Seventeen kozmetika

ja jesam i generalno sam zadovoljna za date novce.
imala tečni puder, ruževe, sjaj za usne, rumenilo.
sjajem nisam zadovoljna.
ruževi ok.
rumenilom sam zadovoljna.
puder je dobar, lagan, a lepo pokriva. bolji od mnogih skupljih.
jako lepe boje.
 
Ja sam sad na sajmu kozmetike kupila njihov plavi ajlajner i super je, lepo i dugo stoji, tekstura i boja su postojani-za cistu desetku! :)
Imala sam senke i postrosila sam ih skroooz, a tek sjaj!!! Takvog nema vise u prodaji, ali znam da sam ga omazala!!! :)
Pohvaljujem ih, narocito puder, njihov je prvi koji sam koristila i mogu vam reci da mala tubica traje 100 god. i daje prirodan, ujednacen ten kao rezultat.
 
kako bre ne viđate
ja malo malo pa naletim
sećam se da su imali njihovu kozmetiku u piramidi u prizemlju, mada to nije bilo skoro
u parfimeriji u podzemnom prolazu na terazijama
u parfimeriji diva u starom merkatoru
 
Sad bas citam ovo o seventeen kozmetici, juce sam je slucajno nasla u Svetozara Markovica u nekoj apoteci i odusevila se, senke su fenomenalne, svidjaju mi se i sjajevi, kupila sam i maskaru i za sad sam prezadovoljna, nije skupa a bolja je od nekih mnogo skupljih.
 
Njihov puder je bio prvi puder koji sam ikada imala, kupila mi ga je mama, kada se posavetovala sa prijateljicom koja je dermatolog.

Imala sam i njihove senke za oci, dobila sam jednom jednu trobojnu za rodjendan, bile su bas lepe.

A kupila sam jos pre dve godine na sajmu kometike njihovu olovku za oci i bas sam je slatko potrosila, jer su super kvalitetne.

Meke, a cvrste, ne mogu to da opisem.

Lako se i precizno izvlace linije, a na ocima su dok ih ne skinete.

Ja sam leti stavljala tirkiznu i bila prezadovoljna njome. :)
 

Back
Top