Statistika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na Zapadu su vrsena obimna socioloska istrazivanja o ljubomori.

I dokazano je da 95% muskaraca koji sumnjaju da ih zena vara - IMAJU PRAVO! :eek:
Pazi šta ti se vrzma po glavi....da se ne bi ostvarilo. :D

Ja lično ne podnosim ljubomoru, ali ako bi me mm tovario da imam drugog frajera, verovatno bih ga na kraju i nabacila, da bar znam zašto mi sere po glavi...:roll:
 
Ma statistika je super nauka!
Sećam se primera sa faksa, prvi čas:
"Sever" - Subotica je prošle godine proizveo 2 mašine (neke), a ove godine mu je proizvodna porasla 100% sa proizvedenih 4 komada". Statistički, ova godina je fantastična, a to što sa 4 komada treba da zatvore fabriku, to nije poenta statistike...:roll:

Mislim, naziv teme je Statistika, pa reko' da razradim malo...:mrgreen:
 
Na Zapadu su vrsena obimna socioloska istrazivanja o ljubomori.

I dokazano je da 95% muskaraca koji sumnjaju da ih zena vara - IMAJU PRAVO! :eek:

Па, чим сумњају, вероватно имају неки разлог за то....:think:
Зашто би ико сумњао а да нема никаквог повода ни разлога?

(Оних преосталих 5% су вероватно патолошки типови који свакако имају проблем са сопственим самопоуздањем и несигурношћу, па су у константном страху до преваре... невезано за понашање партнера и њихов однос..:roll:)

Не видим ништа нелогично у тој статитици.:confused:
 
A istrazivanje je radjeno medju vojnicima u Iraqu i Avganistanu :lol:

svojevremeno su rađena neka ispitivanja ljudi koji su se hvalili parapsihološkim sposobnostima -od rašljara, preko tarot majstora do bioenergetičara. I pošto su svi bili u stanju da odrede i trudnoću dati su uzorci mokraće vojnika (možda čak i tih:mrgreen:)
kad bi samo znali koliko je trudnoća tu bilo.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top