Sta danas nije perverzno?

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Molim vas,krajnje sam ozbiljan i zeleo bih doci do odgovora na pitanje koje sam postavio. Sta danas nije perverzno? Ako pozelis da joj ga stavis u guzu - perverzan si. Ako pozelis da svrsis u usta - perverzan si. Opisite mi molim vas neperverzan seks...
 
t1583.gif
....a jel ovo perverzno?:zper:
 
Pa ja volim da dajem po guzi:zper: to već većina zna.... a da li je perverzno ili nije, boli me stojka.:manikir:

Pa spankovanje nije perverzno, perverzno bi bilo da muskarac predlozi da ga devojka primi u guzu...ili da ti npr predjes granice pa mu guras neke predmete u guzu, prst...Nazovite me staromodnim ali, analni sex je perverzija...


I dalje zelim da mi neko opise nepervrzan seks...
 
Eeee....a dobar je :zper:....dao mi čika Hard da imam :)

ovo zvucu perverzno :zcepanje:;)

a sta nije...naso si de ces da pitas ovde sve perverznjaci :zper:

nije ono sto ti smatras da nije, sta se uklapa u tvoja moralna nacela, odnosno pervorzno ti je ono sto se ne uklapa, al kljucna rec je TVOJA....iako su ljudi pokusali da uvedu moralne kodekse kroz religiju, zakone itd, ipak je moral individualna stvar, tako da mislim da ni ne treba globalizovati sta je to perverzno a sta nije...jer radis onda isto sto i crkva, zakonski akti (pisani od strane apsolutiste uglavnom)...srecom danas ljudi razmisljalju mnogo vise nego nekada pa se opiru nametanju misljenja
 
hmmm.... Perverzno je ono sto vecina ljudi smatra za nenormalno ili odbojno... Pa sad, Babino, mozes da anketiras veci deo ljudske populacije i saznas sta je u ovom trenutku perverzno a sta ne.. Do tada, ja bih ti preporucila da budes normalan sam sebi, i slobodno budi perverzan ako ti je tako ok, radi brate ono sto ti prija.... A sta drugi kazu... to je njihova prica. ;)
 

Back
Top