ZLOUPOTREBA !

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
zene jeste li ikad zloupotrebljavali cinjenicu da mozete da zatrudnite u cilju da partnera dovedete u stanje straha ili neceg slicnog A ?:per:
jok ja sam tc tc tc... strasne ste :lol:
 
Pa da, kad su tako u strahu, bas su mi slatki.
No, ponekad, kad je muskarac opterecen time da ne sme ovo, ne sme ono, te zatrudnecu ako svrsi u mene, te zatrudnecu ako "place" u meni, broji dane do moje sledece menstruacije, a ja na pilulama, to nije zabavno i dajem sve od sebe da ga urazumim i objasnim mu da moze da se opusti.
Da objasnim, ta moja "zloupotreba" nikad nije bila neka ozbiljna prica, nego ono, na tren mu bacim neku koskicu ako sam u fazonu da ga zezam.
 
Pa da, kad su tako u strahu, bas su mi slatki.
No, ponekad, kad je muskarac opterecen time da ne sme ovo, ne sme ono, te zatrudnecu ako svrsi u mene, te zatrudnecu ako "place" u meni, broji dane do moje sledece menstruacije, a ja na pilulama, to nije zabavno i dajem sve od sebe da ga urazumim i objasnim mu da moze da se opusti.
Da objasnim, ta moja "zloupotreba" nikad nije bila neka ozbiljna prica, nego ono, na tren mu bacim neku koskicu ako sam u fazonu da ga zezam.

Ahaa... tebi slatko, samo se niko nije setio da ga za kaznu kokne u drugu klasu, vrlo brzo bi ti nestao osmeh sa lica :lol:
 

Back
Top