politika je ku...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
verujem da ste svi culi zatu poslovicu.
zasto ej spominjem??? pa evo razloga.
slusam sta srpske info kuce javljaju o poseti kusenra, sa naglaskom da kosovo nije nikakav uslov za ulazak srbije u EU.
zatim citam sta nase novine javljaju, a to se ne moze cuti kod vas. i kaze kusner, nezavisnost kosova je nepovratan proces. i srbija mora imati stabilne i prijateljske odnose sa svima iz regiona, ukljucujuci i kosovo ako zeli u EU
ovo je samo najsevziji primer, a takvih je svakog dana na desetine.svako prenosi samo ono sto zeli cuti, dok se negativne poruke izostavljaju
da li mislite da je politika zaista kako naslov kaze, ili je tu poslovicu ipak pregazilo vreme
 
i kaze kusner, nezavisnost kosova je nepovratan proces. i srbija mora imati stabilne i prijateljske odnose sa svima iz regiona, ukljucujuci i kosovo ako zeli u EU

Preneli su i naši ovo, što je rekao pri obraćanju poslanicima kosovske skupštine.

Tako da ti baš ne stoji pretpostavka da mi u Srbiji živimo u medijskom mraku, tj. da nam govore samo ono što nam kao ide u prilog.

Pazi ovako, i Kipar ima stabilne odnose sa Severnim Kiprom...:per:

A da je politika *****, jeste...uvek bila i uvek će biti...:think:
 
Preneli su i naši ovo, što je rekao pri obraćanju poslanicima kosovske skupštine.

Tako da ti baš ne stoji pretpostavka da mi u Srbiji živimo u medijskom mraku, tj. da nam govore samo ono što nam kao ide u prilog.

Pazi ovako, i Kipar ima stabilne odnose sa Severnim Kiprom...:per:

A da je politika *****, jeste...uvek bila i uvek će biti...:think:

ja nisam cuo. mada ne radi se samo o ovoj izjavi. uopste retko dve drzave daju iste izajve oko neke posete.
 
Preneli su i naši ovo, što je rekao pri obraćanju poslanicima kosovske skupštine.

Tako da ti baš ne stoji pretpostavka da mi u Srbiji živimo u medijskom mraku, tj. da nam govore samo ono što nam kao ide u prilog.

Pazi ovako, i Kipar ima stabilne odnose sa Severnim Kiprom...:per:

A da je politika *****, jeste...uvek bila i uvek će biti...:think:

Verovatno je mislio na Kosovo kao deo Srbije...pa je zato to rekao...
 
Verovatno je mislio na Kosovo kao deo Srbije...pa je zato to rekao...

pored puno razloga za kritiku, koji su opravdani, ova nikako ne stoji. veoma cesto cujem i pozitivne ali i negativne ocene o kosovu, napredku kosova i sl. znaci informacije koje nam plasiraju su raznovrsne, i svako moze izabrati u sta zeli veroavti, ili izvuci neku zlatnu sredinu
 
ja nisam cuo. mada ne radi se samo o ovoj izjavi. uopste retko dve drzave daju iste izajve oko neke posete.

Ma znaš kako to ide:

Mi na sva zvona: Kušner rekao da priznanje Kosova NIJE uslov da Srbija uđe u EU, a tiho, ko puvanjak: u Prištini rekao da je za Francusku nezavisnost nepovratan proces i da Srbija i Kosovo moraju da sarađuju...

A vi na sva zvona: Kušner u Prištini rekao da je za Francusku nezavisnost nepovratan proces i da Srbija i Kosovo moraju da sarađuju, a tiho: Kušner rekao da priznanje Kosova NIJE uslov da Srbija uđe u EU

Kurvanluk...:roll:
 
verujem da ste svi culi zatu poslovicu.
zasto ej spominjem??? pa evo razloga.
slusam sta srpske info kuce javljaju o poseti kusenra, sa naglaskom da kosovo nije nikakav uslov za ulazak srbije u EU.
zatim citam sta nase novine javljaju, a to se ne moze cuti kod vas. i kaze kusner, nezavisnost kosova je nepovratan proces. i srbija mora imati stabilne i prijateljske odnose sa svima iz regiona, ukljucujuci i kosovo ako zeli u EU
ovo je samo najsevziji primer, a takvih je svakog dana na desetine.svako prenosi samo ono sto zeli cuti, dok se negativne poruke izostavljaju
da li mislite da je politika zaista kako naslov kaze, ili je tu poslovicu ipak pregazilo vreme
Nemaš ni link, a tema je provokativna. :mrgreen:
 
Nemaš ni link, a tema je provokativna. :mrgreen:

koji link breeeeeeeeeeeee???

Ma znaš kako to ide:

Mi na sva zvona: Kušner rekao da priznanje Kosova NIJE uslov da Srbija uđe u EU, a tiho, ko puvanjak: u Prištini rekao da je za Francusku nezavisnost nepovratan proces i da Srbija i Kosovo moraju da sarađuju...

A vi na sva zvona: Kušner u Prištini rekao da je za Francusku nezavisnost nepovratan proces i da Srbija i Kosovo moraju da sarađuju, a tiho: Kušner rekao da priznanje Kosova NIJE uslov da Srbija uđe u EU

Kurvanluk...:roll:

i vuk sit i ovce na broju.
ps. a ovo ovce se moze shvatiti skoro pa bukvalno
 
Ma znaš kako to ide:

Mi na sva zvona: Kušner rekao da priznanje Kosova NIJE uslov da Srbija uđe u EU, a tiho, ko puvanjak: u Prištini rekao da je za Francusku nezavisnost nepovratan proces i da Srbija i Kosovo moraju da sarađuju...

A vi na sva zvona: Kušner u Prištini rekao da je za Francusku nezavisnost nepovratan proces i da Srbija i Kosovo moraju da sarađuju, a tiho: Kušner rekao da priznanje Kosova NIJE uslov da Srbija uđe u EU

Kurvanluk...:roll:

A jel znas koliko mene a i velikog dela stanovnistva Srbije interesuje sta je rekao Kusner?Ja sad evo prosto necu moci da spavam...:roll:
 
Ako meni nije miran san,siguran sam da nece ni tebi....

gresis. ja izjave procitam, razmislim malo o njima, nadjem neku sredinu, obicno je tako, i spavam ko jagnje. ali im u svakom slucaju ne pridajem neki velik znacaj. sve je to politika, a posto je politika, zna se, onda je sasvim "normalno" da bas ta osoba da sutra neku sasvim drugaicju zijavu.
 
verujem da ste svi culi zatu poslovicu.
zasto ej spominjem??? pa evo razloga.
slusam sta srpske info kuce javljaju o poseti kusenra, sa naglaskom da kosovo nije nikakav uslov za ulazak srbije u EU.
zatim citam sta nase novine javljaju, a to se ne moze cuti kod vas. i kaze kusner, nezavisnost kosova je nepovratan proces. i srbija mora imati stabilne i prijateljske odnose sa svima iz regiona, ukljucujuci i kosovo ako zeli u EU
ovo je samo najsevziji primer, a takvih je svakog dana na desetine.svako prenosi samo ono sto zeli cuti, dok se negativne poruke izostavljaju
da li mislite da je politika zaista kako naslov kaze, ili je tu poslovicu ipak pregazilo vreme

Pa dobro jutro Ademe!:lol: Msm s obzirom koliko političiš ovde čudi me da do tog saznanja nisi došao ranije:zcepanje:
 

Back
Top