ast ili apbt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aki-bg

Zainteresovan član
Poruka
186
Ako ima neko mushko shtene jedno od ovde dve rase da mi pokloni bio bih mu veoma al veoma zahvalan...
Inache zivim u Bg-u, u stanu, sa porodicom, imam 22 godine, shtene bi u svakom trenutno bilo s nekim u stanu tj. nikad nebi ostajalo samo..
Najvaznije je da je shtene zdravo, i da je mushko, da je staro do 4 meseca (to kazem jer hochu da se shto vishe navikne na mene i moje ukuchane), boja i papiri nisu mi bitni tako da moze shtene i bez papira...

javite se na PP

unapred hvala
 
A da pokušaš ovako? http://forum.krstarica.com/threads/386338 Mislim, povoljno, a ako bi štene sa rodovnikom na poklon, to je već malo... neskromno.


To shto oni prodaju nije nimalo povoljno jer su shtenci bez papira...


Aktuelno, primam na poklon mushko shtene ast-apbt, moze da je staro i nekoliko meseci, boja i papiri mi nisu vazni, samo da je shtene zdravo i da je mushko...
 
Primam na poklon ili kupujem mushko shtene AST-a, nije bitna boja, da je staro do 3 mes, da je uredno vakcinisano, revakcinisano i ocisceno od parazita...do 30-40 evra...BG
 
Uredna vakcinacija, revakcinacija i ciscenje od parazita + kvalitetna nega i ishrana kostaju vise od te cifre...
Ja ti mogu izaci u susret za nesto vecu cifru ako stvarno imas dobre uslove za psa.
 
Poslednja izmena:
Uredna vakcinacija, revakcinacija i ciscenje od parazita + kvalitetna nega i ishrana kostaju vise od te cifre...
Ja ti mogu izaci u susret za nesto vecu cifru ako stvarno imas dobre uslove za psa.

Zivim u stanu, shtene neche biti ni u kom trenutku samo u stanu...
Koliko ti prodajesh (bez papira) ?
 
Da li se ovde trguje sa psima ili ja nisam dobro razumela?
Mislila sam da se ovde udomljavaju nesretne napuštene životinje a ne da se promovišu nekakvi papiri kao garancija kvaliteta...čega?,..ljubavi?
Molim administratora da reaguje!
 
Da li se ovde trguje sa psima ili ja nisam dobro razumela?
Mislila sam da se ovde udomljavaju nesretne napuštene životinje a ne da se promovišu nekakvi papiri kao garancija kvaliteta...čega?,..ljubavi?
Molim administratora da reaguje!

Znas sta, ja nisam protiv toga da ako covek uzgaja neku rasu, i proda stence... Donekle mi ide i logika da ako neko qpi kuce, valjda ce se i brinuti oko njega... Malo mi samo smeta to cenjkanje i toliko gledanje u dinar. Kad nesto zelim, to i platim, i ne pitam za cenu... Sta ako se razboli, a nekome zao para za lecenje (ne prozivam doticnu osobu, samo iznosim moje uopsteno zapazanje). Sta onda? Bacice ga bolesno na ulicu? Staviti u dzak s kamenom, pa s mosta? Mene to zbunjuje i iskreno kazem da ne razumem
edit: a ovaj momenat "aktuelno" me iritira mnogo, pa nek misli sta ko hoce, ko da kupuje sto il ormar, il daje casove, pa "aktuelno"
 
Poslednja izmena:
Razmišljam da otključam onu temu koju sam tamo zalepila...

Mrvice, postavljač je tražio psa na poklon, ili ako ne, onda da mu neko ko ih ima na prodaju izađe u susret sa povoljnom cenom kao druga najbolja opcija. Kako niko ne želi da ih pokloni, Evocati je izašla u susret koliko ona može. To su dva ili tri posta, toliko možemo da istolerišemo, s obzirom da pretpostavljam da se prepiska dalje nastavila na pp. Rodovnik je garancija da su oba roditelja u skladu sa standardom rase i da su pozitivno ocenjivani na izložbama, što ne bi bilo moguće da su u pitanju bolesni psi.

Latisa, donekle te i razumem. U "ozbiljnim" zemljama čak ni usvojitelji ne mogu da preuzmu psa dok ne plate barem deo troškova oko njega-hvatanje, sterilizacija, mikročip...
 

Prilozi

  • DSC02974.jpg
    DSC02974.jpg
    79,3 KB · Pregleda: 10
  • DSC02975.jpg
    DSC02975.jpg
    79 KB · Pregleda: 9
  • DSC02991.jpg
    DSC02991.jpg
    55,9 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top