Oralni sex,DA ili NE?

Ena187:
Ronni:
Ena187:
Dakle, sex je sam po sebi veoma loš, i zato ga treba konzumirati u normalnim količinama (bar jednom dnevno); opasno je ne isprobavati nove stvari (samo nemo da zaboraviš kondom); vrlo je poučno pokušati da to uradiš sa što više osoba...

To bi otprilike bilo to 8)
pa kazem ja vama.....
svakakvih chicholina ima kod nas :arrow: :arrow: :arrow:

Ej, bre, a gde je respekt prema mojim godinama? :evil: :evil: :evil:

187???
 
Bad_Wolf:
Ena187:
Ronni:
Ena187:
Dakle, sex je sam po sebi veoma loš, i zato ga treba konzumirati u normalnim količinama (bar jednom dnevno); opasno je ne isprobavati nove stvari (samo nemo da zaboraviš kondom); vrlo je poučno pokušati da to uradiš sa što više osoba...

To bi otprilike bilo to 8)
pa kazem ja vama.....
svakakvih chicholina ima kod nas :arrow: :arrow: :arrow:

Ej, bre, a gde je respekt prema mojim godinama? :evil: :evil: :evil:

187???


ČITAVIH :D
 
za sve GLUPERDE na ovom topicu ili sve SHATRO GISTRO JE8ACHE TJ SHMEKERE objashnjenje pojma SEX i STANDARDNI SEX.... pojam kao i svaki drugi vremenom se blago modifikuje i pod svoje znacenje obuhvata nove atribute.....gledajuci genezu pojma SEX mozemo zakljuciti sta to znaci zapravo pojam STANDARDNI SEX....
PA DA KRENEMO: nekada davno davno davno kada smo svi bili normalni nastao je pojam SEX koji je definisan kao odnos dve jedinke razlicitih polova u cilju produzenja vrste ili ti stvaranja potomstva.... kako je vremenom sex poceo bivati SPORT a ne samo nacin produzenja vrste uvodjene su nove discipline u taj sport... to su anal, oral, rucni rad itd...tako dakle da sada pojam SEX je opstiji od pojma STANDARDNI SEX jer standardni sex danas obuhvata nekadasnji pojam sexa (vidi predjasnju definiciju) dakle qurac u pici je standardni sex ostalo je takodje sex ali kao vrsta sporta....

zasto se zove standardni sex? iz prostog razloga sto ne moze biti standard nesto sto postoji tek 100 godina u odnosu na ono sto postoji hiljadama godina...

mislim da ovaj topic moze odma da se zatvori ili da nastavimo da slusamo komentare priglupe omladine...
 
johnny_english_opet:
za sve GLUPERDE na ovom topicu ili sve SHATRO GISTRO JE8ACHE TJ SHMEKERE objashnjenje pojma SEX i STANDARDNI SEX.... pojam kao i svaki drugi vremenom se blago modifikuje i pod svoje znacenje obuhvata nove atribute.....gledajuci genezu pojma SEX mozemo zakljuciti sta to znaci zapravo pojam STANDARDNI SEX....
PA DA KRENEMO: nekada davno davno davno kada smo svi bili normalni nastao je pojam SEX koji je definisan kao odnos dve jedinke razlicitih polova u cilju produzenja vrste ili ti stvaranja potomstva.... kako je vremenom sex poceo bivati SPORT a ne samo nacin produzenja vrste uvodjene su nove discipline u taj sport... to su anal, oral, rucni rad itd...tako dakle da sada pojam SEX je opstiji od pojma STANDARDNI SEX jer standardni sex danas obuhvata nekadasnji pojam sexa (vidi predjasnju definiciju) dakle qurac u pici je standardni sex ostalo je takodje sex ali kao vrsta sporta....

zasto se zove standardni sex? iz prostog razloga sto ne moze biti standard nesto sto postoji tek 100 godina u odnosu na ono sto postoji hiljadama godina...
a i takodje standard je nesto sto svi upraznjavaju...ja ne znam da li je vise onih sto upraznjavaju samo oral od onih sto upraznjavaju standardni sex...
standardni sex je osnova a na nju se nadovezuju ove novovremenske izmisljotine orgije itd....

mislim da ovaj topic moze odma da se zatvori ili da nastavimo da slusamo komentare priglupe omladine...
 
nda.... kamasutra je napisana 1984te....

a i u starom rimu ljudi su imali samo taj "standardni sex"....

perverzije i "nestandradni" sex su stariji cak i od danasnjih vera i jedina razlika je u tome sto je ranije lazni moral postavljala crkva a danas to cini drustvo, tj. pojedinci iz tog drustva....


