vole li zene analni sex?

Ja bih rekla da je sve to individualno, od osobe do osobe, neke vole, neke ne.Zenama drustvo namece odredjene standarde ponasanja (sto se menja poslednjih decenija ali je i dalje vrlo prisutno) i zenama treba puno vremena, snage i pravih partnera da do kraja istraze svoju seksualnost i da se oslobode. Verujem da su mnoge jos uvek stegnute, da se nisu oslobodile i da ne zele sebi da priznaju da zaista zele nesto sto kao smatraju za bljak. I opet bi se vratila na ono, ne mozes da znas sta ti prija dok ne probas. S druge strane, ako vec mnogo ljudi nesto radi, ne rade sigurno zato sto je mnogo lose ili zato sto vole da muce sebe, vec zato sto nalaze odredjeno zadovoljstvo u tome. Pa zar i oralni seks nije bio stigmatizovan do skoro? Zar nije bilo to bljak i rezervisano samo za ***** i cisto sumnjam da su nase majke to radile, a danas realno nema para koji ne praktikuje oralni seks, cast izuzecima. Zato me uvek iznervira taj stav kao "joj bljak, uzas, kako mogu, ona trpi on uziva, to su latentni gejevi itd.." Seks je zadovoljstvo za oboje i u njemu su ljudi zajedno da oboje uzivaju i sve dok je obostrana zelja i volja, nema nicega neprirodnog i bolesnog. Nisam za to da ti neko namece svoje zelje, kao da sili neku devojku ili zenu i da predstavlja analni seks kao redovan i podrazumevani deo svakog cina seksa a nju zastarelom sto ona to ne voli, to mi je grozno. Ali, mislim da vecina zena koje imaju otpor prema tome a nikada nisu probale, ustvari nece sebi da priznaju da bi zelele da probaju, jer same sebe ubedjuju da se njima nesto bolesno i odvratno ne moze svidjati i plase se da kada bi probale i mozda videle da im se svidja, da bi onda one bile bolesne i izopacene. Ok mi je da probas, pa kazes "jbg, meni se to ne svidja, nije za mene" i kraj price. Ali cemu takav otpor a ne znas o cemu govoris ustvari? Meni to ima veze samo sa frustracijom i strahom od spoznaje same sebe i svojih pravih zelja.
 
Ali, mislim da vecina zena koje imaju otpor prema tome a nikada nisu probale, ustvari nece sebi da priznaju da bi zelele da probaju, jer same sebe ubedjuju da se njima nesto bolesno i odvratno ne moze svidjati i plase se da kada bi probale i mozda videle da im se svidja, da bi onda one bile bolesne i izopacene.

Napisala si lijep post i u sustini se slazem s tobom ...ja ne podnosim to trpanje u koseve i podjele u smislu ako volis onda si ovo a ako ne volis onda si ono.....
osim ovog sto sam citirala....mislim da svaki covjek (zena i/ili muskarac) imaju pravo da nesto i NE probaju a kazu da ne vole...mislim, ako mi je i ideja o analu gadna....kako cu onda uopste da probam....
 
...mislim da svaki covjek (zena i/ili muskarac) imaju pravo da nesto i NE probaju a kazu da ne vole...mislim, ako mi je i ideja o analu gadna....kako cu onda uopste da probam....

Da, ok, slazem se. Niko nikoga ne treba da sili, jednostavno postoje stvari u zivotu ili u seksu koje nekome ne leze i to je sasvim ok. Nisam ni za to da se sve u zivotu proba, ali me nervira kada neko ko nije probao, onako naostreno odgovara i napada druge ljude koji kazu da to vole i da im se to svidja. Ja uopste ne mislim da je prodor analnog seksa kao redovne seksualne aktivnosti dobra stvar. Naprotiv, mislim da je to vrlo opasno, ponarocito u danasnje vreme. Analni seks je najrizicniji odnos po pitanju prenosenja HIV-a, nekoliko puta rizicniji od nezasticenog vaginalnog odnosa, jer vagina ipak ima prirodnu lubrikaciju i prirodno je predvidjena za te aktivnosti pa ne dolazi tako lako do stvaranja ranica i krvarenja. Dok kod analnog seksa se to dogadja vrlo cesto, ta mikro krvarenja i vrlo je rizican, ponarocito nezasticeni odnos. Tragedija je sto mnoge mlade devojke to praktikuju, kao cuvaju nevinost a imaju analni seks i to cesto bez kondoma, jer jelte ne mogu da zatrudne tako, ali nisu svesne da je trudnoca bolja stvar od eventualne zaraze HIV-om.
 
