ISTINA JE PRED NAMA

NIje mi jasno zasto bi sve obrisali?

Pa ovde smo da podelimo misljenja, damo neku novu ideju i tako to....
Nisam primetila da sam nekoga uvredila ili bilo sta da bi se sve izbrisalo..i da
ako ne zelis da procitas mislim nemam pojma zasto onda obleces temu,
jer ako ne zelis ti da procitas mozda zeli neko drugi pa makar i uz pivo :)
 
NIje mi jasno zasto bi sve obrisali?

Pa ovde smo da podelimo misljenja, damo neku novu ideju i tako to....
Nisam primetila da sam nekoga uvredila ili bilo sta da bi se sve izbrisalo..i da
ako ne zelis da procitas mislim nemam pojma zasto onda obleces temu,
jer ako ne zelis ti da procitas mozda zeli neko drugi pa makar i uz pivo :)

A meni nije jasno,zasto nas svemoguci Bog,pun ljubavi prema coveku ,dozvoljava
nekom sejtanu da senluci po celom svetu.
Bice da je On digao ruke od nas ili je to njegova volja,kojoj se moramo bezpogovorno
predati.
Cudni su putevi Boziji ???
 
Jel nekom palo na pamet da u celu teoriju zavere ubaci i vanzemaljce? :neutral:
Neki kazu da iza zaverenika stoji satana, a neki da iza njih stoje vanzemaljci. Svi su izgledi da i jedni i drugi govore o istim bicima.
reptilian01.jpg
 
Poslednja izmena:
NIje mi jasno zasto bi sve obrisali?

Pa ovde smo da podelimo misljenja, damo neku novu ideju i tako to....
Nisam primetila da sam nekoga uvredila ili bilo sta da bi se sve izbrisalo..i da
ako ne zelis da procitas mislim nemam pojma zasto onda obleces temu,
jer ako ne zelis ti da procitas mozda zeli neko drugi pa makar i uz pivo :)

ma to sam ja opet pogresno shvacen. xD

mislio sam na spam...obrisace sav spam,tako da i nije nesto vazno....al opet nemo' me pogresno shvatis.... xD :) ;)

sry... :confused:

pa ne samo da me mrzi,vec nemam vremena da citam sve ovo.... mene i kad nesto mrzi a imam zelju za tim,ja to nesto i uradim....al nemam vremena. :) :(

aj mi ukratko prepricaj o cemu se radi,moze?

ukratko,al detaljno. xD :mrgreen: :confused:
 
Neki kazu da iza zaverenika stoji satana, a neki da iza njih stoje vanzemaljci. Svi su izgledi da i jedni i drugi govore o istim bicima.
reptilian01.jpg

Vece su sanse da iza zavera stoji hriscanstvo nego satana...i to mnogo vece....

a tek vanzemaljci... iiiiihaaaaa oni stoji bre iza svega,pogotovo ovi reptiloidi...oni su krivi za sve! :eek: :hahaha:

;):):bye:

@ nemcoi :

brate,pa zar ti sve moras da pomesas sa vanzemaljcima!? :eek: :confused:
 
NIje mi jasno zasto bi sve obrisali?

Pa ovde smo da podelimo misljenja, damo neku novu ideju i tako to....
Nisam primetila da sam nekoga uvredila ili bilo sta da bi se sve izbrisalo..i da
ako ne zelis da procitas mislim nemam pojma zasto onda obleces temu,
jer ako ne zelis ti da procitas mozda zeli neko drugi pa makar i uz pivo :)
Kako nisi? Pa uvredila si pola čovečanstva, institucija i omalovažila naučna dostignića brojnih naučnika i generacija. I ne znam šta neko ima protiv broja 6. Pošto je se sve sada digitalizuje to znači da se pretvara u binarni kod u kome i ne postoji 6, odnosno binarni ekvivalent je 110. A 666 izgleda ovako 1010011010. Tako da ti digitalizacija ide na ruku.
Što se tiče čipovanja, jedva čekam da bude obavezno. E tada neće moće da mi ukradu kola a da se ne zna ko je to uradio. Neće biti nerazjašnjenih ubistava. Neće moći da se diluje droga a da se ne zna ko to radi i s kime je u vezi. Neće moći da udariš nekog kolima i pobegneš sa lica mesta, vršiš otmice i ucenjuješ. I da ne nabrajam više. Policija više neće imati opravdanje da ne može da pronađe počinioca. A što se tiče papirologije i zdravsvene, vozačke, lične i ostalih kartica pun mi ih je ******.
Ali si mi svakako otvorila oči. Samo što mi ne ispadnu od buljenja u ove gluposti.
Da su gluposti dokazaću ti kada ti meni daš dokaze za tvrdnje u ovom tekstu.
A mogao bih ti nešto i o religiji reći ali ne bih više da davim.
I nemam ništa protiv tebe. Žao mi je što si se zatrpala u jednostrane informacije i sebi suzila vidike. Ovo malo teksta koji si citirala je kap u okeanu prema količini naučnih informacija koje čovečanstvo poseduje u raznim oblastima i koje je isuviše preveliko za glavu jednog čoveka ma koliko talentovan bio.
Ali postoje oni koji daju instant, lake i brze odgovore na sve. Koji su posisali sva znanja i uz to znaju i šta Bog razmišlja i šta je jutros doručkovao.
 
