Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ja sam tek sad i rucala i vecerala..sve u jednom..i to bas bzvz...onako
nabacala u sebe, neki mesni narezak, pola solje balans jogurta i parce
hleba sa semenkama crnog....

...ni ovo ne bi, da nisam pocela malo da se zanosim po kuci, a nisam ni
bila gladna, bar ja nisam osecala glad...:eek::confused:
 
:think:
ГМО соја (:sad2:)+ поен саветнику од стране добављача, који се наравно реализује у лови...
:per:

Jao, pa sto si takav, cokoladicu nisam platila, a hteo je da mi smucka sejk, bila sam na merenju.
Da ne znam da on to licno pije i cela njegova porodica, mozda ne bih verovala. On savrseno izgleda, izuzetno vodi racuna o sebi.
Je l' moras u sve da sumnjas?
 
Jao, pa sto si takav, cokoladicu nisam platila, a hteo je da mi smucka sejk, bila sam na merenju.
Da ne znam da on to licno pije i cela njegova porodica, mozda ne bih verovala. On savrseno izgleda, izuzetno vodi racuna o sebi.
Je l' moras u sve da sumnjas?
Без бриге, неко је већ обрачунао чоколадицу.
А кадгод су и лекари сами себи пуштали крв у терапеутске сврхе...
И кен тетива савршено изгледа, само секу га миц по миц.
 
Jao, pa sto si takav, cokoladicu nisam platila, a hteo je da mi smucka sejk, bila sam na merenju.
Da ne znam da on to licno pije i cela njegova porodica, mozda ne bih verovala. On savrseno izgleda, izuzetno vodi racuna o sebi.
Je l' moras u sve da sumnjas?

i moj bivsi kolega je to pio...i cijela mu porodica...uvalila ih tetka...
cak su i kredit uzeli da "rashire poso"...na kraju su to sve sami popili...
da se samokazne zbog kredita? : (

da ne pominjem epizodu s herbalife cajem koji ti..."daje energiju"
al u vidu ubrzanog rada srca, euforije, nesanice...
tajni sastojak; efedrin...bila citava frka u USA oko toga...
kao i oko nekih drugih stvaricica...

Some of the original Herbalife weight loss products contained the active ingredient Ma Huang or Sida cordifolia, two herbs containing ephedrine alkaloids. Herbalife stopped using ephedrine in its products in 2002 after several U.S. states banned supplements containing botanical sources of ephedrine alkaloids.[27][28] The U.S. Food and Drug Administration banned supplements containing ephedra in 2004.[29]

Scientific studies in 2007 by doctors at the University Hospital of Bern in Switzerland and the Liver Unit of the Hadassah-Hebrew University Medical Center in Israel found an association between consumption of Herbalife products and hepatitis.[30][31] In response, the Spanish Ministry of Health issued an alert asking for caution in consuming Herbalife products.[32] Herbalife has stated they are cooperating fully with Spanish authorities.[33]

In May 2008 the Fraud Discovery Institute, which claims to be a consumer watchdog organization, reported that laboratory test results of Herbalife products showed lead levels in excess of limits established by law in California under Proposition 65.[34][35] The Fraud Discovery Institute was founded by fraudulent entrepreneur Barry Minkow, who served seven years in jail for stock fraud,[36] and since disclosed that his company was profiting from the allegations by shorting Herbalife stock.[37] Herbalife responded stating its products met federal FDA requirements[38][39] and released independent lab tests proving the products did not exceed Proposition 65 limits.[37][40]

On 10 May 2008 a suit was filed on behalf of a woman who developed lead-related liver complaints that she claimed were a reaction to a combination of Herbalife products.[36][41] The suit was filed by lawyer Christopher Grell, cofounder of the Dietary Supplement Safety Committee and an associate of Barry Minkow.[36] On 17 June 2008, the suit was expanded to add distributors who had supplied the woman with the Herbalife products, with Grell launching a website to offer persons who believe they were harmed by Herbalife products the chance of redress.[42] In August 2008, Minkow retracted all accusations against Herbalife and removed any mention of the company from his web site

http://en.wikipedia.org/wiki/Herbalife
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=1006042100983

sad piche garsiniju...kao to je...zdravije...mada, ni za to nema dokaza...: (

odes fino na sajt FDA, ukucas Herbalife u search i...zapitas se s kim imas posla...tj. bude ti jasno : (((

http://www.fda.gov/ICECI/EnforcementActions/WarningLetters/ucm210182.htm


sta ocu rec; kintu bolje ulozi u to da konzumiras zdraviju/kvalitetniju klopu, nego njihove sejkove i cajeve...
 
