Moja porodica

Hm...mama mi je okay lik,mogu skoro uvek da se oslonim na nju,voli da se zeza,i uvek se zajedno segacimo na caletov racun. A cale...on je posebna prica,prs`o covek od alkohola. By the way...moji su u brakorazvodnoj parnici :confused:
 
Pa...malo mi je na pocetku bilo scarry,jer me je svako vukao na svoju stranu,ali kad sam videla caletove postupke,ipak sam odlucila da stanem na majcinu stranu. Ipak majka je majka,a otac moze biti bilo ko.
 
Pa...malo mi je na pocetku bilo scarry,jer me je svako vukao na svoju stranu,ali kad sam videla caletove postupke,ipak sam odlucila da stanem na majcinu stranu. Ipak majka je majka,a otac moze biti bilo ko.

Razmisli bez tudjih sufliranja.
Mogu samo da ti kazem da ta teorija eliminacije "otac moze da bude bilo ko" ti nije nesto dobra.
Ali sam isto i sama mislila ranije.
 
Cale se jaako cudno ponasa,misli samo na sebe,da ima sta popiti,sta popusiti,i to me jako iritira,dok keva misli na sve,i svoju celu platu ulozi pametno,u kucu,a da pritom sebi ne kupi nista. Mada nije tolika stvar u parama,nego,sto nas cale previse maltretira fizicki,sto nas dovodi do ludila.
 
Pa...malo mi je na pocetku bilo scarry,jer me je svako vukao na svoju stranu,ali kad sam videla caletove postupke,ipak sam odlucila da stanem na majcinu stranu. Ipak majka je majka,a otac moze biti bilo ko.

"Majka je majka, otac moze biti bilo ko" To i meni moja keva govori, ali nekad se zamislim u vezi toga...:lol:

Inace, i moja keva sve da nama, nista za sebe, dok od mog druga keva, ode u prodavnicu, kupi slatkise, na pola puta do kuce pola slatkisa sakrije u jaknu, pola daje deci...:confused::dash:

Ma vise se i ne nerviram...mama i ja cemo nekako naci svoj mir...a njemu na zalost ne prepisujem dobro zbog alkohola,jer je vec imao problema zbog toga.

Moja keva sezbog togarazvela sa mojimcalom...nekad je dolazio kuci pijan. Sad se promenio i glumi dobrotu, moja sestra je nasela, aline i ja. Do sad mu ni jednom nisam traziopare, sestra jeste...Mada, sad se razmisljam da ga dobro opeljesim!
 
"Majka je majka, otac moze biti bilo ko" To i meni moja keva govori, ali nekad se zamislim u vezi toga...:lol:

Inace, i moja keva sve da nama, nista za sebe, dok od mog druga keva, ode u prodavnicu, kupi slatkise, na pola puta do kuce pola slatkisa sakrije u jaknu, pola daje deci...:confused::dash:

Jaooo Boze,koja slepara od zene. Kako moze da sakriva od svoje dece nesto... :pop2:
 
moj brat je porodicno mezimce...a ja sam u *****......
ono,slabo komuniciramo,ja sam dezurna za izdrkavanje,samo udju,izderu se na mene.........pre me je to potresalo.............kad se samo setim.......sad samo upadnemu katonicno stanje..............
 
moj brat je porodicno mezimce...a ja sam u *****......
ono,slabo komuniciramo,ja sam dezurna za izdrkavanje,samo udju,izderu se na mene.........pre me je to potresalo.............kad se samo setim.......sad samo upadnemu katonicno stanje..............

I za mene sestre kazu da sam mezimce:rumenko:...nervira me to. Radije bih da me je keva najvise smarala kad sam bio klinac...

Sad niko ne sme ni glas da povisi...:mrgreen:

Da,da... majku opeljesis svaki dan,a caleta jednom godisnje ;)

Ladno sam ga toliko puta i vidjao...:lol:

Ima vec par god. da ga nisam uopste video, ali dovoljno je cimnuti fonom i reci mu da spremi pare...:P
 
I za mene sestre kazu da sam mezimce:rumenko:...nervira me to. Radije bih da me je keva najvise smarala kad sam bio klinac...

Sad niko ne sme ni glas da povisi...:mrgreen:
***....na mene sme........
I moja mladja sestra je mezimica.
Ali ne iskoriscava to, previse je dobra.

moj brat je samo godinu dana mladji.......ali je cepulja.........
i ono.........njemu se sve pruza bezuslovno,mene stalno nesto kaznjavaju....od mene se ocekuje perfekcionizam.............a ja nisam ni p od perfektno...........ono......pod ogromnim sam pritiskom cak i za najmanju jebenu sitnicu.............
i jednostavno ne odgovaram standardu...........
 

Back
Top