Da, ok, slazem se. Niko nikoga ne treba da sili, jednostavno postoje stvari u zivotu ili u seksu koje nekome ne leze i to je sasvim ok. Nisam ni za to da se sve u zivotu proba, ali me nervira kada neko ko nije probao, onako naostreno odgovara i napada druge ljude koji kazu da to vole i da im se to svidja. Ja uopste ne mislim da je prodor analnog seksa kao redovne seksualne aktivnosti dobra stvar. Naprotiv, mislim da je to vrlo opasno, ponarocito u danasnje vreme. Analni seks je najrizicniji odnos po pitanju prenosenja HIV-a, nekoliko puta rizicniji od nezasticenog vaginalnog odnosa, jer vagina ipak ima prirodnu lubrikaciju i prirodno je predvidjena za te aktivnosti pa ne dolazi tako lako do stvaranja ranica i krvarenja. Dok kod analnog seksa se to dogadja vrlo cesto, ta mikro krvarenja i vrlo je rizican, ponarocito nezasticeni odnos. Tragedija je sto mnoge mlade devojke to praktikuju, kao cuvaju nevinost a imaju analni seks i to cesto bez kondoma, jer jelte ne mogu da zatrudne tako, ali nisu svesne da je trudnoca bolja stvar od eventualne zaraze HIV-om.
idi bre dobih hemoroide samo zamisljajuci:lol:
sto se tice nevinih devojaka koje praktikuju anal ne znam bas koliko je to cesto u hriscanskom svetu:?
 
E jes vala Sendi, nekad je oral bio tabu, sad ga svi primenjuju, pa će tako i anal, pa će onda pissing da bude normalan i onaj klip što sam gledala sa qrvama koje jedu kaku i povraćaju jedna drugoj u usta (na koji masturbira naročit broj balavurdije) će da postane deo "svakodnevnog odnosa" i kako možeš da tvrdiš da ti ne prija kad nisi probala i tako..... Iliti - poenta: dokle bre?
Šta li će ljudima još pasti na pamet da rade sa svojim telesnim šupljinama..... i ispupčenjima.....

Inače, i ne nalazim nešto preterano odvratno u guranju piše u analni otvor, ali brate, koliko su šuljevi postali učestali tenkju no tenkju. Što mu dođe razlog nambr van, a nije da nema i drugih :)
 
Ma, kao što rekoh, savršeno me zabole ko šta radi u krevetu, ali ne bih baš da sutra moju sestričinu pitaju 14-ogodišnji klinci što je konzerva ako neće u guzu, jer će ostati nevina i neće zatrudneti, kad ne škodi onda mora da koristi :|
Neka se opšta pravila moraju vaspostaviti, hteli mi to ili ne.....
 
idi bre dobih hemoroide samo zamisljajuci:lol:
sto se tice nevinih devojaka koje praktikuju anal ne znam bas koliko je to cesto u hriscanskom svetu:?

Негде сам читао, не знам тачно где, да је у Грчој та појава баш заступљена. Девојке практикују анални секс пре брака да би остале невине, вагинално.
Болес'. :evil:
 
E jes vala Sendi, nekad je oral bio tabu, sad ga svi primenjuju, pa će tako i anal, pa će onda pissing da bude normalan i onaj klip što sam gledala sa qrvama koje jedu kaku i povraćaju jedna drugoj u usta (na koji masturbira naročit broj balavurdije) će da postane deo "svakodnevnog odnosa" i kako možeš da tvrdiš da ti ne prija kad nisi probala i tako..... Iliti - poenta: dokle bre?
Šta li će ljudima još pasti na pamet da rade sa svojim telesnim šupljinama..... i ispupčenjima.....

