Muskarci sa dugom kosom.

Ja je licno obozavam na muskarcu!Nije tacno da deluje prljavo,jer osobe koje ja znam,a koje imaju dugu kosu zaista je neguju,ne onako kao devojke naravno,ali se iznerviram kada cujem-Ne svidja mi se duga kosa,deluje prljavo!To me izbaci iz takta!A,kratku kosu(kod muskaraca)zaista ne volim-ne znam zasto.U medjuvremenu sam postala veliki borac za "gajenje" duge kose,pa tako mom malom sestricu,koji je trenutno kod mene(i bice tu 3-4 meseca)zaista nameravam da podgajim kosu,naravno koliko poraste!A,roditelji kada dodju-pasce u nesvest :twisted:
Volela bih da sam videla ovu temu ranije-sada ste svi vec iskomentarisali koliko ste zeleli :sad:
 
Iron Maiden:
Ja je licno obozavam na muskarcu!Nije tacno da deluje prljavo,jer osobe koje ja znam,a koje imaju dugu kosu zaista je neguju,ne onako kao devojke naravno,ali se iznerviram kada cujem-Ne svidja mi se duga kosa,deluje prljavo!To me izbaci iz takta!A,kratku kosu(kod muskaraca)zaista ne volim-ne znam zasto.U medjuvremenu sam postala veliki borac za "gajenje" duge kose,pa tako mom malom sestricu,koji je trenutno kod mene(i bice tu 3-4 meseca)zaista nameravam da podgajim kosu,naravno koliko poraste!A,roditelji kada dodju-pasce u nesvest :twisted:
Volela bih da sam videla ovu temu ranije-sada ste svi vec iskomentarisali koliko ste zeleli :sad:

S obzirom na 29.07.2004. nije ni chudo... :twisted:
 
Alo bre ljudi shta vam je, pa svi smo mi isti, imali kratku ili dugu kosu!!! Samo neko gaji vishe simpatije prema kratkoj, a neko prema dugoj. Pa zar se ne slazete samnom?
Za Dont Break The Oath: verujem da slushash rock ili metal muziku pa zato furash taj fazon duge kose, ali i ako greshim, iskreno mislim da su mushkarci sa dugom jednako privlachni kao i oni sa kratkom.
Shto se mene lichno tiche, moj dechko isto ima dugu kovrdzavu kosu i jako mu je slatko tako jer se bash trudi oko nje i odrzava je...
 
ja bas volim tipove sa dugom kosom...
zapravo zavisi sve od osobe...:-)(kao uostalom u svemu)..nekome mnogo dobro stoji duga kosa,nekom i ne bas....al oduvek sam se palila na tipove sa dugom kosom....
nije zapravo bitno jel duga,kratka,kovrdzava,ravna ili je tip mozda celav..bila sam sa svima.....
al tipovi sa dugom kosom su nekako...kako da objasnim:HOT:-)
 
moj brat ima dugu kosu i mnogo mu dobro stoji..i njegova cerkica ima 2 godine...e ta malecka njega zove tata,a sve ostale muskarce deda(zapravo sve muskarce sa kratkom kosom)..a kad slucajno naidje na nekog drugog koji ima dugu kosu a nije tata e onda je on decak:-)mala je nevidjeno slatka...i sama je dosla na tu ideju...
tako da...vidis..cak i deca vole cupavce:-)
 
Miljanaaa:
moj brat ima dugu kosu i mnogo mu dobro stoji..i njegova cerkica ima 2 godine...e ta malecka njega zove tata,a sve ostale muskarce deda(zapravo sve muskarce sa kratkom kosom)..a kad slucajno naidje na nekog drugog koji ima dugu kosu a nije tata e onda je on decak:-)mala je nevidjeno slatka...i sama je dosla na tu ideju...
tako da...vidis..cak i deca vole cupavce:-)

moja baba isto kad spremi cupavce i ja ih obozavam , samo da imaju sto vise kokosovog praha :)))
 
Iskreno ne volim muskarce sa dugom kosom-nikad me nisu privlacili takvi tipovi,ali ne mislim nista lose o momcima koji vole tako-svidja im se,ako neguju kosu i lepo im stoji,onda super.Mada ima jedan tip u mojoj zgradi koji ima ogromnu kosu,po ceo boziji dan je pijan i naduvan,uglavnom seta sav otrcan po hodniku zgrade ili po ulici sa neizbeznom flasom piva i dogorelom cigaretom u ruci.....dobro to je samo jedan primer,nisu svi dukogosi takvi naravno,ali eto dajem primer.
 
Mene samo zanima ko izvlaci ove TEME iz NAFTALINA!!!
Taman sam htela da se obradujem kad sam videla da je The OATH opet tu...kad ono 2004 godina!!
Ali ok ,..ja volim muskarce koji imaju dugu kosu,..nemam nista protiv njih....e sad devojaka ima raznih pa se neke fine zgrozavaju takvih tipova,...sve je stvar ukusa...i nemam nista protiv takvih frajera,....
Ozenjeni Oath....hm...
 
Emily_Bg:
Iskreno ne volim muskarce sa dugom kosom-nikad me nisu privlacili takvi tipovi,ali ne mislim nista lose o momcima koji vole tako-svidja im se,ako neguju kosu i lepo im stoji,onda super.Mada ima jedan tip u mojoj zgradi koji ima ogromnu kosu,po ceo boziji dan je pijan i naduvan,uglavnom seta sav otrcan po hodniku zgrade ili po ulici sa neizbeznom flasom piva i dogorelom cigaretom u ruci.....dobro to je samo jedan primer,nisu svi dukogosi takvi naravno,ali eto dajem primer.
a cjelavog nikad nisi videla naduvanog ili pijanog....... ?
 
livija:
a cjelavog nikad nisi videla naduvanog ili pijanog....... ?
Jesam.........naravno da duga kosa nema veze sa tim da li taj sto ima takvu frizuru je narkoman ili alkos.........ali nekad ljudi generalizuju neke stvari,cesto vidim i grupicu od 5-6 tipova sa dugom kosom kako prolaze pijani i drogirani ulicom,ali opet ne mislim da su svi takvi,bila bih idiot da tako nesto mislim........
 

Back
Top