Nemoj posle swega, opet da me cimas dusxoo nekad si mogao/la da me imas!

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Owaj stih iz jedne super pesme me je inspirisao na otwaranje owe super teme,
Ja ziwim za dan kada ce swe biwse da mole na koleniam da se wrate z:D.
Zanima me da li wam se desilo nekada da wam se biwsa/biwsi udwara, kako ste odreagowali?
Ja mislim da ih ne treba odmah odyebati, wetj gledati da se izwuce sto wetja steta, sta wi mislite?
Ewo ako nekoga interesuje owa super pesma, i talentowane pewacice
 
Owaj stih iz jedne super pesme me je inspirisao na otwaranje owe super teme,
Ja ziwim za dan kada ce swe biwse da mole na koleniam da se wrate z:D.
Zanima me da li wam se desilo nekada da wam se biwsa/biwsi udwara, kako ste odreagowali?
Ja mislim da ih ne treba odmah odyebati, wetj gledati da se izwuce sto wetja steta, sta wi mislite?
Ewo ako nekoga interesuje owa super pesma, i talentowane pewacice

Ma Bwaco tema ti je super do yaya.....još da mogu pesmu da preslušam, gde bi bio kraj mom oduševljenju:mrgreen:
 
Jesi li se ti veceras omrsio... Pusti te Sopena, Mocarta i ostalu kompaniju...

Ha Ha nisam, ali bilo je
TAKOOOOOOOO SUPERRRRRRRRRRR!!!
TAKO SAM SRECAN XD
Znaci ona je savrsena dewojka!!! Takwa slatka dewojcica nikada nije postojala xd. Znaci totalno savrsenstwo xD. Prelepa je mekana, topla, i onako skroz sexy, i dobra, i onako wolimo se i swe xD. Tako je bilo lepoo.
Msm nmg da pricam sada owde detalje, ali bilo je stwarno super ^_^.
Imamo ja mislim i par slika, okacicu posle mozda ^_^. (nisam ih wideo bas kako si ispale xD)
 
Ha Ha nisam, ali bilo je
TAKOOOOOOOO SUPERRRRRRRRRRR!!!
TAKO SAM SRECAN XD
Znaci ona je savrsena dewojka!!! Takwa slatka dewojcica nikada nije postojala xd. Znaci totalno savrsenstwo xD. Prelepa je mekana, topla, i onako skroz sexy, i dobra, i onako wolimo se i swe xD. Tako je bilo lepoo.
Msm nmg da pricam sada owde detalje, ali bilo je stwarno super ^_^.
Imamo ja mislim i par slika, okacicu posle mozda ^_^. (nisam ih wideo bas kako si ispale xD)

Kako si se to proveo a nisi ništa uradio?!:confused:....Bwaco ti si razočarenje godine:rida:...i nemoj slučajno da kačiš slike:fotograf: ako si na njima u nekom grču zato što nisi ništa uradio....:metla:
 
Ha Ha nisam, ali bilo je
TAKOOOOOOOO SUPERRRRRRRRRRR!!!
TAKO SAM SRECAN XD
Znaci ona je savrsena dewojka!!! Takwa slatka dewojcica nikada nije postojala xd. Znaci totalno savrsenstwo xD. Prelepa je mekana, topla, i onako skroz sexy, i dobra, i onako wolimo se i swe xD. Tako je bilo lepoo.
Msm nmg da pricam sada owde detalje, ali bilo je stwarno super ^_^.
Imamo ja mislim i par slika, okacicu posle mozda ^_^. (nisam ih wideo bas kako si ispale xD)

Kako to mislis da je topla... Jesi li ti siguran da trazis devojku... Kao da ti treba radijator jer dolaze hladniji dani...
 
Ha Ha nisam, ali bilo je
TAKOOOOOOOO SUPERRRRRRRRRRR!!!
TAKO SAM SRECAN XD
Znaci ona je savrsena dewojka!!! Takwa slatka dewojcica nikada nije postojala xd. Znaci totalno savrsenstwo xD. Prelepa je mekana, topla, i onako skroz sexy, i dobra, i onako wolimo se i swe xD. Tako je bilo lepoo.
Msm nmg da pricam sada owde detalje, ali bilo je stwarno super ^_^.
Imamo ja mislim i par slika, okacicu posle mozda ^_^. (nisam ih wideo bas kako si ispale xD)

:worth: najezila sam se sva.....ja bedni crv ne zasluzujem dati bilo kakav komentar pored tolikog savrsenstva...oprosti mi Bwaco
laku noc!
 

Back
Top