nece da uidje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

n_i_c_k_y

Obećava
Poruka
54
dakle,mi(ja i moj decko) bismo da probamo analni sex,tj. vec smo pokushavali,al' nece! dajte nam neki koristan savet. da li da ga podmazemo? ili sta vec? zahvalni unapred! p.s. a bash imamo zelju da probamo...
 
n_i_c_k_y:
dakle,mi(ja i moj decko) bismo da probamo analni sex,tj. vec smo pokushavali,al' nece! dajte nam neki koristan savet. da li da ga podmazemo? ili sta vec? zahvalni unapred! p.s. a bash imamo zelju da probamo...

1. Da GA podmazete? Koga to?
2. Sta to znaci, pokusavali ste, al' nece? Njegov ud pokusava dok ne poplavi pa splasne, a onda se njena (tvoja) pozadina oglasi trijumfalnim zvukom?
3. Ako ste dosli dotle da hocete "analni sex" (gde ste seX predstavili sa "x" umesto "ks"(ovo drugo bi znacilo da to vise dozivljavate kao vodjenje ljubavi preko debelog creva)), smatram da iz vas toliko vec izbija iskustvo da jednostavno ne shvatam kako dosad niste culi za vazelin npr. (svestan sam da se tvom decku verovatno GADI da razradi malo ono gde je spreman gurnuti nesto drugo kasnije)
4. Izvinite svi vi sto sam odvratan, ali muka mi je od ovakvih POSTova: "Ja bih analni, al' da mi ne udje..."
 
ANAL IZNENADJENJA.O cemu se radi?
Naime, ako je partnerka mlada i ne zeli anal ili se plasi tog cina, iskusan muskarac vrsi normalan vaginalni cin otpozadi.U pogodnom momentu izvlaci penis i sa palcevima 'bocne' parnerku u nivou slabina(nivo levog i desnog bubrega).To dovodi do blagog trzaja partnerkinog tela.Usled kontrakcije misica ekstenzora slabinskog dela dolazi do relaksacije analnog misica tako da je put slobodan i lak.Bitno je samo da muskarac bude sto hitriji je je ponovna kontrakcija anusa brza i ireverzibilna...
 
snoshaj efendija:
ANAL IZNENADJENJA.O cemu se radi?
Naime, ako je partnerka mlada i ne zeli anal ili se plasi tog cina, iskusan muskarac vrsi normalan vaginalni cin otpozadi.U pogodnom momentu izvlaci penis i sa palcevima 'bocne' parnerku u nivou slabina(nivo levog i desnog bubrega).To dovodi do blagog trzaja partnerkinog tela.Usled kontrakcije misica ekstenzora slabinskog dela dolazi do relaksacije analnog misica tako da je put slobodan i lak.Bitno je samo da muskarac bude sto hitriji je je ponovna kontrakcija anusa brza i ireverzibilna...

Tačno, tim principom su, svojevremeno, vezivali kravatu Stanetu Dolancu !!! Naime, jedan mu gurne palac u dupe, a drugi, veštim zahvatom, već pripremljenu mašnu, mu nabaci na izduženi vrat, od prethodne radnje, i samo poravna čvor !!!
 
n_i_c_k_y:
dakle,mi(ja i moj decko) bismo da probamo analni sex,tj. vec smo pokushavali,al' nece! dajte nam neki koristan savet. da li da ga podmazemo? ili sta vec? zahvalni unapred! p.s. a bash imamo zelju da probamo...

to vam je cisto s.r.a.nj.e. :twisted:
ali zabranjeno voce je ok.
vazelin,pavloviceva,optima... :idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top