Psihopata

It's a bravery to...

Zainteresovan član
Poruka
347
...ne tako davno, mom drustvu pridruzi se jedan lik mator i neugledan ...ljudi pocnu da ga ismejavaju. Ja tu odlucim da budem kao covek da ga prihvatim u drustvo ...mislim ljudi smo. Ja verujem u svima ima nesto dobro,i to sto je on od celog drustva stariji 10+ godina i cudan nema veze...ja cu da budem drug i fer!
.......................................
i tako prodje neko vreme.....pre par nedelkja on kaze izlazi s nekim drustvom, onako grupa ljudi ide da se zeza...i ja kazem ok pridruzicu vam se, zasto da ne,....tu se pojavim kada --on sam....ostanem samo onoliko koliko je neophodno i posle kraceg vremena zaklucim da je on to sve IZMISLIO kako bi se nasao samnom.

Sada prica da sam ja izlazila s njim, ljudi me zapitkuju, on izmislja i prica da je izlazio sa mnom...zove me u pola noci....prica pred mojim drustvom da je tu nesto bilo...ljudi ne mogu da veruju, strasno...izmislja i prica....mislim da nikada devojku nije imao....strasno, ne znam sta da radim, promenim broj? nesto drugo? ne mogu da verujem da sam u ovoj situaciji...!!!
 
pa šta...
neka se hvali sa tobom,tako će ga prihvatiti u društvu i pre će uspeti da nađe nekoga sličnog sebi...
i verovatno si mnogo lepa čim se hvali sa tobom...
potvrdi to i pred njegovim drugarima i ne zaboravi da činiš dobro delo i budi ubeđena da će ti se to duplo vratiti...
 
Imala sam slican problem...Dok sam isla u treci razred srednje (tada sam jos nosila svoje haljine i korsete (goth)),neki decko (lep,fancy obucen) je uvek stajao kraj jednog podzemnog ulaza i cekao da prodjem.Kasnije smo se sreli kod jednog druga na zurci,upoznali se,pricali,i bas je bio ok.Nesto kasnije,sreli smo se u izlasku,i on me je zgrabio za ruku,zavrnuo je,i poceo da se dere na mene kako me voli,kako sam mu ja slomila srce,ja sam kriva sto se tako oseca...Dok ga moj drug i moj brat nisu smirili.Kasnije mi je slao odvratne poruke,uvredljive...Nisam menjala broj zbog njega.Sa tim deckom (i njegovim telefonom) su se malo pozabavili drugari.Vise me nije ni cimao,ni zvao,a ni uznemiravao.
 
...ne tako davno, mom drustvu pridruzi se jedan lik mator i neugledan ...ljudi pocnu da ga ismejavaju. Ja tu odlucim da budem kao covek da ga prihvatim u drustvo ...mislim ljudi smo. Ja verujem u svima ima nesto dobro,i to sto je on od celog drustva stariji 10+ godina i cudan nema veze...ja cu da budem drug i fer!
.......................................
i tako prodje neko vreme.....pre par nedelkja on kaze izlazi s nekim drustvom, onako grupa ljudi ide da se zeza...i ja kazem ok pridruzicu vam se, zasto da ne,....tu se pojavim kada --on sam....ostanem samo onoliko koliko je neophodno i posle kraceg vremena zaklucim da je on to sve IZMISLIO kako bi se nasao samnom.

Sada prica da sam ja izlazila s njim, ljudi me zapitkuju, on izmislja i prica da je izlazio sa mnom...zove me u pola noci....prica pred mojim drustvom da je tu nesto bilo...ljudi ne mogu da veruju, strasno...izmislja i prica....mislim da nikada devojku nije imao....strasno, ne znam sta da radim, promenim broj? nesto drugo? ne mogu da verujem da sam u ovoj situaciji...!!!

Pusti budalu,vidi se da je neki jadnicak.Sta on ima,sem toga da se hvali necim sto se nije desilo.Vazno je da ti znas da tu nicega nije bilo,i da ti tvoji (pravi) prijatelji veruju.
 
