ako mi neko mogao da mi pokloni

Hello :D
u Azilu Kace iz Ovce zive Nikola i Pikola - 2 brata blizanca. Oni su pravi dzinovi koji su preslikani stafordi, prelepe 2 kuce tamno zute boje (prava boja im je staro zlato ali da ne preterujem previse). Izgledaju prilicno robusno i opasno ali su vece maze od mojih macaka. Ja sam ih upoznala u Centru za mesance kada su bili na kastraciji. Onako veliki stalno su mi se peli u krilo a o potrebi da se maze prevazilaze sve kuce koje sam do sada upoznala. Zajedno su ostavljeni vezani ispred Azila pre otprilike godinu dana tako da su stari najvise do 2 godine. Ja sam se u obojicu zaljubila na prvi pogled. Naravno, ukoliko si zainteresovana nisi u obavezi da usvojis obojicu. Slike nazalost nemam ali ukoliko si iz Beograda Kacin Azil u Ovci i nije daleko a kontakt osoba je Tanja 063/362-407
 
Prvo da ti se izvinim sto sam ti se obracala u zenskom rodu - malo sam slb pa nisam obratila paznju na info pol muski a drugo ... MOLIM TE da mi napises da li si ih video i odlucio se za nekog od njih jer sam se iskreno odusevila sa dzinovima (posebno Nikolom, ali pssst da Pikola ne cuje) i stalo mi je da konacno i oni imaju malo srece. HVALA ti unapred :bye:
 
I naravno, ukoliko je cela ova prica varijanta da se nabavi pas za borbe ili pas na kome ce se vezbati psi za borbe a to se uvek sazna Joco duso, ja sam iz Zemuna, naci cu te :per: ... salu na stranu, iskreno se nadam da ti tako nesto nije palo napamet :sad2: ... nemoj da se ljutis zbog ovog komentara ali veruj mi da svega ima ...
 

Back
Top