t.A.T.u, da ili ne?!

Samo im treba jedan k... u dupe i promenice misljenje po pitanju lezbejstva a inace nemaju pojma da pevaju.Ono sto ja cujem je vristanje i krestanje uz jadnu muziku :evil:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
meni se svidjaju...! htela sam na moru da kupim njihov cd, ali bi me keva ubila da ih cuje - gledala je njihov nastup... a odvojeno sto ih ne volim u toj meri.
znas koga volim? PINK!!!
 
Isidora:
Sta mislite o ovoj grupi, uopste o pesmame koje one izvode, ponasanju, izgledu, cinjenici da su lezbejke...Ja sam trenutno sva u njihovom fazonu(nisam lezbejka, samo to ne), tako da me interesuje vase misljenje...

Meni se svidjaju! Strava im je izgled-neobicno,otkaceno. Pesme su ok, imam njihov cd i posebno mi se svidja to sto nisu sve pesme na engleskom! Sve u svemu: DA! OK su! Pozdrav!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
To ljudi, uneli ste mi nadu da ipak ima ljudi koji ih vole...Sto se mene tice, mnogo su dobre, pesme su im super, imaju bas neobican nacin pojavljivanja, razlikuju se od ostalih"izvodjaca"na sceni...
Pink, dobar izbor! :D :D :D :) :lol:
 
Kako neko vec rece "muzika" za klince. Priznajem da svojim krestanjem privlace paznju ali glavna fora je u lezbo nastupu koji je inace markentiski potez vise no sve drugo. Nezvanicna informacija dvojac je pred raspadom jer jedna od clanica priznaje da je strejt
 
Mozda, ali meni se ipak svidjaju, bila to muzika za klince ili ne!Ja sam zapravo cula drugu pricu, raspadaju se, ali u fazonu da je jedna od njih nezadovoljna svojim statusom u grupi, da joj ne odgovara polozaj, oseca se zapostavljeno.Otkud sad ta prica?
 
Što se tiče njihovog navodnog lezbejstva, kao što ste mogli da čujete (ili možda još niste?), one nisu lezbejke, jer je jedna od njih trudna...
Izgubila sam njihov CD, pa planiram da ga kupim novi, njihova muzika mi se uvek sviđala, iako sam oduvek sumnjala u njihova seksulana opredeljenja, ali zar je to i bitno?
 
Ja se secam onoga all the things she said, ta pesma je bas bila hit, koliko ja znam...
Pa licno mislim da su one mnogo vise stekle taj uspeh zbog navodnog lezbejisanja, sto je meni bilo bas jadno... Pa nemaju lose glasove, ne moraju skretati toliko paznju na to ljubakanje,...znala sam da ce jednom da se sve sazna, jer ne bi to moglo dugo se odrzati, nije lako izigravati lezbejke na estradi, pa neko bi ih verovatno video, sta znam...
Secam se da sam u to vreme se mislila na to kako ce reagovati one kada ostare i sete se svog prvog hita, kada su radi uspeha se pravile nastrane...pa pokazuju porodicama one fotke gde su njih dve zajedno, jadno.....ali koga je briga......

mislim iskreno da i nemaju vise puno fanova
 
Ja baš mislim da im je to lezbejstvo donelo veću slavu, misilm lakše je da zapamtiš i kažeš:
"e pa to su one što se ljube"...
Svakako da sada imaju manje fanova, jer nisu skoro izbacile ni jedan hit...Velika većina ih je slušala zbog muzike, sigurna sam u to. Ako bi se vratili *u novom svetlu* ja bih ih sigurno slušala, ako bi mi se naravno svidele pesme :wink:
 
Ne volim ih. MIslim, shto su se opshte pojavile? Gde su one, shta se deshava sa njima? Postaje fora- izdati jedan album, imati dva-tri hita i potom nestati bez traga i glasa. Nisu loshe pevale ali nisu nishta posebno i nisu ostavile nikakav trag na muzichku scenu. :roll:
 

Back
Top