Kako prodavci u Najk radnjama dobijaju posao?

Blake Griffin

Zainteresovan član
Poruka
137
Ne postoji zvanican sajt koliko znam a na infostudu nikad nije bio oglas za prodavca sportske opreme u Najk radnjama (delta sport).
Posto bih zeleo da radim tamo a glupo mi da pitam prodavce (koji nemaju obavezu da mi kazu) zanima me dal neko od vas zna?
Za podrucje beograda naravno
I sport impuls dolazi u obzir jer spada pod delta sport
 
Misim mogo bi ja da ti dam ime i posaljem al ne zelim..posao tamo ti ne treba ni u ludilu ako nemas ledja..evo pogledaj ovde ako bas bas zelis 011 201 2801

А што мислиш да требају леђа? Мислим није то неки посао па да је то важно толико, али не знам, нисам упућен?!
 
Ne mislim znam..nego s moje strane gledista nisam mulac koji bi cutao bez stava i dozvolio da ga neko tretira ko roba

Јасно ми је било одмах да знаш, мене је интересовало у ком смислу мислиш да су потребна леђа, мислим зашто би на таквом послу она била уопште потребна?
 
Јасно ми је било одмах да знаш, мене је интересовало у ком смислу мислиш да су потребна леђа, мислим зашто би на таквом послу она била уопште потребна?

Pa kako ne kapiras..najmanji je problem da imas iskustvo i da si nasmejan..ljubazan prema musterijama..mozes da se polomis u tom pravcu..koji je pogresan u smislu da ti nista ne vredi ako se nekom ne dopadas ko je preko veze dosao..razumes da ti se posao zasniva na tim prljavim radnjama i podmetanju noge..tako uspevas opstati..sa nekim se grlis kao super ste a kad je u pitanju opstanak prica se menja..svako gleda sebe i pere ruke..mnogo ima zaposlenih a velika odgovornost..i ako si u pravu nemaju ovi vremena i zelje saslusati vec se postuje samo rec onih koji su na vrhu i ljigavaca koji su tu da drukaju..moras biti mnogo namazan i unapred znati sta te ceka..najbolje se raspitati jel neko tvoj nekog zna u delti pa preko veze..kad se zna da si tako dosao drugacije te gledaju i postuju te iz straha..kao sto ti moras nekog postovati ko je ocigledno losiji a ne smes mu se zameriti..nadam se da je malo jasnije
 
Pa kako ne kapiras..najmanji je problem da imas iskustvo i da si nasmejan..ljubazan prema musterijama..mozes da se polomis u tom pravcu..koji je pogresan u smislu da ti nista ne vredi ako se nekom ne dopadas ko je preko veze dosao..razumes da ti se posao zasniva na tim prljavim radnjama i podmetanju noge..tako uspevas opstati..sa nekim se grlis kao super ste a kad je u pitanju opstanak prica se menja..svako gleda sebe i pere ruke..mnogo ima zaposlenih a velika odgovornost..i ako si u pravu nemaju ovi vremena i zelje saslusati vec se postuje samo rec onih koji su na vrhu i ljigavaca koji su tu da drukaju..moras biti mnogo namazan i unapred znati sta te ceka..najbolje se raspitati jel neko tvoj nekog zna u delti pa preko veze..kad se zna da si tako dosao drugacije te gledaju i postuju te iz straha..kao sto ti moras nekog postovati ko je ocigledno losiji a ne smes mu se zameriti..nadam se da je malo jasnije

Sorry, ali tako je na svakom poslu, u bilo kojoj firmi da se zaposlis.
 
Cini ti se..delta je jako specificna..osoba koja im je ukazala na propust to jes milionsku proneveru novca ja dobila otkaz..tamo niko ne radi za firmu nego za sebe..i misko to kao shatro ne zna..onda kad se provali da nesto ne stima smanjuju plate..umesto da odgovorni dobiju po usima..bitno je za koga se radi..mislim da se moze naci neka ok manja firma gde nije vestacko bolesna atmosfera
 

Back
Top