pritisni ODJE

Nikad nisam lepotu merila spoljašnjim izgledom, iskreno, nisam ni bila nikad s nekim ko je ružan, ali mogla bih, za mene je lepota nešto dublje i komplikovanije......
A šta zaslužujem? Pa nekoga ko će da me poštuje pre svega, a to i imam, valjda... :)
 
a i kako znamo da je lepota je l' subjektivna ( :roll: ), ne mogu konkretno da odgovorim.Ali ako se misli na lepotu tipa Andja i Bred i srednjoskolski frajeri, ne mislim, a i nemam prevelike simpatije prema takvima.
 
Da li smatrate da zasluzhujete lepu devojku/dechka? :D
chitajuci sve i svashta na ovom forumu sam shvatio da SVI al gotovo SVI smatraju da zasluzhuju lepu devojku/dechka bez obzira dal su oni ruzhni, glupi, ovakvi onakvi

Hhahahaha lepota je relativna.....svako sebi nadje ravnog/u,osim ako se u pozadini ne kriju neke gresne namere.....:per: :D
 
Meni ne treba vise nikakva devojka do eventualne zenidbe.A ako dodje zenidba necu nista gledat ljepotu,to ce kod mene da bude sve formalno,radi produzavanja vrste.Glavno je da mi devojka ima ono "glavno" :D
 
Nedje u nekom selu blizu naseg kraja imo je jedan ciko sto nije biro a omiljene su mu bile zivotinje,najvise koza:D I ljudi iz sela dosli da gledaju a on im reko pa sta cete nije vasa imam pravo sta god ocu da radim:lol:
 
Nedje u nekom selu blizu naseg kraja imo je jedan ciko sto nije biro a omiljene su mu bile zivotinje,najvise koza:D I ljudi iz sela dosli da gledaju a on im reko pa sta cete nije vasa imam pravo sta god ocu da radim:lol:

Zbog toga bi u zemljama tipa Svedske isao u tvorza, a ako vec oces da gledas nesto tog tipa, mogu da ti nadjem siptara kako peva, i je*e magarca..
 

Back
Top