Hvala vam na podrsci...ipak osecsm se odvratno...to je jedan matori bezvredni stvor koji sada misli da je ok da priča o meni...prosto ne mogu da verujem,grozno je to. Čak me je o moj brat pitao o tome?!jednostavno mi je strašno neprijatno....nekim ljudima jednostavo ne treba dati priliku, ima tu razlog zašto ga je društvo odbacilo i zašto je on sada sam...kako odvratno :-(
 
Dok sam isla u treci razred srednje (tada sam jos nosila svoje haljine i korsete (goth)),neki decko (lep,fancy obucen) je uvek stajao kraj jednog podzemnog ulaza i cekao da prodjem.Kasnije smo se sreli kod jednog druga na zurci,upoznali se,pricali,i bas je bio ok.Nesto kasnije,sreli smo se u izlasku,i on me je zgrabio za ruku,zavrnuo je,i poceo da se dere na mene kako me voli,kako sam mu ja slomila srce,ja sam kriva sto se tako oseca...

Tako ti i treba kad si "goth" ...
 
...ne tako davno, mom drustvu pridruzi se jedan lik mator i neugledan ...ljudi pocnu da ga ismejavaju. Ja tu odlucim da budem kao covek da ga prihvatim u drustvo ...mislim ljudi smo. Ja verujem u svima ima nesto dobro,i to sto je on od celog drustva stariji 10+ godina i cudan nema veze...ja cu da budem drug i fer!
.......................................
i tako prodje neko vreme.....pre par nedelkja on kaze izlazi s nekim drustvom, onako grupa ljudi ide da se zeza...i ja kazem ok pridruzicu vam se, zasto da ne,....tu se pojavim kada --on sam....ostanem samo onoliko koliko je neophodno i posle kraceg vremena zaklucim da je on to sve IZMISLIO kako bi se nasao samnom.

Sada prica da sam ja izlazila s njim, ljudi me zapitkuju, on izmislja i prica da je izlazio sa mnom...zove me u pola noci....prica pred mojim drustvom da je tu nesto bilo...ljudi ne mogu da veruju, strasno...izmislja i prica....mislim da nikada devojku nije imao....strasno, ne znam sta da radim, promenim broj? nesto drugo? ne mogu da verujem da sam u ovoj situaciji...!!!

Boo hoo. :neutral:
 
Pusti budalu,vidi se da je neki jadnicak.Sta on ima,sem toga da se hvali necim sto se nije desilo.Vazno je da ti znas da tu nicega nije bilo,i da ti tvoji (pravi) prijatelji veruju.

Hvala vam na podrsci...ipak osecsm se odvratno...to je jedan matori bezvredni stvor koji sada misli da je ok da priča o meni...prosto ne mogu da verujem,grozno je to. Čak me je o moj brat pitao o tome?!jednostavno mi je strašno neprijatno....nekim ljudima jednostavo ne treba dati priliku, ima tu razlog zašto ga je društvo odbacilo i zašto je on sada sam...kako odvratno :-(

