zašto ljudi ne vole "utisak nedelje"

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
Večeras je na programu B92 politička emisija,čuveni "utisak nedelje".Zašto se ljudi bune protiv ovog programa kada je to najgledanija politička emisija i gde gostuju političari svih stranaka,kao i gosti različitih pogleda na svakodnevna dešavanja.
Evo,večeras je gost,poznati kolumnista i novinar.
 
pa Beckovicka je pomalo dosadna ,a i koncept emisije sa telefonskim ukljucenjima i brutalnim prekidanjem istih je do yaya glup , mada kakva je konkurencija na domacim televizijama jos je taj nesrecni utisak medju najboljim emisijama

nije ona dosadna, ona je politicki komesar cije ponasanje su clanovi trebali da prorade, prouce, nauce i da primenjuju

srecom, nije puno intelegentna, pa je rezimska euforija i beckovicevska skojevska opijenost i dedikacija, trajala do prvih snegova

narod video da je, kao i obicno, svako cudo za tri dana, prazna prica, iza koje je stajala gruba drzavna sila, jezik iskljucivosti i mrznje

i odozgo je kaznjena

dakle da skratim, videla zaba da se konji potkivaju, pa i ona digla ...
 
Ja volim tu emisiju, jedino me malo nervira što se vrti 100 istih gostiju već godinama ... a o autorki emisije sve najlepše.

Врте се исти да се лаж понови 1000 пута,како би постала истина.А,то мислим на ЕУропске причице за будале.
О ауторки ништа лепо немам да кажем.Кад погледаш њено дете,онда видиш каква је она човек.
 
Врте се исти да се лаж понови 1000 пута,како би постала истина.А,то мислим на ЕУропске причице за будале.
О ауторки ништа лепо немам да кажем.Кад погледаш њено дете,онда видиш каква је она човек.

Verujem da si ga se baš nagledao pa da daješ takav komentar :D :lol:
 
Ja licno ne mogu da podnesem gubljenje vremena uz emisije iz kojih se ama bas nista novo ne saznaje i u kojima se vrti shuplja prica. Pri tom mislim i na ostale emisije slicnog tipa, a ne samo na ovu. Cim vidim tri politicara ili neke druge javne licnosti kako sede oko voditelja i nesto tupe, odmah znam da iz toga ne mogu nista korisno ili zanimljivo izvuci. Oni koji to prate su samo nemi posmatraci tudjeg medjusobnog nadmudrivanja, samodokazivanja i psiholoskog egzibicionizma.To ne samo da ne unapredjuje, vec, dugorocno posmatrano, unazadjuje um.
 
Ja licno ne mogu da podnesem gubljenje vremena uz emisije iz kojih se ama bas nista novo ne saznaje i u kojima se vrti shuplja prica. Pri tom mislim i na ostale emisije slicnog tipa, a ne samo na ovu. Cim vidim tri politicara ili neke druge javne licnosti kako sede oko voditelja i nesto tupe, odmah znam da iz toga ne mogu nista korisno ili zanimljivo izvuci. Oni koji to prate su samo nemi posmatraci tudjeg medjusobnog nadmudrivanja, samodokazivanja i psiholoskog egzibicionizma.To ne samo da ne unapredjuje, vec, dugorocno posmatrano, unazadjuje um.
:ok: :ok: :ok:
 
ja volim da gledam utisak nedelje,licno m ije jedna od boljih emisija...il su pak ostale tolko katastrofalne da mi utisak jos dodje prihvatljiv.pa kad samo pomislis da je alternativa ona dosadna i priglupa olivera kovacevic, koja se vise bravi zivotom i skandalima politicara nego konkretnim pitanjima,u opste nemam dilemu sta bih radije gledala.
 

Back
Top