Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
O, da, ti sjajevi su baš dobri.

Žena koja je profesionalna šminkerka ih naručuje od mene iz Avona, inače koristi mnogo skupu šminku koja predstavlja pravi luksuz, ali njih mnogo hvali i stalno ih preporučuje, jer je i sama prezadovoljna.

I to baš ovu podvrstu Avon sjajeva, ne sve generalno.

Ta nijansa Apple Cinnamon mora da je na usnama lepa isto. :)
 
O, da, ti sjajevi su baš dobri.

Žena koja je profesionalna šminkerka ih naručuje od mene iz Avona, inače koristi mnogo skupu šminku koja predstavlja pravi luksuz, ali njih mnogo hvali i stalno ih preporučuje, jer je i sama prezadovoljna.

I to baš ovu podvrstu Avon sjajeva, ne sve generalno.

Ta nijansa Apple Cinnamon mora da je na usnama lepa isto. :)

to je zagasitija crvena koja vuce na ciglu i nosim ga uz braon, crvene i sve ostale tople zemljane boje....rave vuce na tamno roza i nosim ga uz belo, roza, crno, sivo i druge hladne nijanse.....moca je hladnija svetlo braon i daje neku nude nijansu usnama, pomalo hladnu ali bas dobru za smoky eyes ili preko nekog nude ruza....sve u svemu, vise ruzeve ni druge sjajeve ni ne kupujem....ova tri mi pored labela resavaju svaki problem....
 
:) ja imam tri sjaja iz te kolekcije i obozavam ih....to su ova prva tri: Mocha Latte, Rave, Apple Cinnamon

086_thumb.jpg


sjajevi diskretno boje usne i idealni su i za dnevnu varijantiu, a sljokice daju dozu nestasnosti narocito kad se pomalo pocrni i kad krenu tolpiji dani....
Kako se zovu ovi sjajevi i ove nijanse? Posebno me zanima ova treca?
 
prod_1079873.jpg


da ga pohvalim: nega sa ovim buterom je odlicna, malo je jaci i teze se upija ali je koza posle njega glatka i zdrava....ideano za suvlji tip koze....malo mi miris smeta, jaci je i ostae duze na kozi i preporucujem da se prvo pomirise jer moze se desiti da vam se nece svideti.....
 
Moja drugarica narucuje ovaj puter svaki put kad je akcija da se uzme dva za manje para, prezadovoljna je. Ja ga nisam koristila, bas zbog mirisa, cela kolekcija mi ima jak miris pa mi smeta.
 
Ja inace volim te mirisljave,trenutno imam 3 mirisa. :whistling: Od sejkova sam imala vanilu i divna je,jos je bolje sto je mala bocica, za putovanje je extra. Imam od nara ali obicna bocica,takodje je super. Ali sve zavisi ko sta voli, moj verenik ne voli kad namazem vanilu, nesto mu se ne svidja. Ali zato kad zamirisem na lubenicu... :per:
 
Ni meni se ne dopada miris kolekcije sa mineralima mrtvog mora, mnogo mi je odbojan.

Šejkovi su odlični, poklanjam ih drugaricama za rođendane i nema koja nije zadovoljna.

Imala sam od vanile, zaista je divan, dok moja majka obožava nar.

I meni se dopada nar, ali mi daleko više leži vanila.

Dušice, što se tiče lubenice, potpuno razumem oduševljenje.

Meni je ona omiljena, apsolutni favorit! :)
 
Ja sam prije korisitla ovaj sampon i sprej za kosu isti. Miris je odlican, ali kako mi se kosa brzoo, prebrzoo prlja, morala sam preci ne neki jaci, a sprej za kosu sam potrosila neki dan, nakon 100 godina...
avon_naturals_sampon_cu_macadamia_si_aloe_pentru_toate_tipurile_de_par.jpg
 
Taj sprej sam i ja uzela... bas nista ne radi... stavljala sam na kosu samo zbog mirisa. Uzela sam u kompletu sa balzamom koji jos uvek nisam potrosila isto nista ne deluje...Naravno ne znam za ostatak naturals kolekcije ali macademia & aloe ne bi preporucila nikome.

Narucila sam sad iz Avona onu eye liner cetkicu, i Oriflame Very Me cetkicu za rumenilo od prirodne dlake :)
 
Taj sprej sam i ja uzela... bas nista ne radi... stavljala sam na kosu samo zbog mirisa. Uzela sam u kompletu sa balzamom koji jos uvek nisam potrosila isto nista ne deluje...Naravno ne znam za ostatak naturals kolekcije ali macademia & aloe ne bi preporucila nikome.

Narucila sam sad iz Avona onu eye liner cetkicu, i Oriflame Very Me cetkicu za rumenilo od prirodne dlake :)
Ne treba nista uzimati iz navike, nego ono sto je kvalitetno i sto deluje!
 
Taj sprej sam i ja uzela... bas nista ne radi... stavljala sam na kosu samo zbog mirisa. Uzela sam u kompletu sa balzamom koji jos uvek nisam potrosila isto nista ne deluje...Naravno ne znam za ostatak naturals kolekcije ali macademia & aloe ne bi preporucila nikome.

Narucila sam sad iz Avona onu eye liner cetkicu, i Oriflame Very Me cetkicu za rumenilo od prirodne dlake :)

Ni meni nije djelovalo, mozda malooo, jako maloo, ali sam isto kao sto si rekla koristila samo zbog mirisa, jer se jedino on pokazao kao dobar.
 
Sta ne razumes? Sto kupujes nesto sto ti ne odgovara, iz navike?

Jel ti to ozbiljno, koja navika? :zcepanje: Pa kako ja da znam da li ce to odgovarati ako ne probam? Nisam ja to uzimala vise puta ..koja navika... :zcepanje:

Pa kako ti kupujes proizvode prvi ukrades , pa probas tako besplatno i ako ti odgovara sledeci vec "kupis"? Koje je tvoje resenje da saznas kakav je nov proizvod koliko tebi odgovara a da ga ne kupis? :mrgreen:

...Navika.... :rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top