Sezona raskidanja?

Uvijek me zanimalo zbog cega odjednom krenu da se raskidaju neke duze veze? u mjesec dana pukne deset takvih veza i taj talas prodje? Shta je to? Promjena godishnjeg doba? Pomjeranje sata napred/nazad? Vide jedni od drugih =)?

I da pomenem josh jednu sezonu....sezona trudnoce...hm....ona obicno pocinje kad ja imam razloga da se zabrinem,pa eto....da se josh malo nerviram...
evo za sad 4 duge veze gotove,2 trudne,3 na piluli za dan poslije i 2 rade testove.......a ja se nerviram :/

pa,jel im je dosadilo,jer se osecaju lose u tim vazama..a zasto ljudi rade,to sto rade? neko radi zbog ovoga,neko zbog onoga..neko se zaljubi opet,neko nekoga prevari...Svi imaju razlicite razloge,ne shvatam ja tu neku famu oko toga...Nije taj talas zarazan,jednostavno to mozda nama posmatracima tako izgleda...:mrgreen: mada,kad vec pomenu ti klimu,moze biti da je vecina ljudi meteoropata,pa te klimatske promene budu veoma nepovoljno aspektovane na ljudski mozak.;)
 
Uvijek me zanimalo zbog cega odjednom krenu da se raskidaju neke duze veze? u mjesec dana pukne deset takvih veza i taj talas prodje? Shta je to? Promjena godishnjeg doba? Pomjeranje sata napred/nazad? Vide jedni od drugih =)?

I da pomenem josh jednu sezonu....sezona trudnoce...hm....ona obicno pocinje kad ja imam razloga da se zabrinem,pa eto....da se josh malo nerviram...
evo za sad 4 duge veze gotove,2 trudne,3 na piluli za dan poslije i 2 rade testove.......a ja se nerviram :/
А зашто се нервираш? :confused:
 

Back
Top