Jedna politicka varijanta

Na primjer ako bi Srbija odlucila da prizna Kosovo za odredjenu Bosansku teritoriju bi uslovilo da se region Balkana smiri a Republika Srpska ne bi postojala nego bi doslo u Bosni do decentralizacije drzave u regione.
 
Na ovaj nacin Srbija se svodi na odredjenu semu i jasno joj se obrazlaze da je Bosna cjelovita a Kosovo neovisna drzava.U tom slucaju Srbija ima samo jednu aletrnativu a to je da slusa i pokori se pravilima medjunarodne zajednice.
 
Eto postavio sam temu da bi smo diskutirali o odredjenim pitanjima u skladu sa forumskim pravilima.Ja sam covjek, kakvo je to pitanje?

Pitam za nacionalnu pripadnost,posto srbin to NIKADA ne bi rekao/predlozio. :eek:
Nema diskusije,nedamo kosovo i tacka.RS je i onako u okviru VS(sto rece jedan pre mene),tako da ce ona prva uci u sastav srbije kada projekat VS bude zapoceo,ne brini se :D
 
Ja sam ipak za mirno rjesenje problema Kosova i da nije tako strasno sto Srbija ostaje bez jednog dijela teritorije jer ova sadasnja vlast i rezim nije kriv za to nego Slobodan Milosevic i glupo je da se predstvanici DOSa nerviraju sto je Kosovo neovisno jer oni za to nisu krivi.

TOTALNO NETACNO!
Da Milosevic nije slao vojsku dole,pre bi kosovo uzeli! :rtfm:
Cuti tu i pokri se usima! :eek:
 
Ja sam ipak za mirno rjesenje problema Kosova i da nije tako strasno sto Srbija ostaje bez jednog dijela teritorije jer ova sadasnja vlast i rezim nisu krivi za to nego Slobodan Milosevic i glupo je da se predstavnici DOSa nerviraju sto je Kosovo neovisno jer oni za to nisu krivi.Bosna i Hercegovina se nece dirati jer ona je utanacena Dejtonskim sporazumom kao cjelovita drzava.I za eventualno rusenje Republike Srpske se predstvanici DOSa ne trebaju nervirati, jer oni je nisu kreirali nego prethodni rezim koji je izazvao bombardiranje Srbije i Crne Gore.DOS je bio protiv tadasnjeg rezima a neki su od njih podrzavali NATO Intervenciju.

:dash::dash::dash::dash:
 
Doduse, Kosovo je sagradjeno kao multietnicko drustvo i samo Kosovo je po ustavu multietnicka zajednica gradjana Kosova.Sada, nemojte me krivo shvatiti da iznosim gluposti ili nesto drugo, ali Kosovo ide ka priznavanju od strane medjunarodne zajednice tacnije od UNa i tu nema govora o nekoj drugoj altermativi jer se pri odluci za neovisnost dalo pravo gradjanima da odluce kako ce i gdje ce zivjeti u kojoj drzavi, samostalno ili sa nekom drugom drzavom.
 
Srbija sada moze naci sansu u zalbi medjunarodnom tribunalu i objasnjenju clanovima UNa da ne priznaju Kosovo kao neovisnu drzavu jer za to nema pravnog utemeljenja.To je jedan argumenat kojim se Srbija vodi a postoji i vise tako da ce biti sve u redu ako Srbija objasni UNu o cemu se zapravo radi a medjunarodna zajednica ce dati najbolju ocjenu i neprikosnovenu.
 
Doduse, Kosovo je sagradjeno kao multietnicko drustvo i samo Kosovo je po ustavu multietnicka zajednica gradjana Kosova.Sada, nemojte me krivo shvatiti da iznosim gluposti ili nesto drugo, ali Kosovo ide ka priznavanju od strane medjunarodne zajednice tacnije od UNa i tu nema govora o nekoj drugoj altermativi jer se pri odluci za neovisnost dalo pravo gradjanima da odluce kako ce i gdje ce zivjeti u kojoj drzavi, samostalno ili sa nekom drugom drzavom.


 
Nisam nista od tog pomenutog i da znate da volim Srbiju i nemam nista protiv nje.Ako uspije da dobije Kosovo onda neka joj je svaka cast.

ШТА ДА ДОБИЈЕ!?:think::think::think:

А за овај пост рачунај да си
report.gif
због

Ja sam ipak za mirno rjesenje problema Kosova i da nije tako strasno sto Srbija ostaje bez jednog dijela teritorije jer ova sadasnja vlast i rezim nisu krivi za to nego Slobodan Milosevic i glupo je da se predstavnici DOSa nerviraju sto je Kosovo neovisno jer oni za to nisu krivi.Bosna i Hercegovina se nece dirati jer ona je utanacena Dejtonskim sporazumom kao cjelovita drzava.I za eventualno rusenje Republike Srpske se predstvanici DOSa ne trebaju nervirati, jer oni je nisu kreirali nego prethodni rezim koji je izazvao bombardiranje Srbije i Crne Gore.DOS je bio protiv tadasnjeg rezima a neki su od njih podrzavali NATO Intervenciju.

Да ли је могуће да се у један пост сабије оволико лажи, провокација, негирања територијалног интегритета Србије и инпутирање неке наводне "агресије"!!!
Као што се види - могуће је!!!
ШТА ЛИ ЋЕ МОДЕРАТОРИ РЕЋИ НА ОВО!?:think::think::think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top