DA LI STE DECKU IKAD IZGLUMILI ORGAZAM

SLUSAJ DLAKAVA NIT ME JE PREVARIO NIT GLUMIM.JEDNOSTAVNO SAM POSTAVILA TE TEME,JER TI STVARI IMA I VISE NEGO STO MI MISLIMO.IMAM TAJ SLUCAJ KOD PRIJATELJICE SA DECKOM JE 2 GOD I CITAVO MU VRJEME GLUMI TAJ ORGAZAM.VOLE SE I VJERNI SU JEDNO DRUGOM.HAJ MI SAD TO OBJASNI.CURA JE IMALA TESKO DJETINSTVO I OGROMAN STRES U RATU,E JEDINO DA JOJ TAJ STRAH NIJE UTICAO NA PSIHU I SADA IMA TE POSLJEDICE.
 
Mostarka78:
SLUSAJ DLAKAVA NIT ME JE PREVARIO NIT GLUMIM.JEDNOSTAVNO SAM POSTAVILA TE TEME,JER TI STVARI IMA I VISE NEGO STO MI MISLIMO.IMAM TAJ SLUCAJ KOD PRIJATELJICE SA DECKOM JE 2 GOD I CITAVO MU VRJEME GLUMI TAJ ORGAZAM.VOLE SE I VJERNI SU JEDNO DRUGOM.HAJ MI SAD TO OBJASNI.CURA JE IMALA TESKO DJETINSTVO I OGROMAN STRES U RATU,E JEDINO DA JOJ TAJ STRAH NIJE UTICAO NA PSIHU I SADA IMA TE POSLJEDICE.

Ovo vec ima smisla, ovakvih pitanja je bilo dosta, uostalom videces i sama da nema nekog talasanja ovde... Doddje neko nov (kao i ja svojevremeno) pa jel vi ovo jel vi ono...

Dakle, vredelo bi u tom sluchaju otici do struchnije osobe, a veruj mi da ce problem reshiti uz pomoc svoje glave - autosugestije. Znam kako trauma moze blokirati i zenu i mushkarca, bilo da ta trauma potiche iz detinjstva (zbog strogih roditelja) pa preko ratova, socijalne nesigurnosti... Veruj mi da su mushkarci ugrozeniji - kratkotrajni odnos, nemogucnost potpune erekcije.... Nije za zezanje pa zato - u savetovalishte. Teshko da ti se putem nekih poruka odavde moze pomoci...
jel sad ok?
 
Dlakava_Strvina:
Mostarka78:
SLUSAJ DLAKAVA NIT ME JE PREVARIO NIT GLUMIM.JEDNOSTAVNO SAM POSTAVILA TE TEME,JER TI STVARI IMA I VISE NEGO STO MI MISLIMO.IMAM TAJ SLUCAJ KOD PRIJATELJICE SA DECKOM JE 2 GOD I CITAVO MU VRJEME GLUMI TAJ ORGAZAM.VOLE SE I VJERNI SU JEDNO DRUGOM.HAJ MI SAD TO OBJASNI.CURA JE IMALA TESKO DJETINSTVO I OGROMAN STRES U RATU,E JEDINO DA JOJ TAJ STRAH NIJE UTICAO NA PSIHU I SADA IMA TE POSLJEDICE.

Ovo vec ima smisla, ovakvih pitanja je bilo dosta, uostalom videces i sama da nema nekog talasanja ovde... Doddje neko nov (kao i ja svojevremeno) pa jel vi ovo jel vi ono...SAD JE OK.

Dakle, vredelo bi u tom sluchaju otici do struchnije osobe, a veruj mi da ce problem * uz pomoc svoje glave - autosugestije. Znam kako trauma moze blokirati i zenu i mushkarca, bilo da ta trauma potiche iz detinjstva (zbog strogih roditelja) pa preko ratova, socijalne nesigurnosti... Veruj mi da su mushkarci ugrozeniji - kratkotrajni odnos, nemogucnost potpune erekcije.... Nije za zezanje pa zato - u savetovalishte. Teshko da ti se putem nekih poruka odavde moze pomoci...
jel sad ok?
SAD JE SVE OK HVALA TI.
 
Bad_Wolf:
alexy:
Ne, to mi je nekako bljak... laz je laz... :(

Stvarno mi nije jasno cemu sluzi, a veliki je spisak (i to los) cemu to sve moze da vodi. Ako nista drugo: da se muskarac sve manje trudi...

Moguce je i obrnuto?!

A sad jel da "mrsimo" malo?
... e sad cu da skuvam kafu... :wink:

evo.. izvoli...

I shta kazesh... nece neshto, a?

:lol:
 
ivyboring:
Nema bre sanse da mu ja sad tu glumim nesto. Ako nisam uspela da svrsim, on bre ima to da zna! Da se portudi mnogo vise za sledeci put...

Ah tu smo! Ako kao zensko smatrash da ne treba da masturbirash i da time podstaknesh svoju seksualnost ne ochekuj od mushkarca da te zadovolji. Sa druge strane, treba da mu kazes sta ti prija sta ne..
Ovde se radilo o problemu druge vrste - posledice prezivljenih trauma...
:?
 
Nije tacno! Ja masturbiram stalno i jako uzivam u tome. A naravno da kazem svakom tipu sta mi prija i sta treba da radi. Ali i pored svega toga, nekom se desi da ne moze da me natera da svrsim. I onda se ja priorodno ljutim. A sto se tice posledica rata, ajde sad molim te. Ne verujem u te Frojdovske budalastine. Pa ko je jos lud da dve godine spava sa momkom i ne kaze mu da ne moze da svrsi.I to zato sto se sirotica istraumirala. Mora da je vise traumira to sto taj njen frajer uopste ne obraca paznju na nju, ono po principu - udjes-izadjes-gotovo.Cista nekrofilija
 
ivyboring:
Nije tacno! Ja masturbiram stalno i jako uzivam u tome. A naravno da kazem svakom tipu sta mi prija i sta treba da radi. Ali i pored svega toga, nekom se desi da ne moze da me natera da svrsim. I onda se ja priorodno ljutim. A sto se tice posledica rata, ajde sad molim te. Ne verujem u te Frojdovske budalastine. Pa ko je jos lud da dve godine spava sa momkom i ne kaze mu da ne moze da svrsi.I to zato sto se sirotica istraumirala. Mora da je vise traumira to sto taj njen frajer uopste ne obraca paznju na nju, ono po principu - udjes-izadjes-gotovo.Cista nekrofilija

Jaaooo sele moja, omashila si ga u totalu... nemoj da se vatash mlogo za Frojdeta... Lako mu se smejati sada sa ove vremenske distance... Dosta toga je omanuo to stoji ali kao posledica neiskrenosti ljudske... Prvi je uveo morfijum u terapiju, pa su "pacijenti" (narkosi smrdljavi) dolazili u ordinaciju svashta da prichaju... :lol:
Ali mi reci jel ti bilo krivo, kad si bila mala, shto nemash "pishu"? :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top