Crnogorci, blago njima

Па душо драга,то је твој проблем онда... :) А ти онда фино спакујеш кофере,ап идеш тамо гдје ће ти бити љепше :) ако нећеш ни то,онда остани ту гдје јеси па се буни и мучи читав живот.... :)

A reci mi, voliš li ti svoju državu Bosnu i Hercegovinu??
 
Pa što ćemo kad su naša đeca pametnija :sad2::rotf::rotf::rotf::rotf:

Није ствар у памети, него у вашем племенском менталитету. Српска деца поштују државу и легално конкуришу за дом, а вашој црногорској деци то среди директор Црногорац.

Да сада не причамо о моралности тога што се лажно изјашњавате као Срби како би добили буџетска места на факултету (јер такав је наш закон). Ја би увео хитно пријемни испит из српске историје за сваког ко долази из ЦГ, а каква су времена дошла, чини ми се да ће и тест из познавања српског језика такође бити неопходан.
 
Није ствар у памети, него у вашем племенском менталитету. Српска деца поштују државу и легално конкуришу за дом, а вашој црногорској деци то среди директор Црногорац.

Да сада не причамо о моралности тога што се лажно изјашњавате као Срби како би добили буџетска места на факултету (јер такав је наш закон). Ја би увео хитно пријемни испит из српске историје за сваког ко долази из ЦГ, а каква су времена дошла, чини ми се да ће и тест из познавања српског језика такође бити неопходан.

Pa vidiš, opet se sve svodi na to da smo pametniji :per::mrgreen:
 
Није ствар у памети, него у вашем племенском менталитету. Српска деца поштују државу и легално конкуришу за дом, а вашој црногорској деци то среди директор Црногорац.

Да сада не причамо о моралности тога да се лажно изјашњавате као Срби како би добили буџетска места на факултету (јер такав је наш закон). Ја би увео хитно пријемни испит из српске историје за сваког ко долази из ЦГ, а каква су времена дошла, чини ми се да ће и тест из познавања српског језика такође бити неопходан.

I opet ce prosjecan crnogorac prije polozit' no prosjecan srbin...

Nije fotelja dzaba fotelja... :lol:

a i nije za svakoga brate pa tu mu ga je... :roll:
 
Pa snađu se ljudi, a i što veli old_mne, i te ispite bi prije položio prośečan Crnogorac, nego prośečan Srbin. :mrgreen:

И шта велиш часно је изјаснити се као Србин да би добио буџетско место на факултету државе коју мрзиш? Како се то слаже са црногорским патриотизмом?
 
Ок, нема дискусије са таквим системом вредности. :whistling:

Наравно, то да сте ви Срби, то сте ви измислили а не ми. Да је Србија вас сматрала за Србе, не би јој главни циљ у балканским ратовима био да се пробију до мора мимо вас. Али сте ви хтели да будете Срби, да би ваша династија владала Србијом. Када од тога није било ништа, кукуууу Подгоричка скушштина, окупација.. :sad2: :besna:

:hahaha:
 
Ок, нема дискусије са таквим системом вредности. :whistling:

Наравно, то да сте ви Срби, то сте ви измислили а не ми. Да је Србија вас сматрала за Србе, не би јој главни циљ у балканским ратовима био да се пробију до мора мимо вас. Али сте ви хтели да будете Срби, да би ваша династија владала Србијом. Када од тога није било ништа, кукуууу Подгоричка скушштина, окупација.. :sad2: :besna:

:hahaha:

Eto danas imamo dvije crnogorske drzave... :mrgreen:
 
Ок, нема дискусије са таквим системом вредности. :whistling:

Наравно, то да сте ви Срби, то сте ви измислили а не ми. Да је Србија вас сматрала за Србе, не би јој главни циљ у балканским ратовима био да се пробију до мора мимо вас. Али сте ви хтели да будете Срби, да би ваша династија владала Србијом. Када од тога није било ништа, кукуууу Подгоричка скушштина, окупација.. :sad2: :besna:

:hahaha:

Na ovakvo nešto već ne odgovaram :bye:
 

Back
Top