Muzjak
Kako nisi? Pa uvredila si pola čovečanstva, institucija i omalovažila naučna dostignića brojnih naučnika i generacija.

Ma nemoj. Evo ja omalovazavam sve te vase bezvezarije iznikle iz apsurda materijalizma i pozitivizima. Izradu sprava i pomagala proglasavate za vrhunac ljudskog misljenja i udaljavate coveka od njegovog sopstvenog duha i prave metafizifcke sustine.

Pricice i teorije nastale iz proste indukcije i iz apsurda servirate kao istine. To je tvoja nauka.

I pusti devojku, zenu da razvija temu. Nisu svi zatvorenog duha i uskih pogleda ovde!
 
Lele majko, ovo je gore od Ane Karenjine.

Da je neko na Romantici prepisao koje poglavlje Ane Karenjine ili onoliko teksta sa koliko nas je postavljac teme pocastio pa da procitam...Nije na odmet...Pocela sam citati i stegla do UN ove teme...
A onda sam se zapitala sto ja to radim ...I da postujem ne znam odakle da pocnem i koliko bi mi trebalo teksta sa smislom za odgovor...Popila sam kafu ,popila sam i sok ,sad vise nista ne pijem a necu vise ni da davim nikod ...zato samo pozdravljam...:)
 
Da je neko na Romantici prepisao koje poglavlje Ane Karenjine ili onoliko teksta sa koliko nas je postavljac teme pocastio pa da procitam...Nije na odmet...Pocela sam citati i stegla do UN ove teme...
A onda sam se zapitala sto ja to radim ...I da postujem ne znam odakle da pocnem i koliko bi mi trebalo teksta sa smislom za odgovor...Popila sam kafu ,popila sam i sok ,sad vise nista ne pijem a necu vise ni da davim nikod ...zato samo pozdravljam...:)

A sta bi tek bilo da si popila pivo?:rumenka:
 
ja stigla do one gluposti o grbu un i zvezde... blah... ova bi se super slagala sa parkerissom :)
elem, ozimanu bih savetovala da ostavi sve to materijalno sto ima, ode na neku cuku, legne pod vedro nebo i tako... ne treba njemu nis, ni hrana, ni tehnika, ni zene, nis. coek ima maste kolko ti volja. ocas posla ce on napraviti sebi imaginarni dom, ko sto je prico o imaginarnom autobusu. no to ovde nije tema.
a tema. zrela za zatvaranje. smor. u pocetku sam se obradovala necemu novom, ali to je toliko bajato da cak i mene mrzi da kopam, citiram, podvlacim i td...
 
Muzjak

Ma nemoj. Evo ja omalovazavam sve te vase bezvezarije iznikle iz apsurda materijalizma i pozitivizima. Izradu sprava i pomagala proglasavate za vrhunac ljudskog misljenja i udaljavate coveka od njegovog sopstvenog duha i prave metafizifcke sustine.

Pricice i teorije nastale iz proste indukcije i iz apsurda servirate kao istine. To je tvoja nauka.
Da li ti to meni persiraš ili me svrstavaš u neku kategoriju ljudi?

I pusti devojku, zenu da razvija temu. Nisu svi zatvorenog duha i uskih pogleda ovde!
Ne brini, neću joj ništa. Da se ti nisi zaljubiška? :per:
Tema je: ISTINA JE PRED NAMA.
Ja bih dodao DALEKO PRED NAMA.
Za sada ćemo da maštamo.
Pa nastavite da maštate. Malo sam pogrešno shvatio temu pa se uključio.
Prerano sam počeo o istini. Mada, apsolutna istina ne postoji.
 
Poslednja izmena:
ja stigla do one gluposti o grbu un i zvezde... blah... ova bi se super slagala sa parkerissom :)
elem, ozimanu bih savetovala da ostavi sve to materijalno sto ima, ode na neku cuku, legne pod vedro nebo i tako... ne treba njemu nis, ni hrana, ni tehnika, ni zene, nis. coek ima maste kolko ti volja. ocas posla ce on napraviti sebi imaginarni dom, ko sto je prico o imaginarnom autobusu. ..

Bolje bi ti bilo da onu pricu o autobusu pogledas jos jednom. Verovala ili ne ali uvid koji se tu krije ili razumevanje Barklijeve korelativnosti subjekta i objekta jeste nesto najmocnije sto nam je zapadna filozofija pruzila.
Otkrovenje u pravom smislu te reci.
 

Back
Top