Zgodni i zauzeti

-Zašto cure ne mogu naći pametnog, dobrog, šarmantnog, duhovitog, zabavnog, urednog i nadasve zgodnog frajera?
-Takvi već imaju dečka!

Oke...ispamovala sam...aj' sad ozbiljno...

Pola ovih stvari je individualno...s zenske strane...ono shto je meni duhovito,drugoj mozda nije,ono shto je meni zabavno mozda drugoj nije...
ako je majmun prema svima,a prema meni nije,necu reci da nije dobar prema meni...
zgodan,lijep...opet od osobe do osobe...meni je zgodniji pivski stomak od nekih tamo plocica..i shta ja znam...

znaci ostaje? uredan i pametan...
ako je djevojka glupaca onda je i neko sa zrnom pamet pametniji od nje...i ona ce ga gledati kao ono waaaaau,vidi shta on zna[otvoriti limenku piva]

e sad...moj co'ek je pametan,uredniji je od mene...kad nam pogledam sobe...
meni je duhovit,prema meni je dobar,meni je zgodan,meni je s njim zabavno...
znaci meni je on dobar,da ne kazem savrshen...

ko ima pravo da to ospori?
 
Oke...ispamovala sam...aj' sad ozbiljno...

Pola ovih stvari je individualno...s zenske strane...ono shto je meni duhovito,drugoj mozda nije,ono shto je meni zabavno mozda drugoj nije...
ako je majmun prema svima,a prema meni nije,necu reci da nije dobar prema meni...
zgodan,lijep...opet od osobe do osobe...meni je zgodniji pivski stomak od nekih tamo plocica..i shta ja znam...

znaci ostaje? uredan i pametan...
ako je djevojka glupaca onda je i neko sa zrnom pamet pametniji od nje...i ona ce ga gledati kao ono waaaaau,vidi shta on zna[otvoriti limenku piva]

e sad...moj co'ek je pametan,uredniji je od mene...kad nam pogledam sobe...
meni je duhovit,prema meni je dobar,meni je zgodan,meni je s njim zabavno...
znaci meni je on dobar,da ne kazem savrshen...

ko ima pravo da to ospori?

tvoj ćale
 
-Zašto cure ne mogu naći pametnog, dobrog, šarmantnog, duhovitog, zabavnog, urednog i nadasve zgodnog frajera?
-Takvi već imaju dečka!

pametan, da mora, dobar pa bas i ne, moze katkad i da bude zlocest :D, od sarmantnog mi se povraca, ja bih radije odmerenog, ozbiljnog, tajanstvenog, zabavan po malo i to samo samnom, uredan se podrazumeva a zgodan, ma kakvi, samo da ne bude ekstrem.....obican ali nabijen sexualnom energijom....e to da.....:zper:
 
Mudro zboris :worth:..kome jos treba savrsenstvo, na mom spisku se takvi ne nalaze..:mrgreen:

pa stvarno je glupo sedeti i mastati o nekom savrsenom...svasta...a jel palo nekome na pamet da se pogleda u ogledalo...ko je reko da si ti savrsena...(ne ti licno)
lepo kaze ali mekbil sve smo sjjebane zbog diznija :lol: ...satro princevi bla bla...princeva nema...a i pravo ti kazem bili bi dosadni...posle tri dana bi trazila i molila da se posvadjamo :lol:
car je u tome da ti odgovara i kad valja i kad ne valja...lako je voleti kad je sve ok...izazov je voleti i izboriti se sa teskocama...tad se ceni...
 
a kad ni on nema shta za dodati...

[ulazi moj stari u stan,upoznaje se s mojim momkom,kao ono zvanicno upoznavanje..."zdravo ja sam taj i taj....kako ti izdrzavash s njom...mi teshko"...dodaje stara.."ako te Fire bude zlostavljala slobodno se nama obrati" :mrgreen:]

moja keva je rekla mom...jel bijes ti nju..jok...a pa trebao bi malo :mrgreen:
:zcepanje:
ne znam dal se racuna po guzi :think::zper:
 
Oke...ispamovala sam...aj' sad ozbiljno...

Pola ovih stvari je individualno...s zenske strane...ono shto je meni duhovito,drugoj mozda nije,ono shto je meni zabavno mozda drugoj nije...
ako je majmun prema svima,a prema meni nije,necu reci da nije dobar prema meni...
zgodan,lijep...opet od osobe do osobe...meni je zgodniji pivski stomak od nekih tamo plocica..i shta ja znam...

znaci ostaje? uredan i pametan...
ako je djevojka glupaca onda je i neko sa zrnom pamet pametniji od nje...i ona ce ga gledati kao ono waaaaau,vidi shta on zna[otvoriti limenku piva]

e sad...moj co'ek je pametan,uredniji je od mene...kad nam pogledam sobe...
meni je duhovit,prema meni je dobar,meni je zgodan,meni je s njim zabavno...
znaci meni je on dobar,da ne kazem savrshen...

ko ima pravo da to ospori?

u svemu pa i u ljubavi pokusavaju da uguraju tu famoznu generalizaciju...
verovatno treba da bude savrsen na nekom svevisnjem nivou :lol:
gluposti
 
u svemu pa i u ljubavi pokusavaju da uguraju tu famoznu generalizaciju...
verovatno treba da bude savrsen na nekom svevisnjem nivou :lol:
gluposti

savrshen na svevishnjem nivou? dobro receno...

ali ne kontam ko ima pravo da sudi,da je neka jadnica jer navodno laze kada kaze da joj je momak savrshen...njoj jeste...a tom nekome...kao da je bitno...

meni se prije cini da osobe koje osudjuju necije hvaljenje svog partnera,da nemaju nikoga a kamoli savrshenog...i da su toga svjesne...
 
savrshen na svevishnjem nivou? dobro receno...

ali ne kontam ko ima pravo da sudi,da je neka jadnica jer navodno laze kada kaze da joj je momak savrshen...njoj jeste...a tom nekome...kao da je bitno...

meni se prije cini da osobe koje osudjuju necije hvaljenje svog partnera,da nemaju nikoga a kamoli savrshenog...i da su toga svjesne...

:aha:
sto je dobro kad imas klona pa umesto tebe kucka :manikir:
:lol:
 
Waiting%20for%20the%20perfect%20man.jpg
 

Back
Top