Dragon Age Origins

Igra je vrh,posle SpellForce 1,nesto sto me drzalo.
Dva puta presao,sa human-warrior i drugi put human-Rogue....ljudi,ne znam dal ste budzili dex+cunn,i naravno lethality(pretvara cunning u damage),bije ko sveti Ilija.Ratnik je smesan u odnosu na Rogue,jos mu nabacis Assasion ....Flemeth,Gaxlang,drugi zmaj,Loghain...smesni su
Savet...u Ostagaru najbolji noz,legendarni Rose Thorn,budzi se sa 3 master rune,a imam jos jedan slican Dar Misu,ne znam gde sam ga nasao.....Wade superior armor od dragon skale-a pre 2-og zmaja(potrebno 10+20 zlatnika),Haven mapa...a najbolji oklop za Alistera,bolji i od Jugernauth armor,kad se ubije drugi zmaj,napravi se u Denerimu,kod Wade-a naravno,treca opcija...
Morigan Cone of cold + Winnie rock fist...dobra kombinacija,Alister obavezno taunt,mac kad se ubije Gaxlang,i stit...a moze i 2handed kombinacija.
Leliana odlican kalauz-majstor....i naravno archer..kad se ubije zmaj u Bresilian Forest,dobije se odlican luk/strela....
Jedva cekam nastavak,i aplodujem mog Rogue-Assasina....
 
Izvinjavam se...mislio sam da ovde polemisu o samoj igri,logicno da bi tu kucali oni koji su je vec odigrali,pa se razmenjuju utisci...
A inace me zanima kako ste buzdili svog lika,da li je neko igrao sa Arcan mage-om ili archerom???
Smem valjda tako nesto pitati,licno mi je dosadno igrati sa fighterom/tankom,pa me zanimaju ostali utisci....
 
50 sati igre je sasvim dovoljno da se heroj nabudži na max i pređu svi side questovi.

@shica1980

Ne bih mogao da ti pomognem u vezi magova ili archera jer mi je ovo sad treće prelaženje, sva tri puta sa dual blade warriorom (moglo bi se reći da sam se zaljubio u wirlwind :D).
 
pa imam i ja tako...oko 100...al imam problem sa torentima druge prirode lol
za lika ne znam
je l skinuo neko one explicitnije animacije romansi?:per:
meni nece da radi:(
nisam josh provalio gde greshim,scena se ponavlja al klasichno bez...hm...vidjenja svega lol
 
ma znam bre pa skinuo sam ja i instalirao to bash s dragonagenexusa al scena se ponavlja samo "klasichno"
da ne mora mozda da se krene od pochetka poshto sam ja vec imao romansu sa lilanom i morigan
gde tacho treba da se otpakuje?
jedino tu mozda sam pogreshio
 

Back
Top