nova rubrika

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
:D ja predlazem da se otvori nova rubrika sa nekim odgovarajucim naslovom gde bi svi koji zelle izneli svoje ljubavne probleme ili porodicne u vezi sa brakom decom i sl...ova rubrika sa primamljivim naslovom za sve nek ostane ono za sta i sluzi. Mislim da bi nova rubrika pomogla mnogima da dobiju savet ili misljenje u nekim situacijama gde se ne vidi izlaz :roll:
 
ariela:
:D ja predlazem da se otvori nova rubrika sa nekim odgovarajucim naslovom gde bi svi koji zelle izneli svoje ljubavne probleme ili porodicne u vezi sa brakom decom i sl...ova rubrika sa primamljivim naslovom za sve nek ostane ono za sta i sluzi. Mislim da bi nova rubrika pomogla mnogima da dobiju savet ili misljenje u nekim situacijama gde se ne vidi izlaz :roll:

Uhh shto bih ja imao pitanja...
 
pa za ljubavne peobleme imas ovaj podforum, mada se slicna pitanja postavljaju i na zenskom kutku recimo...

sto se tice braka i dece tu postoji podforum dom i porodica...

ne kapiram bas najbolje sta je svrha ove teme :?
 
Dlakava_Strvina:
ariela:
:D ja predlazem da se otvori nova rubrika sa nekim odgovarajucim naslovom gde bi svi koji zelle izneli svoje ljubavne probleme ili porodicne u vezi sa brakom decom i sl...ova rubrika sa primamljivim naslovom za sve nek ostane ono za sta i sluzi. Mislim da bi nova rubrika pomogla mnogima da dobiju savet ili misljenje u nekim situacijama gde se ne vidi izlaz :roll:

Uhh shto bih ja imao pitanja...

Pitaj tetu apotekarku, dokona sam kao sam vražić na Pedagoškoj Akademiji za vaspitačice :wink:
 
d1:
pa za ljubavne peobleme imas ovaj podforum, mada se slicna pitanja postavljaju i na zenskom kutku recimo...

sto se tice braka i dece tu postoji podforum dom i porodica...

ne kapiram bas najbolje sta je svrha ove teme :?
Mozddanisam bila dovoljno jasnane vidim bas podrsku ali evo joss jednog obrazlozenja...Mislilasam na to da se iskreno napise nesto sto doticnu osobu muci, znaci licni problem a ne kao ovde sto se filozofira sta je sex ko uziva vise i slicno...bez uvrede ova rubrika je vise za pricanje o necemu o cemu se i zna i ne znau casovima dokonosti akad coveka muci problem nije lose da onaj ko misli da zna kako da mu pomogne iznesse svoje mislljenje...ne znam je li ovog puta jasnije alli pregledajuci temme vidim da onaj koga stvarno nesto muci i nerviraiznosi bas detaljnu pricu dok se ovde postavljaju pitanja tipa kako da obogatimo svoj sex zivot i jesmo li rapolozeni za sex negde oko podne i slicno :D Ovo nek ostane kako je za eto tako neko razmisljanje nije nekorisno a licni problem covekaje nesto sto se ozbiljnije treba shvatiti ...ko zna mozda je tu i neki psihoterapeut koji ce u dve recenice dati odgovor zbog cega neko ne spava nocima.....Ok ako se i ne prihvati nema veze bitno je imati ideju i hteti je ostvariti...
 
ariela:
:D ja predlazem da se otvori nova rubrika sa nekim odgovarajucim naslovom gde bi svi koji zelle izneli svoje ljubavne probleme ili porodicne u vezi sa brakom decom i sl...ova rubrika sa primamljivim naslovom za sve nek ostane ono za sta i sluzi. Mislim da bi nova rubrika pomogla mnogima da dobiju savet ili misljenje u nekim situacijama gde se ne vidi izlaz :roll:

Ma jok.. Sve $to si navela mozhe$ ostvariti na vec postojecim forumima. Sve ovo me podseca na usitnjavanje demokraCke i ostalih politichkih faktora u Srbiji.. Ako se recimo Pera ne slazhe sa Mikom da je cha$a poluprazna vec polupuna, odmah istupa i osniva svoju partiju.
Iduci tom analogijom u 2006. bi na Krstarici postajalo 38462837 forumchica, a najpopularniji bi bio onaj o lepoti zelenih krastavaca, sa 3 posta...

 
cLick - OR - Die:
ariela:
:D ja predlazem da se otvori nova rubrika sa nekim odgovarajucim naslovom gde bi svi koji zelle izneli svoje ljubavne probleme ili porodicne u vezi sa brakom decom i sl...ova rubrika sa primamljivim naslovom za sve nek ostane ono za sta i sluzi. Mislim da bi nova rubrika pomogla mnogima da dobiju savet ili misljenje u nekim situacijama gde se ne vidi izlaz :roll:

Ma jok.. Sve $to si navela mozhe$ ostvariti na vec postojecim forumima. Sve ovo me podseca na usitnjavanje demokraCke i ostalih politichkih faktora u Srbiji.. Ako se recimo Pera ne slazhe sa Mikom da je cha$a poluprazna vec polupuna, odmah istupa i osniva svoju partiju.
Iduci tom analogijom u 2006. bi na Krstarici postajalo 38462837 forumchica, a najpopularniji bi bio onaj o lepoti zelenih krastavaca, sa 3 posta...

Dobro dobro... samo sam predlozila :wink:
 
d1:
pa za ljubavne peobleme imas ovaj podforum, mada se slicna pitanja postavljaju i na zenskom kutku recimo...

sto se tice braka i dece tu postoji podforum dom i porodica...

ne kapiram bas najbolje sta je svrha ove teme :?


Kako ne shvatas? Pa stavila je ovaj topic bas na "ljubav i sex" jer je najposjeceniji. Ko jos ide na djeca i porodica
 

Back
Top