Ja nisam uzela taj caj, samo sejk i vlakna, picu dok ne skinem kg, onda cu odrzavati Wey-om ili necim slicnim.
Jedem ja zdravu hranu. Izguglala sam seitan - psenicno meso, ima 70 % proteina, malo ugljenih hidrata i masnoce. 'Ebes ga, ne jedem meso, moram da nadoknadim proteine, shebala sam misicno tkivo, palo je u p.m. Nije los ukus, podseca na integralni lebac, premazan je tamari i soja sosom. Ima varijanta da se kupi presno i peceno ili dimljeno, djavo ce ga znati. Platila sam za 200 gr nekih 175 d. Nije lose uz onu carsku mesavinu (bareni karfiol, brokoli, sagarepa).
Zadovoljni kupce,na potezu si! ;):mrgreen:
 
Poslednja izmena:
i moj bivsi kolega je to pio...i cijela mu porodica...uvalila ih tetka...
cak su i kredit uzeli da "rashire poso"...na kraju su to sve sami popili...
da se samokazne zbog kredita? : (

da ne pominjem epizodu s herbalife cajem koji ti..."daje energiju"
al u vidu ubrzanog rada srca, euforije, nesanice...
tajni sastojak; efedrin...bila citava frka u USA oko toga...
kao i oko nekih drugih stvaricica...

Some of the original Herbalife weight loss products contained the active ingredient Ma Huang or Sida cordifolia, two herbs containing ephedrine alkaloids. Herbalife stopped using ephedrine in its products in 2002 after several U.S. states banned supplements containing botanical sources of ephedrine alkaloids.[27][28] The U.S. Food and Drug Administration banned supplements containing ephedra in 2004.[29]

Scientific studies in 2007 by doctors at the University Hospital of Bern in Switzerland and the Liver Unit of the Hadassah-Hebrew University Medical Center in Israel found an association between consumption of Herbalife products and hepatitis.[30][31] In response, the Spanish Ministry of Health issued an alert asking for caution in consuming Herbalife products.[32] Herbalife has stated they are cooperating fully with Spanish authorities.[33]

In May 2008 the Fraud Discovery Institute, which claims to be a consumer watchdog organization, reported that laboratory test results of Herbalife products showed lead levels in excess of limits established by law in California under Proposition 65.[34][35] The Fraud Discovery Institute was founded by fraudulent entrepreneur Barry Minkow, who served seven years in jail for stock fraud,[36] and since disclosed that his company was profiting from the allegations by shorting Herbalife stock.[37] Herbalife responded stating its products met federal FDA requirements[38][39] and released independent lab tests proving the products did not exceed Proposition 65 limits.[37][40]

On 10 May 2008 a suit was filed on behalf of a woman who developed lead-related liver complaints that she claimed were a reaction to a combination of Herbalife products.[36][41] The suit was filed by lawyer Christopher Grell, cofounder of the Dietary Supplement Safety Committee and an associate of Barry Minkow.[36] On 17 June 2008, the suit was expanded to add distributors who had supplied the woman with the Herbalife products, with Grell launching a website to offer persons who believe they were harmed by Herbalife products the chance of redress.[42] In August 2008, Minkow retracted all accusations against Herbalife and removed any mention of the company from his web site

http://en.wikipedia.org/wiki/Herbalife
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=1006042100983

sad piche garsiniju...kao to je...zdravije...mada, ni za to nema dokaza...: (

odes fino na sajt FDA, ukucas Herbalife u search i...zapitas se s kim imas posla...tj. bude ti jasno : (((

http://www.fda.gov/ICECI/EnforcementActions/WarningLetters/ucm210182.htm


sta ocu rec; kintu bolje ulozi u to da konzumiras zdraviju/kvalitetniju klopu, nego njihove sejkove i cajeve...

bez uvrede za kupce, ali princip rada mlm organizacija - dok ima ovaca, bice i vune..malo mi se smucio vise..
jedno je kad vam neko uvali perfect gel sa kojim mozete savrseno da operete i keramicke plocice i drvene povrsine..drugo je ono sa cime sebe hranite ili trujete..
a kontrole zvanicnih institucija ni od kuda..
 
koliko ja znam, u toku je izmena zakona o dijeteskim proizvodima,dodacima ishrani i sl i kontorla je pooštrena poprilično... problem je sa proizvodima koji su već ušli u zemlju, ali sve ono što tek treba da udje konačno podleže strogim procenama i analizama, kvalifikacijama i mišljenjima... pošto naš zakon do 2009. godine nije ni poznavao termin "dodatak isharni" mogli smo svašta da kupimo, pijemo i jedemo... i još uvek možemo ali nadam se ne zadugo
 
Poslednja izmena:
Ja nisam uzela taj caj, samo sejk i vlakna, picu dok ne skinem kg, onda cu odrzavati Wey-om ili necim slicnim.
Jedem ja zdravu hranu. Izguglala sam seitan - psenicno meso, ima 70 % proteina, malo ugljenih hidrata i masnoce. 'Ebes ga, ne jedem meso, moram da nadoknadim proteine, shebala sam misicno tkivo, palo je u p.m. Nije los ukus, podseca na integralni lebac, premazan je tamari i soja sosom. Ima varijanta da se kupi presno i peceno ili suseno, djavo ce ga znati. Platila sam za 200 gr nekih 175 d. Nije lose uz onu carsku mesavinu (bareni karfiol, brokoli, sagarepa).
Zadovoljni kupce,na potezu si! ;):mrgreen:

ima... varijanta i da se kupi brasno koje ti se uklapa u plan ishrane
pa napravi to sto oces...npr. seitan...nije to nikakva mudrost...
da ne pominjem kako ti nikakva dodatna vlakna zapravo i ne trebaju
ako unosis zitarice - cijelo zrno + voce i povrce...
 