@Lthona tako je

@ It's a bravery to..Slusaj me sad. Ja sam imala identicnu istuaciju. Identicnu. Isto deset godina stariji od mene bio { 30 } isto se druzi sa deset godina mladjima i klincima jer ga je svoje drustvo odbacilo, nema porodicu jer ga je i ona ostavila, s razlikom da je ovaj moj imao josh grozne probleme pored toga,nije bio neugledan ni cudan, i sa razlikom da sam se ja stvarno sa njim smuvala ali nismo stigli dotle da spavamo. I kad sam ja videla na nekim gadnim primerima kakav je on,a nismo uopste dugo bili zajedno, ja odem i on krene da prica,odvratne price , naravno da je sve izmenio od '' ali molim te shto necesh da budes samnom,zashto '' je postalo '' ja sam njoj rekao da volim drugu { i to moju drugaricu } i da hocu samo da j.ebem pa je ona rekla dobro razmislicu '' znaci uuuhh, a ja josh prezirem laz i izmisljotine i ogovaranja,i sama nikad to ne radim,niti me zanima zivot drugih. Elem,on je tako pricao,svima,svakome,i naravno ljudi ko ljudi, vecina poveruje { iako me niko ni ne zna tamo } jer je valjda lepse i socnije da mislis da je to tako nego da se razocaras shto je istina u stvari mnogo jednostavna i manje komplikovana,kao shto je i uvek.Na vrh toga ja bila nevina a proglasena kurvetinom:lol: i onda je bilo '' ja sam svima rekao svima pricam i svi se iscudjavaju koja si drolja '' Pa dalje mi pretio,pa mi priredjivao razne stvari,ponizavao me, sa drugovima i isto to sam mislila ko i ti ''ima razloga shto su ga odbacili '' . Znam da nije lako,razumem da se osecas odvratno ali kljuc je to shto je Lethona rekla. Ako razmisljas shta sad o tebi misle jao masa,onda cesh se izgubiti i tek cesh onda pasti na dno,ko shto sam ja tad. Ako kazes,boli me uvo, slusas samo ljude oko tebe { koji ti veruju i znaju te } nemas brige. Cim je cudan ,i svi ga ismevaju { i ovog mog su donekle,iza njegovih ledja } ne postuju ga,i ne da mu nece poverovati nego...nema kredibiliteta. a to shto on prica da je sa tobom bio,pa..treba samo da ti ga bude zao. Nikako ne obrati paznju,jer mu to dodatno daje gasa. Ostaviga takvog kakav jeste...sam i jadan.
 
Al jos i psihopata a niko da provali:lol:.nego covek reko da su izasli a onda gluvi telefoni..a kad je pozove ona umesto da ga odhebe ona kaze ne mogu danas da ispadne ljubazna..i on zove opet sta ce jadnicak kad mu daje laznu nadu:lol:
 
:lol:a sta kao nisi s njim izasla..kako bre tako naivno da te navuce..kako to da je neko nepozeljan u vasem drustvu i cak telefone ima..sve iz sazaljenja a

Pa šta i ako je izašla, nije "dala depozit" za smuvavanje i dalju vezu...;)

Mislim da je u takvim situacijama najbolji neposredan pristup, i otvoreno reći "naš odnos treba da bude takav i takav" i "ja želim to i to", ako se već dovela u takvu situaciju.

A to što priča...pa pas laje, vetar nosi :lol: , nek priča ako mu se priča... uvek se vidi kad neko "filuje" i laže i to se na kraju i zaboravi...
 
A to što ga je nazvala psihopatom, pa normalan čovek nema potrebe da izmišlja nešto što nije bilo.... možda je u afektu napisala jaču reč :), ali svakako nije u redu kada neko na taj način leči svoj povređeni ego izmišljajući priče i pričice..
 
"mom" psihopati nije bilo dovoljno ni napusavanje,ni najdirektnije moguce yebanje svih po spisku i sve ostalo,niti fin pristup ma bilo sta...znaci covek teska budala,isto je tako lagao sa jedne strane i bio manji od makovog zrna kad mi se pojavi pred ocima pa nisam doslovno mogla ni da napravim skandal jer bih ja ispala luda na kraju....e gadnih nekoliko meseci sam imala...nisam bila zabrinuta za svoju bezbednost vec sto me budala zlostavljala na telfon...al ono kad je u stanju da zove satima bez da napravi pauzu...jedva ga se otkacih,isla sam i kod psihologa zbog kretena jer nisam mogla vise da podnesem pritisak morala sam da odem da se iskukam nekome neutralnom ko bi mi dao bar moralnu podrsku ako nista drugo..e sta sve seta ulicom to je strasno :neutral:
 
...ne tako davno, mom drustvu pridruzi se jedan lik mator i neugledan ...ljudi pocnu da ga ismejavaju. Ja tu odlucim da budem kao covek da ga prihvatim u drustvo ...mislim ljudi smo. Ja verujem u svima ima nesto dobro,i to sto je on od celog drustva stariji 10+ godina i cudan nema veze...ja cu da budem drug i fer!
.......................................
i tako prodje neko vreme.....pre par nedelkja on kaze izlazi s nekim drustvom, onako grupa ljudi ide da se zeza...i ja kazem ok pridruzicu vam se, zasto da ne,....tu se pojavim kada --on sam....ostanem samo onoliko koliko je neophodno i posle kraceg vremena zaklucim da je on to sve IZMISLIO kako bi se nasao samnom.

