Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Loreal :heart: Od sampona do maskare.
Osim tecnog pudera. Daje previse porculanski izgled za moj ukus.

Slazem se da su oni super. Od sminke sam imala sjaj (bio je sjajan, ali sam ga izgubila istog dana) :sad2:
Imam senku (onu malu) ali je zlata vredna, ma fenomenalna tekstura, boja, blistaju mi oci kad je stavim, a nigde ne mrda, ne bledi, nista dok je ja sama ne skinem. :heart:
Njihovim samponima sam verna godinama, samo ponekad promenim vrstu. :ok:
 
To je taj , da. Mirise divno, stvarno.
Sapun nisam probala. Zvuci dobro.

Hvala, sad se jos vise radujem kad ce da mi stigne, posto ga kupujem iskljucivo zbog mirisa, fantastican je, pomirisala sam stranicu kad se pojavila linija, ali tad sam imala prece stvari na shopping listi.

Kazu da je sapun super, da cisti, hrani i zateze kozu, a pomaze i kod celulita, ja cu ga uzeti preventivno, posto sam imala neku malu stetu i to sanirala garnierom.
 
Više volim Oriflame, lak za nokte je bio super, sredstvo za intimnu higijenu takođe, maskarom nisam bila nešto oduševljena. Avon kremice za stopala su odlične, sredstva za tuširanje isto, moja drugarica se klela u njihovu kremu protiv celulita, mada ja mislim da je njena fizička aktivnost više doprinela tome:lol: Avon sjajevi za usne su prijatni, ali nedovoljno boje ostavljaju, karmini i lakovi za nokte su me razočarali.

Sve zavisi, svako ima drugacija iskustva, moja drugarica npr. ovisi o njihovom sjaju i onoj svetlucavoj senci u prahu (koju moram da imam, stavila mi ju je i odusevila sam se).
 
Skoro sam kupila Avonovu masku za lice i za kosu iz planet spa kolekcije i za sada nije lose, vidjecemo, mada svi uglavnom hvale planet spa kolekciju kazu da im je to najbolje od kozmetike.
Moja sestra je bila zadovoljna sa njhovim mirisljavim sprejevima za tijelo.

Mmm... Planet spa... Cim otvorim katalog, trazim njihove stranice. Imam tu masku za lice, bas juce sam je stavljala, odlicna je!
 
Baš sam skoro / konačno kupila ono rumenilo u kuglicama od Oriflejma i zadovoljna sam.
:D
Inače, ovo je prvi put da šminku kupujem kataloški, nikad ne bih tako uzimala puder ili senke.
 
Avon ako vec biram od ta dva.Od Oriflame kozmetike dobijem alergiju.
Leti kupujem mirisne vodice za telo i to je to.Ponekad neki lak za nokte jer mi drugarica radi s tim.
 
Ima slatlast miris, meni se licno toliko dopada da sam onu mirisnu stranicu trljala dok nije izvetrila ;) ja sam ih inace skoro sve koristila, sem jednog novijeg sa zelenom jabukom, on mi nije nesto narociti obecavao. Najsladji je onaj sa visnjom i muskantnim orascicem, ali je bas jak. Mislim da nije za jesenji period, pre je za prolece.
 
ja sam se bavila avonom nekih godinu dana.........
sto se tice proizvoda,ona jeftina sranja nemojte ni da gledate.........
najgora je ona technicolour kolekcija....
cini mi se da se tako zove..............
planet spa je extra,zaista su dobri proizvodi............
i obozavan parfem treselle............
i losion za telo visnja-ekstra mirise....mada sto se tice nege koze i nije nesto funkcionalan........
e orilame-u postoji jedan extra losion za telo..ultra rich body milk iz kolekcije body care.......jako je dobar za suvu kozu........
nije ni skup.ja imam pakovanje od 400 ml i platila sam ga oko 600 dinara..........
 
ja sam se bavila avonom nekih godinu dana.........
sto se tice proizvoda,ona jeftina sranja nemojte ni da gledate.........
najgora je ona technicolour kolekcija....
cini mi se da se tako zove..............
planet spa je extra,zaista su dobri proizvodi............
i obozavan parfem treselle............
i losion za telo visnja-ekstra mirise....mada sto se tice nege koze i nije nesto funkcionalan........
e orilame-u postoji jedan extra losion za telo..ultra rich body milk iz kolekcije body care.......jako je dobar za suvu kozu........
nije ni skup.ja imam pakovanje od 400 ml i platila sam ga oko 600 dinara..........

Slazem se, u to se licno konstantno iznova licno uverevam :ok:

Izdvojila bih losion za telo sa japanskim sakeom i pirincem, koju kozu neguje i cini predivnom na dodir, mekom i glatkom, plus-ima jako simpaticne, svetlucave ali diskretne slokice :heart:
 
Oriflame je imao jedan tecni puder,mislim da se zvao stay perfect ili tako nesto,najbolji puder koji sam probala.Nazalost prestali su da ga proizvode...:( Mnogo je bio dobar.
Turpija za noge im je super,takodje.Ovde sam tri promenila dok nisam nasla nesto odgovarajuce,a ipak nije kao ta iz Oriflame.
Ovi proizvodi mi se svidjaju,a ostalo...:confused: Pa nisam bas odusevljena.Nista posebno...
 
Ja sam sad iz najnovijeg planirala da narucim ljubicasti hair x sprej zbog mirisa, inace sa kosom nemam problema, osim ispravljanja. Je l' to taj?
Cula sam da je sapun iz swedish spa kolekcije sa granulicama za piling odlican za kozu. Rado bih isprobala, samo da se ponovo pojavi u brosuri.

Sapun je mnooogooo dobar (i osvezava)! :) Kad god se nadje u brosuri,uzimam 2-3 komada (da se osiguram,jer mozda u sledecim ne bude :mrgreen:)...
 

Back
Top