Wc3 kradja....

  • Začetnik teme JohnnY\'s
  • Datum pokretanja
J

JohnnY\'s

Gost
Ovako...Hteo sam se obratiti nekim ljudima koji mozda znaju nesto u vezi ove stvari. Ja sam nov na forumu iako ga kao neregistrovani clan dugo posecujem. Evo da obrazlozim problem:

Igao sam na Battlenet-u WC3 sa jednim likom 1vs1 sa kojim sam se kasnije dogovorio da igramo 2vs2.On je mene pozvao kao da igramo ali malo potom WC3 je blokirao sto se inace desava. Posle ovoga opet sam u zurbi pokrenuo WC3 da igram na kanalu Northern Europe ali je tada rekao da se moj cd-key koristi vec na tom kanalu...Skot je izgleda uspeo nekako da ga uzme sa kompa stvarno nemam pojma kako...Samo znam da smo se nasli bili i trebala je igra da pocne ali je on odugovlacio nesto i znam da je u jednom momentu izasao bio sa BN....E sada , molio bih sve clanove foruma koji se razumeju u ovu pricu da mi pomognu nekako i da mi kazu da li je to on mogao uci i uzeti cd-key i sta mi je sada raditi mislim lomio sam se za cd-key a on tek da ga tako uzme skot , inace stvano mrzim takve ljude..E sada da vas vise ne gnjavim ako iko ima neke pomoci neka se javi molim vas...Pozdrav od Johnny-a.
 

Back
Top