Da li vam se ovo desilo?

O čemu se ovde radi? Reč je o dečku kojem je jutros nakon mokrenja iscurilo i nekoliko kapi sperme, iako on nije osetio ni ejakulaciju, ni orgazam, iako je već imao seksualnih iskustava... Noć je proveo sa svojom maloletnom i nevinom devojkom, koja ga je žešće napalila i on evo već pet sati proizvodi spermatozoide, u velikom broju i ubrzano, i napaljen je ko ozeb'o magarac, zatim ne može da zaspi, iako je već drugi dan budan, dok ona sada mirno i slatko spava u svom krevetiću, sanjajući svog princa na ozeblom magarcu?

Pitanje za sve tinejdžere muškog pola? Da li vam se ovo kad desilo dok vršite malu nuždu, ili je taj dečko poseban slučaj, pošto je očito podetinjio jer se zaljubio u nevinu maloletnicu???
Ili još bolje pitanje, kakav je osećaj kada vas neka ovako napuni sopstvenom tekućinom i nakon toga ode svojoj kući u 6h izjutra i zaspi kao da se ništa nije desilo? Kakav je osećaj kada vas ovako naloži, a kad vi krenete u akciju, ona se pravda kako još uvek nije spremna, i sve se najednom svede na izrazito erotsku scenu maženja i izazivanja,i na pun kur.ac ove prokletinje, i na insomniu prouzrokovanu započetom, a nedovršenom radnjom, i i i stotinu i? z;)
Ja lično- mrzim to, ali nju zbog toga još više volim! Spontano,ali jedva čekam taj dan, taj čas i trenut mio, kada ću ja biti ceo njen, a ona potpuno moja! z:) Napalila me kao nijedna do sada... :snesko5:

To se ne bi desilo da imali ste vutru...z:mrgreen:
 
Vutra?
Ko je pomenuo vutru?
Ko ima vutru?
Ti imas vutru?
ah..
Pa ja imam vutru!
Ae zovem sve raspolozene na jutarnju buxnu..Ipak nije fer da baxnam sama...z:lol:

A ti, Scatteru, nemoj da lozis narod vise, vidis da te svi gotive pa brze bolje priskocili u pomoc..

Pa vidim zamr'o pf, pa rekoh da ga malo živnem... A kako ću bolje no da pričam o onome o čemu se svi mladići sa ovog pf interesuju, i o čemu bih pričao no o onome u čemu se većina njih može pronaći... Trebalo je samo složiti priču, koristiti tobože gnev i bes, žargon i "muku", ispasti malo glup, kao da ne razlikujem spermu od mokraće, zatim ubaciti nešto čudno, tipa: Ejakulacija bez orgazma i tako... svi su se zainteresovali! Bilo mi je sympa da čitam ovu diskusiju... z:D
 
Dobro, pusti to sada..
Znas, ptice imaju mala pluca, a vel'ka krila jer da imaju vel'ka pluca one ne bi lecele krilima nego plucima. Ja to znam jer je meni brat u Italiju( Buxovci)..
A za buxnu nisi raspolozen?!
I sta prija vise after sex sa ejakulacijom i svim tim tamo stvarima-cigareta ili buxna? :)
 
Vutra?
Ko je pomenuo vutru?
Ko ima vutru?
Ti imas vutru?
ah..
Pa ja imam vutru!
Ae zovem sve raspolozene na jutarnju buxnu..Ipak nije fer da baxnam sama...z:lol:

A ti, Scatteru, nemoj da lozis narod vise, vidis da te svi gotive pa brze bolje priskocili u pomoc..

na najvecem hr forumu na pdf-u tinejdzeri ima tema da li volite zapaliti dzoint i ima nekih 200 000 postova z:lol: oni napredni i normalno pricaju(i konzumiraju xD ) o tome a mi zatucani i na sam pomen ima neko da te smara z:hm:
 
na najvecem hr forumu na pdf-u tinejdzeri ima tema da li volite zapaliti dzoint i ima nekih 200 000 postova z:lol: oni napredni i normalno pricaju(i konzumiraju xD ) o tome a mi zatucani i na sam pomen ima neko da te smara z:hm:

Ja verujem u slobodu govora.z:mrgreen:
I vec sam u par mesta(dole na Kosovu:)) zavedena u one sabanske policijske knjizice, i hteli da me privode par puta, i svi sve znaju..ali se ne cimam..uopste... Mislim, nema svrhe..

Indo grasa gajim na terasa....z:lol:
 
Dobro, pusti to sada..
Znas, ptice imaju mala pluca, a vel'ka krila jer da imaju vel'ka pluca one ne bi lecele krilima nego plucima. Ja to znam jer je meni brat u Italiju( Buxovci)..
A za buxnu nisi raspolozen?!
I sta prija vise after sex sa ejakulacijom i svim tim tamo stvarima-cigareta ili buxna? :)

Svako ko je ovo pročitao, a nije dovoljno pametan da razume pomisliće da smo oboje ludi... A ja mislim da sam razumeo... Ti nisi ptica sa malim plućima, nego si žena sa velikim krilima, a činjenica je da konzumacija cigareta sužava pluća (pretvara te u pticu), a takođe činjenica je da vutra daje krila (pretvara te u kreativca)! Međutim, sve može biti lek, pa čak i vutra, ali ako se pređu određene granice- sve može postati otrov, pa i cigareta, a posebno vutra!

Pazi se samo od mnogo vutre neće hteti da mu se digne! A iskreno, zdravija je čista vutra od cigarete... samo budale neće to da priznaju!
 
Svako ko je ovo pročitao, a nije dovoljno pametan da razume pomisliće da smo oboje ludi... A ja mislim da sam razumeo... Ti nisi ptica sa malim plućima, nego si žena sa velikim krilima, a činjenica je da konzumacija cigareta sužava pluća (pretvara te u pticu), a takođe činjenica je da vutra daje krila (pretvara te u kreativca)! Međutim, sve može biti lek, pa čak i vutra, ali ako se pređu određene granice- sve može postati otrov, pa i cigareta, a posebno vutra!

Pazi se samo od mnogo vutre neće hteti da mu se digne! A iskreno, zdravija je čista vutra od cigarete... samo budale neće to da priznaju!

O tome ti pricam.
I zato sam odlucila da prestanem da pusim cigarete, zakrzljacu.z:lol: Ali vuja uvek moze..

Legalize it, a?!
Plasim se da posle legalizacije ne bi bilo interesantno...
 
Nisam raspolozena da se petljam sa neiskusnima.

E, ajde ispričaj, u kolikoj si zabludi bila pre no što si imala prvi seks?
Mnoge devojke sa ovog foruma, kukaju kako to boli, kako je neprijatno, kako je ovako, kako je onako, a ajde bar ti budi čovek, a ne bedna feministkinja i dete, i priznaj da ne boli uopšte mnogo, i da je bol naspram užitka- mačji kašalj! z:)
 
Ae Scatteru da ti ucinim..
Stvarno me nije nimalo bolelo jer sam bila potpuno opustena..To je i kljucna stvar kod prvog sexa. Uraditi to sa nekim koga volis, zelis i te fore i nema sanse da tu nesto krene lose..Nisam imala nikakve tripove pre toga niti sam to planirala, desilo se spontano..I kako sex moze biti neprijatan, mislim, govorimo o najdivnijem telesnom uzitku..:) A nakon toga postadoh sex predator...:)
 

Back
Top