Pomoc za stampac

mishko94

Gost
Poruka
22
Prosle nedelje sam dobio od kolege stari stampac koji godinu dana nije koristen... to je jako stari stampac Deskjet 820cxi. Prikljucio sam ga na komp ali nista ne radi... i nemam ni malo iskustva sa stampacima. Jel neko moze da mi pomogne???
 
Povezivanje je lako... Onda ubacis instalacioni cd i pratis uputstva sa njega... Sve je relativno lako... Ako nemas drajver za njega, skini ga sa neta...

A ako si sve to uradio, a nece da stampa, onda je problem sa kertridzima... Zapekli su, s obzirom da nije koriscen godinu dana... Odnesi ga kod nekog ko puni kertridze da ih prvo ociste pa onda napune i sve ce ok raditi... Naravno, kvalitet ce biti nesto slabiji, ali radice...
 
Kad kazes da ti stampac ne radi, na sta konkretno mislis... Posto si rekao da ga je komp prepoznao... Da li mislis na to da kad hoces da stampas nesto iz worda njega nema izlistanog... Ili kad odstampa izadje beo papir...

Kao sto rekoh, s obzirom da godinu dana nije koriscen, kertridzi su sigurno zapekli...
 
a u mejdu vremenu proveri da li uopste i pune servisi kertidje. U Novom Sad su sve fini za takve stvari tako da im je jednostavnije da kazi odrican odgovor, i onda si se bez veze patio sa instalacijom
 
Kad kazes da ti stampac ne radi, na sta konkretno mislis... Posto si rekao da ga je komp prepoznao... Da li mislis na to da kad hoces da stampas nesto iz worda njega nema izlistanog... Ili kad odstampa izadje beo papir...

Kao sto rekoh, s obzirom da godinu dana nije koriscen, kertridzi su sigurno zapekli...

nece da uvuce papir a komp kaze da je istampao...
ovih dana cu odneti u servis ketridze pa cu videti....
 

Back
Top