakva reklama za ovo, zasto nisam nigde vise video ovo. A da bi ta kompanija izvela sve ovo ona mora da ima veliki pocetni capital, zasto li se onda nisu potrudili oko reklame I sajta.
3. Nisam shvatio dali se placa kao medjunarodni razgovor ili kao gradski, al predpostavljam da ce biti(ako bude) ovo prvo. Samo jos neznam iz koje je zemlje ta kompanija, al na primer da je iz Engleske, 1minut razgovora sa Londonom je 25dinara, sto iznosi 1500 dinara za jedan sat, odnosno 7200MB za te pare, a to bi prema gore navedenom tekstu trebalo da nam isplate zbog provedenih sati na netu preko njih, znaci skoro dzabe! Tu se potvrdjuje tvoja tvrdnja da imaju profit preko telefonske kompanije, ali takodje I od onogj “ostataka” sveta koji nije medju prvih 80000000 koji placa minimalno uslugu.
Dakle, svima dobro sem provajderima. Ostaje samo da vreme pokaze sta ce biti, al trebalo bi da se osvrnemo na cinjenicu da je istorija uciteljica zivota I da se uvek ponavlja, pa izvucite zakljucak…
I moram jos jedanput da pohvalim postupak Minixa bez obzira dal ovo sve uspe il ne.
:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top