Inače, i ne nalazim nešto preterano odvratno u guranju piše u analni otvor, ali brate, koliko su šuljevi postali učestali tenkju no tenkju. Što mu dođe razlog nambr van, a nije da nema i drugih :)
I ti svašta gledaš...:shock:A da kreneš ponovo od crtaća?;)
 
Pa šta da radim kad nas decu ne obaveštavaju na Internetu da li je ispod 10, 12, ili 18 :( imaću traume kad odrastem, moraću na regresiju da se prisećam stravičnih scena koje su dovele do podvojene ličnosti :( :( :(
 
el to pitanje - el vam chmar erogena zona

ili je kod analnog neka druga fora ne bukvalno diranje te zone nego neko pomeranje celog tog dela

ili je kao ushi znaci sam sebi kad diras ushi nista ne biva ali kad ti neko drugi dira nesto se i desi.

ili neki vole anal neki ne zavisi od gradje

eto malo da se napravim pametna
 
moje iskustvo, ili iskustva, kako god, mi govori da to iskljucivo zavisi od opustenosti partnera. samo pravilnim pristupom zenskoj sexualnosti ona moze da se opusti i iskreno uziva u analnom sexu (mislim da je to potrebno i za "obican" sex). sva forsiranja ili bilo sta sta nekome ne prija nije ni cilj u sexu, ako vec hocemo da bude dobar i da uzivamo. sve partnerke do sada su sa vise ili manje pocetnih problema vrlo brzo bile opustene u analnom seksu.
toliko o tome da li zene vole analni sex.
sto se tice podteme ovog foruma, da li bi isto tako uzivali u muskim partnerima? cisto sumnjam, ipak je zena neprevazidjena opcija, najlepse ste kada ste opustene i uzivate, a ja u tome obozavam da ucestvujem
 
a ja u tome obozavam da ucestvujem

Pa onda budi fer, i pusti svoju devojku/zenu da te opusti, a zatim neka ti gurne nesto nalik penisu u analni otvor, pa tek onda pricaj o uzivanju. Nervni zavrseci na cmaru su i kod muskaraca i zena isti. Ako zenama to pricinjava zadovoljstvo, onda je to slucaj i sa muskarcima.
Ko god da je stvorio coveka, analni otvor mu nije namenio za guranje stvari unutar njega. Sto se uzitka tice koji zene navodno osecaju, najbolji opis je dala kombajn petrovic:
ili je kod analnog neka druga fora ne bukvalno diranje te zone nego neko pomeranje celog tog dela
Sa ili bez klistira, ni muski ni zenski analni otvor, nisu namenjeni za guranje stvari u njih. To sto ljudi masovno upraznjavaju analni seks je posledica bolesti nase ''civilizacije'', a ne posledica nekog prirodnog razvoja dogadjaja.
 
Vole li zene analni sex?

Neko voli da eksperimentise neko ne, svako od nas je individua za sebe.
Ja volim da eksperimentisem, i volim analni sex, a od kada sam dobila vibrator od momka volim i dva odjednom i moram da priznam da je orgazam 100 puta jaci. Ali to sto ja volim analni sex, nema veze sa drugima. Mojoj kumi je na primer to odvratno i boli je i to je uredu, ali to je ona i njen izbor.
Ako niste za to, to je vas izbor, bitno je da vi uzivate u onome sta radite, a ne da od drugih trazite "dozvolu" za eksperimentisanje u vasem krevetu. Od drugih mozete da trazite predlog ili njihovo iskustvo mozda kako da osvezite vezu sa nekim novim pozama ili mestima kada vam ponestane inspiracije, a ne da trazite odobravanje od drustva.

Ma koliko to sto radite vama delovalo "perverzno",
bitno je da se to vama i vasem partneru svidja.
 

Back
Top