poz
 
d1:
nda.... kamasutra je napisana 1984te....

a i u starom rimu ljudi su imali samo taj "standardni sex"....

perverzije i "nestandradni" sex su stariji cak i od danasnjih vera i jedina razlika je u tome sto je ranije lazni moral postavljala crkva a danas to cini drustvo, tj. pojedinci iz tog drustva....


poz
standard je nesto sto je zajednicko za sve .....fakat je to da SVI primenjuju standardni...a da pojednci primenjuju dodatne metode....te su zato nestandardne.....a to dal je kama sutra starija od tita ili da li se pre mnogo hiljada godina pojavio jedan par zaljubljenih koji se prcao u glavu je totalno sporedna cinjenica.....poenta je bila u objasnjavanju pojma standardni sex i sex sa dodatnim elementima igre ili sporta kako ocete,.....
 
Dlakava_Strvina:
d1:
standardni sex je ono sto pojedinac ili grupica ljudi proglasi za sebe standardnim sexom....

ma whatever

Ovo je vec neko napisao:
jel standardan sez po standardima JUS ili EU?
ma dogovorimo se ti i ja da od tad i tad standardna macka mora da lici na psa, da ima kljun pride, dlake po telu i perje na celu.... i onda krenemo da namecemo nasu standarnu macku ostalom delu sveta.... glooposti
 
cojka:
Da li smatrate da je sasvim normalno,pored standardnog sexa,upraznjavati i oralni?Kakva su vasa iskustva tj. da li uzivate u tome ili ne?
Zasto ne bismo smatrali oralni sex normalnim? Ne vidim problem... :?: -Normalno- je individualan pojam. Ako je za tebe nesto ok, onda je ok i meni, sto ne mora da znaci da se to isto i meni svidja! Nenormalnim bih smatrala kada bi neko pokusao da me natera da uradim nesto sto mi se ne svidja :!:
Tako da, DA! Smatram oralni sex normalnim!
 
johnny_english_opet:
za sve GLUPERDE na ovom topicu ili sve SHATRO GISTRO JE8ACHE TJ SHMEKERE objashnjenje pojma SEX i STANDARDNI SEX.... pojam kao i svaki drugi vremenom se blago modifikuje i pod svoje znacenje obuhvata nove atribute.....gledajuci genezu pojma SEX mozemo zakljuciti sta to znaci zapravo pojam STANDARDNI SEX....
PA DA KRENEMO: nekada davno davno davno kada smo svi bili normalni nastao je pojam SEX koji je definisan kao odnos dve jedinke razlicitih polova u cilju produzenja vrste ili ti stvaranja potomstva.... kako je vremenom sex poceo bivati SPORT a ne samo nacin produzenja vrste uvodjene su nove discipline u taj sport... to su anal, oral, rucni rad itd...tako dakle da sada pojam SEX je opstiji od pojma STANDARDNI SEX jer standardni sex danas obuhvata nekadasnji pojam sexa (vidi predjasnju definiciju) dakle qurac u pici je standardni sex ostalo je takodje sex ali kao vrsta sporta....

zasto se zove standardni sex? iz prostog razloga sto ne moze biti standard nesto sto postoji tek 100 godina u odnosu na ono sto postoji hiljadama godina...

mislim da ovaj topic moze odma da se zatvori ili da nastavimo da slusamo komentare priglupe omladine...

Dusho, jako mi je zao, ali sex = pol. Ono sto skraceno anglo grupa "jezicara", pa svi za njima, nazivaju sex-om je polnost (sexualnost).
A za ovih 100 godina si se izbrukao strasno (copyright d1).
Tvoje insistiranje na neqrvanju, vec isprobavanju sa jednim partnerom i implicirana qrvasta priroda svake devojke koja je imala vishe partnera je postala dosadna i biva sve dosadnija... Tako da ti je moj savet da menjas: ili teme ili forum - tvoja dijagnoza je permanentna (stalna).
 
d1:
standardni sex je ono sto pojedinac ili grupica ljudi proglasi za sebe standardnim sexom....

ma whatever
standard je nesto sto je UNIVERZALNO GLOBALNO a ne nesto sto ti odredjis sa dva druga....to sto ti sa njima odredis je vama standard ....ali poenta standarda je da obuhvati vece razmere....dakle ono sto je zajednicko za sve je taj standasrdni sex....kita i ribica....a sve ostalo su modifikaciej....
sad tu za neke grupice standardno mose biti i oralno i sve ali kad se ukljuce u svet standardno je ono sto je standardno u svetu.....
 

Back
Top