Sta rade papci, dok piju muskarci

Ma samo se treba postaviti kako treba, ni da se ona ponizava, ni ja. Da se vratim na moju bivsu...
Zajedno i spremamo rucak, zajedno i cistimo, zajedno i gledamo fudbal, zajedno i pijemo... a kresemo se i dok sve to radimo i posle toga i uvek. To mi je bila najlepsa veza... :heart:
 
Masina za sudove ili ne, ja u kuhinju ne ulazim niti idem na pijacu natezati se sa babama oko kile luka i paprike.

Mislila sam da zaobidjem odgovor na tvoje teme i postove,ali na ovo ne mogu.........

Pa zar treba jedna dama,zena bilocija,da ide sa babama na pijac ,medju luk i paprike........o boze,cujes li ovo?Gde tu ima pravde?Gde tu ima normalnosti i fer pleja?
Valjda ona treba da ti mirise na givenchy ne na papriku.............oh sinnke.......:(
 
Mislila sam da zaobidjem odgovor na tvoje teme i postove,ali na ovo ne mogu.........

Pa zar treba jedna dama,zena bilocija,da ide sa babama na pijac ,medju luk i paprike........o boze,cujes li ovo?Gde tu ima pravde?Gde tu ima normalnosti i fer pleja?
Valjda ona treba da ti mirise na givenchy ne na papriku.............oh sinnke.......:(

Na sta da mirisi? Givenchy???

Te snobovske stvari moze ostaviti kod mamice i tatice. Da imam milijarde eura, toga kod mene nema, ako nije zadovoljna sa mojom kitom ni parfemi takvoj zeni nece pomoci, jer je prokleti snob.
 

Back
Top