Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tara oslabi ocas posla, a ja -4 kg teglim dva meseca.

Neka, bolje polako i sigurno! I ja sam gore napisala kako to meni teško ide. Vrtim dva kg gore-dole mesecima.
Ja sam svojevremeno kupila tu celerovu so, ali je slabo koristim. Moraću malo više. Inače sam potpuno prešla na morsku so. Ja ranije kupila tu morsku, a moj muž posle doneo onu klasičnu Tuzlansku, kaže: evo ova prava, ona je suviše krupna. :zcepanje:
Ali sad pošto on nije tu, nema ko da mi kvari sistem. Meni tu sad više ni nema razlike, što se tiče slanosti i ukusa. Pa se pitam da li je zaista zdravija.!?
 
Ima i sitna morska so, a od obicne je sigurno zdravija, samo zasto ne uzmes kalijumovu so, naci ces je i u Maxiju.
Procackacu sta sam nasla o Vegeti, to je djubre, na Zapadu se uopste ne koristi.
Mama moje prijateljice bila je direktor obdanista, tamo su dolazili sanitarci i nema sanse da su smeli da je koriste i to jos odavno.
Mozes da u celerovu so dodas sitno izrezane susene zacine.
 
znam za vegetu i takve stvari da nisu zdrave.. slabo ja to i koristim. Bilo je nekad u onim prodavnicama na merenje sušenog povrća... ja mislim da je to zaista samo osušeno, bez ikakvih dodataka i da bi trebalo da je ok. Jedno vreme sam uzimala, mogla bih ponovo. Pa sa tom kalijumovom solju, dobijem nešto slično, a mnogo zdravije?!
 
Affro, k'o da mene opisujes :eek:
Ja nosam neke stare farmerke iako imam 2 para novih, sve me strah da necu uci u njih :neutral:

...ja nosim jednu po kuci koju sam kupila, da imam do pijace i tako oko
zgrade kad moram da izadjem...a volim farmerke, bolje reci obozavam ih,
sad se razmisljam dal odmah da probam ove koje sam zadnje kupila pre
3 meseca..ili da prvo pijem lasex, pa onda da napravim taj experiment..:mrgreen:

...a, ne jedem skoro pa nista, sve sto pojedem u toku dana stalo bi u
jedan manji tanjir...:sad2:
 
..dobar dan drugarice dijetalke...

..samo da prijavim, lagano sam usla u famerice, ipak sam smrsala bar
malo iako ja toga nisam bila svesna...:super:

..danas za dorucak kafa bez mleka...:evil:, jedna mala malecka
integralna kifla...sad dinstam malo sampinjona, uz to krisku crnog
hleba..i zelena salata....

..za veceru kiselo mleko...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top