SEETHER- da li je neki chuo za bend?

bleach:
Chester girl:
zanima me vase misljenje o ovom bendu...ja prosto otkidan,....shaun morgan je car, ima neverovatno jak glas, da ste samo chuli kako je skinuo od nirvane-i will never bother you...
REcite vase komentare, i ako neko zna de da nadjem cd, nema nigde???
rekla bih da mislis na pesmu ~ You Know You're Right...
jest-nisam mogla u trenutku da se setim :wink:
 
ctpax:
Nebitno... :D
Seether su odlicni, ja sam ih prvi put cuo na yahoo radiju, i odslusao sam par pesama, a juce sam im i video spot... Sto se tice diska, mislim da ce biti problem naci, mozes da probas na berzi kod SKCa nedeljom, i javi da li si nasla disk...
E drago mi je sto se i nekome jako svidja, meni nije jedino Broken jaka, ja i sam chula vise pesama...probacu da nadjem , a de je to? sorry nemam pojma, moj cale je trazio nedeljom kod beogradjanke i ne nadje nista..el na to mislis? javicu ti ako nadjem, al javi i ti meni ako ti nabavis.
 
Chester girl:
zanima me vase misljenje o ovom bendu...ja prosto otkidan,....shaun morgan je car, ima neverovatno jak glas, da ste samo chuli kako je skinuo od nirvane-i will never bother you...
REcite vase komentare, i ako neko zna de da nadjem cd, nema nigde???

Naravno da smo culi za njih... :D
A i onaj duet sa Amy je jako dobar...ni ja nigde nemogu da nadjem njihov cd :evil:
Ehhh,... :(
8)
 
Ajoj........opet nisam nasla CD, a najvise me nerivra kada trazim a prodavci me gledaju kao debila u fazonu-sto pricas mala? nikad culi za bend...uzas....
a ja nemam ni duet sa amy i shaunom na CD-u, imam na kaseti, a sada mi sestra na exkurziji i odnela kasetu......e tesko meni bez moje zike,....ajd javite mi kada na vivi ili na nekom kanalu bude bilo Broken
 
ja sam odusevljena!!! mnogo mi se svidjaju!! pevac ima TAKO slican glas glasu Kurta Cobaina <3 =))) extra mi je duet sa amy lee...i obozavam remedy- tu mi je najsslicniji kurtu..ja bzv pronasla na tubu njih i kao pustila opusteno, slusam..i ono u trenutku pomislim u *** pa ovo je nirvana =DDD
 
ja sam odusevljena!!! mnogo mi se svidjaju!! pevac ima TAKO slican glas glasu Kurta Cobaina <3 =))) extra mi je duet sa amy lee...i obozavam remedy- tu mi je najsslicniji kurtu..ja bzv pronasla na tubu njih i kao pustila opusteno, slusam..i ono u trenutku pomislim u *** pa ovo je nirvana =DDD

Pa o tem ti zborim !! Kurt Cobain kao da je ushao u telo Shaun-a i nastavio da peva. Ovaj zadnji album im je mnogo dobar, ne znam koja mi je pesma bolja.
 

Back
Top