NOVAC I SEX

To nije sex.Sam si napisao prostitucija.Cemu? Zbog novca.Na svemu se zaradjuje pa i na ljubavi.Odnosno na jadu.Ljubav nemoz' da se kupi...:P

Zar prostitucija nema kao konacan cilj vodjnje ljubavi (SEX) za novac ? Ni je li to kraca varijanta ili ti precica do seksa za one koji su tome skloni ili pak onika koji su nesposobni da iskontaktiraju sa osobom do seksualnog cina ?:whistling:
 
Bore se za muškarce koji im odgovaraju, na isti način kao i mi za odgovarajuće žene, s manje ili više uspeha.

Zavisi kakvo je tvoje opredeljenje, da li nalaziš ispunjenje u čestom menjanju partnerki ili se vezuješ na duže staze i veran si. Ako si prvi tip, lovac na suknje, onda mogu samo da ti čestitam. :D

Cestitke primam, a i zahvaljujem se.
Normalno one stoje na mestu nekih 20 godina iza mene, a mozda i vise. Zivot treba ziveti !!!
Sada je to drasticno drugacije.
Veliki pozdrav za tebe LAFE !!!
Kina.
 
Zar prostitucija nema kao konacan cilj vodjnje ljubavi (SEX) za novac ? Ni je li to kraca varijanta ili ti precica do seksa za one koji su tome skloni ili pak onika koji su nesposobni da iskontaktiraju sa osobom do seksualnog cina ?:whistling:

To ti je usluzna radnja.SUR sto bi se reklo,osim ako nije u pitanju preduzece,da ne kazem D.O.O.,al to jos nije legalizovano.Misim porez se ne placa i to.Dal' je ovo tema za ekonomiju?:think:

ili pucas na ono - cist racun,duga ljubav?:P
 
Cestitke primam, a i zahvaljujem se.
Normalno one stoje na mestu nekih 20 godina iza mene, a mozda i vise. Zivot treba ziveti !!!
Sada je to drasticno drugacije.
Veliki pozdrav za tebe LAFE !!!
Kina.

Hvala, drago mi je što smo se sreli u ovom virtualnom svetu. Zadovoljstvo je razmeniti mišljenje sa pozitivnim osobama. Sve najbolje. :)
 
Decko oce da muskom delu foruma nakaze gde da zarade silni kes ( me2everyone ) i kasnije ce verovatno da ih poduci nekim seksuslnim vestinama...:lol:

Losa reklama...:confused:

Molio bih te da mi uslisis jednu zelju ? Ra di se o tome da mi objasnis u celosti - sustini sta je to ZENSTVENOST, a sta NIMFOMANKA i da li jedno sa drugim ima veze ???
Nadam se da je sada obuhvacen i ZENSKI deo foruma koji nema nikakve veze sa ME2 ?
Veliki pozdrav Kina !!!
 
Hvala, drago mi je što smo se sreli u ovom virtualnom svetu. Zadovoljstvo je razmeniti mišljenje sa pozitivnim osobama. Sve najbolje. :)

Zivot je lep ako si okruzen razumevanjem i tolerancijom, pametnim ljudima i tome sl.
Ubedjen sam da su ovo i tvoje odlike.
U tome je nasa tajna nase uspesnosti !!!
CUCEMO SE, a sto zelim tebi zelim i sebi !!!
 
To ti je usluzna radnja.SUR sto bi se reklo,osim ako nije u pitanju preduzece,da ne kazem D.O.O.,al to jos nije legalizovano.Misim porez se ne placa i to.Dal' je ovo tema za ekonomiju?:think:

ili pucas na ono - cist racun,duga ljubav?:P

Normalno da je to druga tema,a to dali je neko nekome ostao duzan ili kratak; uvek se moze povezti sa seksom i ljubavi. Dug je los drug, a kratak nije slatak - mislim odusevljavjuci cin. Lepse je ne biti nikome kratak, a kamoi li poreznicima.
Tetejac, puno te pozdravljam; zove me ljubav da dodjem - moram da cepam drva.

Kina.:dash:
 
Da li je to povezano u nekom smislu ?
Da li novac utice na intenzitet orgazma ?
Ja zaista o tome nemam nikakvih spoznaja !:vatromet::vatromet::vatromet:

_______________________________________________________________

MONEY AND SEX

Is it related in some sense?
Does money influence the intensity of orgasm?

I do about it I have no knowledge! :brus:

Zasto niko nije spomenuo ORGAZAM ???! :mrgreen:
 
Molio bih te da mi uslisis jednu zelju ? Ra di se o tome da mi objasnis u celosti - sustini sta je to ZENSTVENOST, a sta NIMFOMANKA i da li jedno sa drugim ima veze ???
Nadam se da je sada obuhvacen i ZENSKI deo foruma koji nema nikakve veze sa ME2 ?
Veliki pozdrav Kina !!!

