Cekam te kod kolima...

Pa sto nije moguce?
Mislim da je moguce voleti jednostavnu cak i glupu osobu, ako ona ima druge osobine koje je cine dobrim covekom.
Ako bih morao da biram, zaista bih vise voleo da provedem zivot kraj glupe osobe, neko kraj super inteligentne koja je nula kao covek
 
ovaj se opet indentifikuje s tekstom pesme
a sto ti te pesmice shvatas ozbiljno? to je samo nacin da neko dodje do para i nista vise...uopste nemaju obavezu da imaju veze sa zivotom

ma samo cekam da vidim kada ces da se javis na temi,pa da malo priacmo metlice..:rumenko: e sada ozbiljno,pala mi je na pamet ova tema,posto lik nema tri grama mozga,a ima extra cure..i kontam se sada nesto,da krenem i ja da djuskam malo i u internacionalne pevacke vode se spremam da uplovim...pa ko veli gledim da vas pitam da li bi to bilo pametno resenje..:ok:
 
ma samo cekam da vidim kada ces da se javis na temi,pa da malo priacmo metlice..:rumenko: e sada ozbiljno,pala mi je na pamet ova tema,posto lik nema tri grama mozga,a ima extra cure..i kontam se sada nesto,da krenem i ja da djuskam malo i u internacionalne pevacke vode se spremam da uplovim...pa ko veli gledim da vas pitam da li bi to bilo pametno resenje..:ok:

zavisi od ugla gledanja
po kom kriterijumu je on sa extra curama?
 
e sada ozbiljno,pala mi je na pamet ova tema,posto lik nema tri grama mozga,a ima extra cure..

Pa ti je zbog toga što pametni mnogo čitaju, pa dok obrate pažnju da pored njih ima i dobrih cupija ode mladost.Pa onda pod stare dane počnu da se ponašaju kao tinejdžeri... pa počnu da jure mlade cure, umesto da trče za unucima.Znači da ovaj tvoj sa spota i nije baš tako glup ko što ti misliš.;)
 
У широком луку заобилазим све мушкарце који имају макар пребијени цвоњак у џепу.
Несам ја споМзоруша. :rtfm:
Ми живимо искључиво од љубави и моје плате. :heart:
 

Da li je ovo pravi nacin?missim reTci ribi da ej cekas kod kolima,i da li ej moguTce iamti nesto sa takvim tipom osim samo interes?mislim na kes i sl?ili ej moguce biti sa takvim likovima iz ljubavi?:think:

ima raznih kategorija ljudi.
ono sto je za tebe bezveze za nekoga je mozda naj naj najbolje:)
i obrnuto.
i isto takodje u svim kategorijama ima ljubavi, ma sta to za nekoga znacilo:)
 

Back
Top