Serlok Holms ili naivna zaljubljena dusa?

Ha! Ako se ja pitam, jedan jedini.. Jeremy Brett, kapito? z:)

Sherlock7.jpg
 
Iako nemam basnekog prevelikog iskustva, saznao sam nekako vrlo lako, i tako sto mi je manje vise ona rekla, mada sam i ja nekako osetio dan posle :D. Tako da msm to nije bas ono da sam ja nesto sumnjao predugo xD.
Mislim da nisam nikada bio prevaren ono prevaren prevaren, ili barem ne znam za to. ali ono prevara se naprosto odmah oseti.
 
Sad ce Silver da ti prosiri vidike.
Prvo,mobilni za svaleraciju niko ne daje svoj,nego lepo kupi drugi broj,i drugi telefon.
Kad ostaje duze na poslu,zna da ga cekas,i njuskas,pa nije pametno da bas tad nesto natakne na tuki(to se radi za vreme posla,pauza i slicno).
Kad je sa kolegama u kafani,tad ti je najverniji.Zasto?Zato sto nema muda da odma nekoj pridje,ili se nadje sa nekom,jer ima tebe.To ce pokusati kasnije,kad se natankuje,ali tada ce neizostavno dobijati korpe.Sutra,dok se trezni,i razmislja kako se blamirao,volece te ise nego ikad,a nisi bila prevarena.
z:kiss:

Pa sad svi imaju 2,3 mobilna,nije to fora..........ajd drugo sto si rekao ima smisla,mada ovo za posao bas i nije ,opste poznato je da je svalerski termin 1 do 4..........evo sad napr.
I nije se meni desila prevara,bar ne jos.........ja toliko caka znam,imam uzasno prenaglasenu intuiciju.........morao bi da proba neke marsovske fore.........z:poz:
 

Back
Top