bez uvrede za kupce, ali princip rada mlm organizacija - dok ima ovaca, bice i vune..malo mi se smucio vise..
jedno je kad vam neko uvali perfect gel sa kojim mozete savrseno da operete i keramicke plocice i drvene povrsine..drugo je ono sa cime sebe hranite ili trujete..
a kontrole zvanicnih institucija ni od kuda..

ma, sve je to...lov u mutnom...
na trzistu, globalno, ima ih ko g.ovana;
raznih...."firmi"..."organizacija"...raznih...magicnih pilula, napitaka, cajeva...
vole ljudi instant rijesenja iako znaju da ih zapravo nema...: (
 
ima... varijanta i da se kupi brasno koje ti se uklapa u plan ishrane
pa napravi to sto oces...npr. seitan...nije to nikakva mudrost...
da ne pominjem kako ti nikakva dodatna vlakna zapravo i ne trebaju
ako unosis zitarice - cijelo zrno + voce i povrce...

Znam da se moze napraviti, ali mrzi me. Sto se tice vlakana, meni to nije problem, nemam pojma sto sam uzela, mislila sam da one drze sitim. Inace, bas dosta koristim voce, povrce i integralne zitarice.
Najbitniji mi je protein.
A da ima raznih mufljuza, to stoji. Meni ovo trenutno izuzetno prija, necu ga koristiti doveka.
 
Poslednja izmena:
danas je bio uh dan,pojela predvidjenu testeninu,kolacice i cokoladicu..i nije mi tesko palo:mrgreen: sutra je vocni dan..o Boze pomozi:mrgreen: nista dorucak jabuke,rucak narandze sve u paru..vecera jabuke..nadam se da nije previse,ali..:confused:

Kad sam ja drzala tu dijetu, nisam mogla da jedem jabuke, one me ostruzu, pa sam gladna kao vuk. Jela sam iskljucivo kruske.
Danas sam rucala sampinjone dinstane sa lukom i paprikom.
 
Poslednja izmena:
danas je bio uh dan,pojela predvidjenu testeninu,kolacice i cokoladicu..i nije mi tesko palo:mrgreen: sutra je vocni dan..o Boze pomozi:mrgreen: nista dorucak jabuke,rucak narandze sve u paru..vecera jabuke..nadam se da nije previse,ali..:confused:



Već si pojela kolače i čokoladu? pa to je za večeru. Šta ćeš posle da jedeš?



Šalu na stranu, drage moje dijetalke, ja sam prethodnih dana ovde bila prisutna, više onako prosipajući neku teoriju uz sendviče, kolače i čokoladu. Znala sam ja da to neće na dobro izaći, ali nije mi djavo dao mira.
Ali alarm se upalio tek kad sam jutros stala na vagu, a ono skoro 65 kg. Nekom to nije mnogo ali meni, sa mojih jedva 160 cm visine - jeste.
A još gore je sto sam jesenas bila doterala na stabilnih 62, a pred Novu godinu sam se čak opasno približila i svom cilju, a to je da prva cifra bude 5. I tako sam za nešto više od mesec dana upropastila višemesečni trud.
Tako da sam i ja od danas definitivno Jova (iz onog ajde Jovo na novo), zajedno sa Tarom.
Doručak šejk sa jogurtom (Dolcevita, držimo se zajedno protiv svih kritika), znam ja da se može i bez toga, ali neka ovaj put bude s tim, pa, što kaže Dolcevita, neću ga piti doveka.
Onda 2 sata joge. Ručak: belo meso sa povrćem. Ne valja što je u tom povrću preovladavao pirinač. Užina pomorandža, još jedna užina opet šejk sa jogurtom, a večera, ako budem mogla samo jogurt. Oće to sad biti previše jogurta. 7 i više deci?
A kupila sam i ovsene pahuljice da pravim one kašice o kojima ste onoliko pisale, i pšenicu da pravim pšenične klice, za bolje nokte, a dobre su i za jelo...
Samo da se još malo organizujem i napravim planove ... pa će to da bude uzivanje.
 
Jao i meni jabuke bas ne prijaju stvarno struzu creva pa kao da nisam ni jela.
Kruske su super ako planiras da tog dana sedis kod kuce. Ja sam juce jela i nar i mandarine.
Iskreno da vam kazem devojke ja jedva prezive juce ali zato danas imam lepe vesti: -2kg za samo cetri dana. Znam da je to tecnos ali ipak...:D
A sad malo lose vesti: danas sam prekrsila i pojela jutros jednu suvu kiflu:rumenko::dash: nisam mogla da izdrzim do rucka:dash:
Nikom nista idemo dalje.
Samo napred devojke. Meni je juce pomoglo to sto sam kad osetim napad gladi (sto je bilo cesto) prala zube
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top