"Sloboda govora"

Normalno ili ne?

  • Nije

  • Jeste


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

^Omerta^

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.181
Bicu veoma kratak jer sam takav i s' vremenom,stoga i pretpostavljam da ce tema brzo biti zatvorena :)

Postavio bih jedno pitanje forumaskim damama i gospodi :)

Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati se na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

:)
 
Poslednja izmena:
Bicu veoma kratak jer sam takav i s' vremenom,stoga i pretpostavljam da ce tema brzo biti zatvorena :)

Postavio bih jedno pitanje forumaskim damama i gospodi :)

Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

:)

pojasni malo.......o cemu pricas???
 
Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

Navedi konkretan primer, ne znam o cemu pricas jer su skoro sve drzave na svetu tako nastale?
Mislim da se ne brani to kako je nesto nastalo, nego pravo stanovnistva da slobodno uredjuju teritoriju na kojoj zive, hocete li vec jednom odvojiti ta dva pojma?
 
Bicu veoma kratak jer sam takav i s' vremenom,stoga i pretpostavljam da ce tema brzo biti zatvorena :)

Postavio bih jedno pitanje forumaskim damama i gospodi :)

Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati se na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

:)

Uvek treba braniti slobodu govora. Danas će zabraniti jednima da govore, sutra će na red doći drugi, na kraju će doći do toga da će i tebi zabraniti da govoriš ono što smatraš ispravnim i za šta se boriš. Verovatno ćeš biti u pravu, ali nećeš smeti da kažeš zato što će se promeniti vremena i mišljenje većine o nekom problemu.
 
Bicu veoma kratak jer sam takav i s' vremenom,stoga i pretpostavljam da ce tema brzo biti zatvorena :)

Postavio bih jedno pitanje forumaskim damama i gospodi :)

Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati se na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

:)

Наравно да је могуће,такви су и измислили појмове,слобода говора,говор мржње,људска права,нетолеранција и слично.Увек их обилато користе на другима за сопствене циљеве,док у њиховом случају готово никад не важе.
 
Наравно да је могуће,такви су и измислили појмове,слобода говора,говор мржње,људска права,нетолеранција и слично.Увек их обилато користе на другима за сопствене циљеве,док у њиховом случају готово никад не важе.

A jel' mogu da te zamolim da centriraš taj grb na glavi tvog junaka iz avatara na sredinu, da mu namestiš tu kapu kako treba, ovako izgleda k'o pijani ljakse kome spada šajkača.
 
Poslednja izmena:
Bicu veoma kratak jer sam takav i s' vremenom,stoga i pretpostavljam da ce tema brzo biti zatvorena :)

Postavio bih jedno pitanje forumaskim damama i gospodi :)

Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati se na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

:)

Па шта хоћеш?
У овој држави постоји слобода говора.
Можеш рећи и написати све......што ти власт дозволи....
:hahaha::hahaha::hahaha:
man-and-cow.gif
 
A jel' mogu da tebe da zamolim da centriraš taj grb na glavi tvog junaka iz avatara na sredinu, da mu namestiš tu kapu kako treba, ovako izgleda k'o pijani ljakse kome spada šajkača.

Јок,љаксе припада крезубој,задриглој и назадној Србији која не жели да поклони своју земљу да би појединци могли да путују по туђим.
 
Јок,љаксе припада крезубој,задриглој и назадној Србији која не жели да поклони своју земљу да би појединци могли да путују по туђим.

Ovo je dobar stih, posalji ga Beckovicu, mozda ga iskoristi u nekoj pesmi, on voli takvu pateticnu ironiju...
 
normalno je, naravno da se ne uskraćuje sloboda govora ISTINE,da imaš dokaz za ono što kažeš...........to bi trebalo da važi za sve a posebno za medije i javne ličnosti....
da je sreća pa da živimo u pravnoj državi pijani *magistar Velja bi nayeb'o zbog raznih izjava, kojima tako lepo *hrani svoje biračko telo, nayeb'o bi čak i od udruženja za zaštitu životinja
 
Poslednja izmena:
Bicu veoma kratak jer sam takav i s' vremenom,stoga i pretpostavljam da ce tema brzo biti zatvorena :)

Postavio bih jedno pitanje forumaskim damama i gospodi :)

Da li mislite da je normalno/moralno/moguce pozivati se na slobodu govora u procesu u kojem branite projekat ciji su temelji postojanja progon,ubistva,silovanja,otmice itd.

:)

Sloboda govora se ne može sagledavati kroz prizmu moralnosti, ne meri se ona time...
 
Слобода говора се своди на слободу изношења глупости. Глупости треба санкционисати јер су штетне, наравно.
 

Back
Top