Zatvor zbog pisma Tadicu

Nesrecni Radisa, napisa i sledece(i upravo ta recenica je protumacena kao pretnja)"

"Bio sam ti dobar domacin, bio si mi u kuci, ali, posle deset godina doslo je vreme da mi dodjemo tvojoj kuci, da nam resis problem"...

E, dug je period od deset godina, zaboravio da ti je bio gost i da si bio dobar domacin, tvoje gostopirmstvo uzvrati- zatvorskom celijom!

Sad, posto ti je oduzeta tehnika vredna 100 000 maraka i nikad nije vracena, pa ti otad zivis sa porodicom od prodaje kozjeg mleka, moj Radisa, nisi vise bitan ni vazan, Tadic ne jede kozje mleko, za pecene jarice, ne znam:(
 

a ti ono dasa i po, jel nam to želiš da saopštiš:hahaha::zcepanje:

a ovo za zatvor ko je devojčica...a čuj pa valjda oni koji su dobru ribu videli samo na krevetu nekog postera a ne u svom :per: dečko oladi da te nebi kakav pravi dasa dočekao i "okružio" u Okružnom zatvoru u Beogradu :per::lol:

Далеко је Београд од мене...
Ближи ми је Вараждин....Зато ми је толико драг...
:per: :per: :per:
 
Nesrecni Radisa, napisa i sledece(i upravo ta recenica je protumacena kao pretnja)"

"Bio sam ti dobar domacin, bio si mi u kuci, ali, posle deset godina doslo je vreme da mi dodjemo tvojoj kuci, da nam resis problem"...

To nije protumačeno kao pretnja. U tekstu, koji autor ove teme očigledno namerno nije ceo kopirao nego je odabrao samo delove pogodne da se napadne BT, lepo piše :

U MUP-u nam je rečeno da je Milosavljević priveden na informativni razgovor zbog „nekih telefonskih poziva koje je upućivao kabinetu predsednika“.

http://www.alo.rs/vesti/25061/Zbog_pisma_Tadicu_zavrsio_u_zatvoru

Kritika je uvek bolja kada je zasnovana na istini ali nema veze :whistling:
 
Mani se politike zenska glavo,pojma nemas.......idi pisi one tvoje bljutave knjige :hahaha:
Манућу се даљег одговарања теби, јер, то је пуко губљење времена.

А теби би било боље да узмеш читаш књиге, (било чије, па и моје, зашто не), сигурно би било много корисније него што овде пишеш празне мантре.
:bye:
 
To nije protumačeno kao pretnja. U tekstu, koji autor ove teme očigledno namerno nije ceo kopirao nego je odabrao samo delove pogodne da se napadne BT, lepo piše :

U MUP-u nam je rečeno da je Milosavljević priveden na informativni razgovor zbog „nekih telefonskih poziva koje je upućivao kabinetu predsednika“.

http://www.alo.rs/vesti/25061/Zbog_pisma_Tadicu_zavrsio_u_zatvoru

Kritika je uvek bolja kada je zasnovana na istini ali nema veze :whistling:
А шта је рекао у тим телефонским позивима? ;)
 
Osnovna kultura nalaže da kada pišete pismo nekome, naočito ako nešto tražite od te osobe, da budete jasni, a ne da se oslanjate na tumačenja čitača. Ako je, prema svedočenju njegove žene, čovek napisao nezgrapno pismo, kazao nejasno ono što je hteo, onda čuđenju nema mesta. Kako bi neko mogao da zna da je mislio na sebe i ženu a ne na nekoga sa oružjem? Čovek bi pomislio da nećete slati nepismeno pismo predsedniku države. Šta je drugo trebalo da uradi? Naučite da pišete i da jasno izražavate stavove ako hoćete da komunicirate sa ljudima.
 
Osnovna kultura nalaže da kada pišete pismo nekome, naočito ako nešto tražite od te osobe, da budete jasni, a ne da se oslanjate na tumačenja čitača. Ako je, prema svedočenju njegove žene, čovek napisao nezgrapno pismo, kazao nejasno ono što je hteo, onda čuđenju nema mesta. Kako bi neko mogao da zna da je mislio na sebe i ženu a ne na nekoga sa oružjem? Čovek bi pomislio da nećete slati nepismeno pismo predsedniku države. Šta je drugo trebalo da uradi? Naučite da pišete i da jasno izražavate stavove ako hoćete da komunicirate sa ljudima.

У праву си Анђелија....Јадан Бота...Уплашио се.
files.php
 

Back
Top