"........ osmijeh je pocetak susreta, pocetak rukovanja..
osmijeh je kraj svih razdvajanja. ....................... "
 
Molio bih te da mi uslisis jednu zelju ? Ra di se o tome da mi objasnis u celosti - sustini sta je to ZENSTVENOST, a sta NIMFOMANKA i da li jedno sa drugim ima veze ???
Nadam se da je sada obuhvacen i ZENSKI deo foruma koji nema nikakve veze sa ME2 ?
Veliki pozdrav Kina !!!

OOoo...bas sam neodoljiva dok si me 3× citirao...:eek: :lol: Nemam pojma o kakvoj prethodnoj temi pricas...spominjes neke kanale, struju...:lol: :dontunderstand::pop2:
Nisam ribica da ispunjavam zeljice...
Nisam ni znala da su samo muskarci obuhvaceni....

Ajmene....tema ti je suvise neozbiljna za ozbiljan kutak....
 
Normalno da je to druga tema,a to dali je neko nekome ostao duzan ili kratak; uvek se moze povezti sa seksom i ljubavi. Dug je los drug, a kratak nije slatak - mislim odusevljavjuci cin. Lepse je ne biti nikome kratak, a kamoi li poreznicima.
Tetejac, puno te pozdravljam; zove me ljubav da dodjem - moram da cepam drva.

Kina.:dash:


Tetejac?

Pa povedi i ljubav,pa cepajte zajedno.....:P

Jel to trazis da ti platim uslugu...?:think::P
 
Da li je to povezano u nekom smislu ?
Da li novac utice na intenzitet orgazma ?
Ja zaista o tome nemam nikakvih spoznaja !
Зависи од случаја до случаја.
Неки мушкарци се осећају моћно када поседују ствари.
Неки толико јуре за новцем у славом да заборављају на секс.
Неки су толико оптерећени тиме што га немају па им није ни до чега а камоли до секса.
Неким женама је пресудна материјална сигурност и траже искључиво партнера који може то да им обезбеди.
Неке се осећају моћно поред типова са пуно пара и мисле да им други завиде.
Неке се опет толико муче да прехране породицу да су на себе заборавиле а нарочито на секс. Једноставно, немају снаге.

Примера је колико хоћеш.
На срећу, у највећем броју случајева не утиче.
Ту је да пружи неку сигурност, али није пресудан.
 
Decko oce da muskom delu foruma nakaze gde da zarade silni kes ( me2everyone ) i kasnije ce verovatno da ih poduci nekim seksuslnim vestinama...:lol:

Losa reklama...:confused:

49aff5878682f-1.jpg
 
Зависи од случаја до случаја.
Неки мушкарци се осећају моћно када поседују ствари.
Неки толико јуре за новцем у славом да заборављају на секс.
Неки су толико оптерећени тиме што га немају па им није ни до чега а камоли до секса.
Неким женама је пресудна материјална сигурност и траже искључиво партнера који може то да им обезбеди.
Неке се осећају моћно поред типова са пуно пара и мисле да им други завиде.
Неке се опет толико муче да прехране породицу да су на себе заборавиле а нарочито на секс. Једноставно, немају снаге.

Примера је колико хоћеш.
На срећу, у највећем броју случајева не утиче.
Ту је да пружи неку сигурност, али није пресудан.

ZENSKA, pa ti si genijalac.
Mnogo toga si realno i pametno navela.
NAPOKON PRAVI ZENSKI ODGOVORI !
Kasno je , a ja se raspadam, pa cemo nastaviti drugom prilikom.
Drago mi je sto si se javila i drago ce mi biti ako me prihvatis za prijatelja.Trazicu to od tebe.
(Ima sanse da ti se licni naziv ostvari i u praksi. Vec mirises na legendu.
Veliki pozdrav Kina !!! :heart:
 
OOoo...bas sam neodoljiva dok si me 3× citirao...:eek: :lol: Nemam pojma o kakvoj prethodnoj temi pricas...spominjes neke kanale, struju...:lol: :dontunderstand::pop2:
Nisam ribica da ispunjavam zeljice...
Nisam ni znala da su samo muskarci obuhvaceni....

Ajmene....tema ti je suvise neozbiljna za ozbiljan kutak....

cute-pictures-keep-cat.jpg


Prihvaticu tvoju sugestiju da se uzbiljim, ma koliko ona bila osnovana ili ne osnovana. Poslacu ti upit da me prihvatis kao prijatelja i da se malo bolje upoznamo. Normalno ako budes htela.
Laku noc ti zelim. Kina
 
Tetejac?

Pa povedi i ljubav,pa cepajte zajedno.....:P

Jel to trazis da ti platim uslugu...?:think::P


Teteac, (Teteac - zato sto si pun slova TTTTTTTTTTTTT)
Mislim da se necu sloziti sa tvojim predlogom, a uradicu sledece:
Ostavicu ljubav da uziva u toplom kutku nasega doma, a ja odo prvo da cepam drva pa cu onda da iscepam ljubav.:rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top