misljenje devojaka?

Pošto još uvek nismo pokrenuli zvanično takmičenju u dužini penisa, molila bih muški deo da svoje "šimpanze" i "šampione" meri i premerava u miru i diskreciji doma svoga.
Inače katančim temu.
Hvala.

Ma sta ima lose sto sam hteo da cujem mislljenje devojaka? Da li sam ja ikada postavljao nesto slicno? Nisam..S tim sto je bilo nekih normalnih devojaka sto su lepo dale odgovor, a druge su tu samo da zezaju pa sam morao da im odgovorim.. Ne zelim ja da *ebem po forumu, nisam idiot toliki da ovde trazim. cccc
 
Ma sta ima lose sto sam hteo da cujem mislljenje devojaka? Da li sam ja ikada postavljao nesto slicno? Nisam..S tim sto je bilo nekih normalnih devojaka sto su lepo dale odgovor, a druge su tu samo da zezaju pa sam morao da im odgovorim.. Ne zelim ja da *ebem po forumu, nisam idiot toliki da ovde trazim. cccc

Sve je to lepo i fino, samo molim te da ne potežeš teške reči i neprimerene nadimke. Diskusija se može voditi i na jednom kulturnom nivou.
 
Ma sta ima lose sto sam hteo da cujem mislljenje devojaka? Da li sam ja ikada postavljao nesto slicno? Nisam..S tim sto je bilo nekih normalnih devojaka sto su lepo dale odgovor, a druge su tu samo da zezaju pa sam morao da im odgovorim.. Ne zelim ja da *ebem po forumu, nisam idiot toliki da ovde trazim. cccc

Hoćeš da kažeš da urmašicama nešto fali? :rtfm:
Nidžo sine... naebo si :lol:
 
Da... devojčica mi je skroz simpa :)
Polako... zavolećeš ih ti, treba tu vremena :lol:

Ma jok nisam ja izgorio po glavi :D salim se..
Idem ti ja odavde druze, nije forum za mene, ja sam vise onako hiperaktivan lik i slabo kad sam kuci, ali vreme me nateralo:confused: Samo vi uzivajte i druzite se lepo i nemo' se ljutite svi ;) Pozz za urmasice i ostale.. DAJTE SANSU LJUBAVI:heart:
ALL WE ARE SAAAAYING IS GIVE PEACE A CHANCE:heart::hahaha::hahaha::hahaha:
HASTA LA VISTA ;)
 

Back
Top