ZIVOT I PSI ME VODE NA NEBO, A VI ?

EGYPTIAN CAT

Domaćin
Poruka
3.869
Trazi se udomitelj za mace starosti oko 1,5 mesec (po proceni iz price) koje je pobeglo u jednu Bg firmu bezeci od pasa.

Mace ne reaguje na zvuke, pa se sumnja da ne cuje. Ako je tacno - njegova sudbina je ili udomljavanje (iskljucivo kuca/stan) ili smrt.

Ne znam da li mace moze da ogluvi od soka, pa je stanje privremeno, ili je u pitanju trajni gubitak sluha.

Obavestena sam da je mace solidno (neovisno o sluhu), smesteno najbolje moguce u trenutnim uslovima, a fotografije, kao i kontakt tel i ime kontakt osobe ocekujem u ponedeljak.
 
Upravo sam dobila nove informacije da je mace, preko vikenda, privremeno zbrinuto kod bracnog para koji vec ima svoje zivotinje, pa zna kako da se postavi i prema ovoj. Pokusavaju da procene sluh, deluje da ima nade da problem nije trajan, pa .... cekam nove podatke.

Od ponedeljka malac se vraca u kancelariju firme, pa krecemo da vidimo sta dalje sa trajnim udomljenjem.
 
Prema poslednjim informacijama, situacija je neizvesna.

Postojeci macor (kod trenutnog staratelja) ne reaguje povoljno na pridoslicu. Ne znam o kakvim se reakcijama radi.

Staratelji su se bas pobrinuli oko nje (veterinar, hrana, briga) i vidim da bi hteli da je "usvoje", ali ne znaju da li ce tako i biti, pa cekam signal da je proglasavam necijom ili macom "u procepu"...:neutral:.
 
Mace je vec neko vreme uspesno udomljeno te ova tema moze da se prebaci u UDOMLJENE. Privremeni staratelj postao je udomitelj :D.

Za kraj, jedna fotka sad vec ljubimca sa stalnom adresom :).

 

Prilozi

  • Fragment 2c.jpg
    Fragment 2c.jpg
    41,7 KB · Pregleda: 18

Back
Top