ponovo izdajnicka B92

Ademi, sto se ti lepo ne doselis, pa se uclani u LDP, taman Cedu ima da skinu i tebe da postave da bi bili liberalniji.

Podsecas me na njih.

Ti i ako se zalazes za nezavisno Kosovo, Albanac si, pa je manja sramota nego kad to rade ovi nasi.

oni to rade iz ideala,ali i [verovatno] za pare, a meni je hobi. to je razlika:rtfm::rtfm:

Koga interesuje sta ti kazes :think:
Za tebe je B92 verovatno oslobodilacka :mrgreen:

nemam pojma
 
ademe, de nesto za RED KARPET odgovori: ko goozi onu malu dragusu ili kako se vec ono zove i koliko to zadovoljstvo kosta?

da budem iskren, ja jok. a ko, ne znam...


u1_MarigonaDragusha.jpg
 
Koriste glad, siromaštvo, za sopstvenu promociju.

Odvratno.

Da stvarno žele nešto dobro, pomagali bi anonimno, a ne bi trubili na sav glas B92.

Otprilike, ako hoćeš da jedeš, i hetereseksualni Srbin si, moraš da daš dupe, i da priznaš da si fašista i genocidan.

Odvratno, još jednom.
 
Planirano je da se u petak 16. oktobra jednodnevnim štrajkom glađu skrene pažnja javnosti na taj problem. Svoje učešće u ovoj akciji najavilo je više od pola miliona ljudi i 100 kompanija. Na svetski dan hrane, 16. oktobra, više od 570.000 ljudi u Srbiji solidarisaće sa sa onima koji svakodnevno gladuju.

Tog dana, njihovi tanjiri ostaće prazni kako bi jednodnevnim štrajkom glađu skrenuli pažnju javnosti na više od pola miliona ljudi u Srbiji koji nemaju elementarne uslove za život.

Већ 17-тог октобра све ће се наставити по старом као да се ништа није догодило.
 
jadno je sto neki pojedinci uzimaju sve licno!
pa svugdje u svijetu imate bolesne,gladne ljude,a ponajvise u zemljama tranzicije!
bio to njima marketing usput oni cine dobro djelo!da li su trebali da sakupe po 10 din od svakog pojedinca ili sto ce da strajkuju,nesto je barme napravljeno,drugi put ce teziti boljoj organizaciji..
pa i da ostanu samo 2 siromaha na svijetu,treba se boriti zajednicki za njegov zivot i pruziti mu sansu,a ne da ga gledamo popreko i sa sazaljenjem!
ne primaj sve k srcu,radije daj nesto i od srca!
 
ja ne znam kojim pravom B92 moze javno govoriti o tome kako u srbiji ima gladnih??i zato bas ona da organizuje pomoc??? a ako se ne varam, nije im prvi put...
stalno pokusavaju da ocrne srbiju, kao pomazu, a ovamo javno govore o gladi, i sirotinji, o ugrozenim na kosovu o ugozenosti slobode nekih grupa ili pojedinaca o...
onomad kao organizovali prikupljanje krvi, a cilj im je bio samo da prikupe sto vise krvi, ne vodeci racuna o tome kakva je krv??? cija?? ipak je to valjda najvaznije.
i stalno im smeta nesto u srbiji... kao sto rekoh glad, te ugrozeni, te neke slobode, te na svaki nacin hoce naterati sve srbe da budu toleratniji, te...pa dokle bre vise




Akcija protiv gladi u Srbiji
11. oktobar 2009. | 11:00 -> 18:02 | Izvor: B92
Beograd -- Skoro deset odsto stanovništva Srbije svakodnevno gladuje. Kako bi promenila poražavajuću situaciju, B92 pokreće humanitarnu akciju "Hrana za sve".


Planirano je da se u petak 16. oktobra jednodnevnim štrajkom glađu skrene pažnja javnosti na taj problem. Svoje učešće u ovoj akciji najavilo je više od pola miliona ljudi i 100 kompanija. Na svetski dan hrane, 16. oktobra, više od 570.000 ljudi u Srbiji solidarisaće sa sa onima koji svakodnevno gladuju.

Tog dana, njihovi tanjiri ostaće prazni kako bi jednodnevnim štrajkom glađu skrenuli pažnju javnosti na više od pola miliona ljudi u Srbiji koji nemaju elementarne uslove za život.

"Nama će mnogo važnije biti, kao što sam rekao, solidarnost ljudi koji su se sada prijavili u narednom periodu. Tog dana pokazujemo jedan gest, tog dana pokazujemo svest i saznanje i odlučujemo da u narednih godinu dana deo svog radnog vremena posvetimo solidarnosti onima koji su najugroženiji, onima koji su siromašni i onima koji su gladni”, kaže predsednik Upravnog odbora B92, Veran Matić.

Građani, kompanije, sindikati, medijske kuće, restorani, uzdržavanjem od hrane na jedan dan, učiniće prvi korak - probudiće javnost.

Tema ti je dobra ali bato jos uvek zivot u 18veku,tako nemozes razumeti vodjstvo 21veka
 
Pa i gladuju,ima nasilja,ima svega,nemojte biti nerealni,jeste da su prodana televizija,ali to ne znaci da nekada nisu u pravu.Svaka pomoc koju daju dobrodosla je,gladnog bas briga ko mu daje,bitno je da mu se pomogne.Mislim da ovo nije nista strasno naspram drugih stvari koje B92 ume da spomene,a umeju i druge televizije.
 
ja ne znam kojim pravom B92 moze javno govoriti o tome kako u srbiji ima gladnih??i zato bas ona da organizuje pomoc??? a ako se ne varam, nije im prvi put...
stalno pokusavaju da ocrne srbiju, kao pomazu, a ovamo javno govore o gladi, i sirotinji, o ugrozenim na kosovu o ugozenosti slobode nekih grupa ili pojedinaca o...
onomad kao organizovali prikupljanje krvi, a cilj im je bio samo da prikupe sto vise krvi, ne vodeci racuna o tome kakva je krv??? cija?? ipak je to valjda najvaznije.
i stalno im smeta nesto u srbiji... kao sto rekoh glad, te ugrozeni, te neke slobode, te na svaki nacin hoce naterati sve srbe da budu toleratniji, te...pa dokle bre vise

Klasicno izvrtanje cinjenica.
Valjda su se umorili od pljuvanja po Srbima i velicanja Bosnjaka i Albanaca. Pa malo i skupljaju krv.
 
niko ne kaze da nije lose,ali neka daju,sta im sad treba zabraniti da daju gladnima?Mislim da to nije glavni problem i pitanje koje zasluzuje toliku raspravu

Nije moje da odlučujem da li treba nešto da se zabrani ili ne, ja ću samo da okrenem glavu, a kad mi opale šamar okrenuću im drugi obraz.

Jeste, ja sam fašista, genocidan i homofob, jer sam Srbin i pored toga što ni mrava ne bih zgazio.

Nemam stomak da učestvujem u njihovim marketinškim akcijama.
 

Back
Top