kako da joj kažem da je volim?

Sto direr kaze ako joj reknes da je volis odma sledi rpa pitanja sto kako zasto ovo ono isto ko da si je ubo nozom u srce.
Treba po njima da prodje mlogo vremena da tako nesto smes da izustis i ne interesuje ih da li ti to u tom momentu osecas zaista ozbiljno i cisto.
Tako da bolje daj daljinac i moli boga da je tvoj tip zene koja ce gleda sta ti volis :mrgreen:
Ili da ce brzo zaspati :lol:
 
kazi joj da je volis i pokloni joj daljinski.
tad ce biti sigurna u tvoju ljubav...
:strika:

r0o17d.jpg
 
kad imam curu, je l bolje da joj kažem da je volim, ili da joj nekad dam da kod nje bude daljinski? da li bi vama devojke bila jasna poruka tog neverbalnog izliva ljubavi?

Ako si siguran da je volis a i ona tebe RECI JOJ! Uf sto mrzim kada moram da mislim sta on oseca a on se namerno kurci pa nece da pokazuje ili kaze. Iskrenost je najbolja stvar.

nikako joj ne goovori da je wolish
tek ce onda da te yebe..ali ne na onaj dobar nachin nego mentalno

Ne lupetaj, ako nekog zaista volim nikada mi nece biti dosta lepih reci i pokazivanja ljubavi u svakom smislu.
 
budi originalan, kupi joj buket sa 101 ruzom.. iznenadi je... donosimo ruze na kucnu adresu... e, to sam bas malo pre slusao reklamu... mislim, originalnost na nivou, ono.. kad se skoro jedna udavala tu, njena sestra je ucinila sve ne bi li ih buket od jedno 300 ruza sacekao na vratima... znaci, to su bili planovi i planovi... i posle se ljuti kad smo joj mi rekli da joj bas i nije neka fora nego bolje za te pare da im je kupila jedan dobar mikser sa vise brzina... al', sad... mora da se cuje sta se uradilo i da se prepricava posle danima kako je lep buket bio... uglavnom od strane te osobe koja ga je i narucila...
 

Back
Top