Sada prica da sam ja izlazila s njim, ljudi me zapitkuju, on izmislja i prica da je izlazio sa mnom...zove me u pola noci....prica pred mojim drustvom da je tu nesto bilo...ljudi ne mogu da veruju, strasno...izmislja i prica....mislim da nikada devojku nije imao....strasno, ne znam sta da radim, promenim broj? nesto drugo? ne mogu da verujem da sam u ovoj situaciji...!!!

Sasvim lako, ovo je 21. vek. Prijavis policiji da te maltretira, zapises vreme poziva. Kraj, oni popricaju sa njim i on prestane. Usput kazes drustvu, do cijeg ti je misljenja ocigledno stalo, da si to uradila. I kraj.
Zene, mi nismo zrtve! (Sem ako same na to ne pristanemo)
 
Pa šta i ako je izašla, nije "dala depozit" za smuvavanje i dalju vezu...;)

Mislim da je u takvim situacijama najbolji neposredan pristup, i otvoreno reći "naš odnos treba da bude takav i takav" i "ja želim to i to", ako se već dovela u takvu situaciju.

A to što priča...pa pas laje, vetar nosi :lol: , nek priča ako mu se priča... uvek se vidi kad neko "filuje" i laže i to se na kraju i zaboravi...

Malo si se zeknula..posto svaka izadje i ceka pravu zvaku za nastavak..ako je nema onda ona ne zna kako da odbije a vec se uvukla u kombinaciju i flert..inace ovde se nigde ne pominje da je on govorio drugima da je bilo ishta od smuvavanja i veze
 
...Sada prica da sam ja izlazila s njim, ljudi me zapitkuju, on izmislja i prica da je izlazio sa mnom...zove me u pola noci....prica pred mojim drustvom da je tu nesto bilo...ljudi ne mogu da veruju, strasno...izmislja i prica...

Malo si se zeknula..posto svaka izadje i ceka pravu zvaku za nastavak..ako je nema onda ona ne zna kako da odbije a vec se uvukla u kombinaciju i flert..inace ovde se nigde ne pominje da je on govorio drugima da je bilo ishta od smuvavanja i veze

ne bi bilo zgoreg da pazljivije procitas uvodni post kada vec odlucis da komentarises
 
Mora da smo naletele na istog tipa. :)
Što se ti toliko uzbuđuješ zbog njegovih priča?
Meni je sve to bilo smešno.
Kada su me ljudi pitali za njega ja sam crkavala od smeha. Bilo im je jasno k'o dan.
Pogotovo što ga niko nikad nije video sa devojkom. Samo priča, ništa ne radi.
 
...ne tako davno, mom drustvu pridruzi se jedan lik mator i neugledan ...ljudi pocnu da ga ismejavaju. Ja tu odlucim da budem kao covek da ga prihvatim u drustvo ...mislim ljudi smo. Ja verujem u svima ima nesto dobro,i to sto je on od celog drustva stariji 10+ godina i cudan nema veze...ja cu da budem drug i fer!
.......................................
i tako prodje neko vreme.....pre par nedelkja on kaze izlazi s nekim drustvom, onako grupa ljudi ide da se zeza...i ja kazem ok pridruzicu vam se, zasto da ne,....tu se pojavim kada --on sam....ostanem samo onoliko koliko je neophodno i posle kraceg vremena zaklucim da je on to sve IZMISLIO kako bi se nasao samnom.

Sada prica da sam ja izlazila s njim, ljudi me zapitkuju, on izmislja i prica da je izlazio sa mnom...zove me u pola noci....prica pred mojim drustvom da je tu nesto bilo...ljudi ne mogu da veruju, strasno...izmislja i prica....mislim da nikada devojku nije imao....strasno, ne znam sta da radim, promenim broj? nesto drugo? ne mogu da verujem da sam u ovoj situaciji...!!!
Kolko ima takvih likova...Paćenici:cool:
 

Back
Top