Survivor sezona 2

+1 Nazalost bar pola njih...

evo jednog teksta ...

Tomislav Marinković iz prokuplja priča kako se spremao za rijaliti šou „Survajver“
Jeo sam samo zmije i kornjače

Petak - 24.07.2009
Sportski trener Tomislav Marinković (37) iz Prokuplja najavio je tužbu protiv produkcijske kuće „Vižn tim“ zbog toga što su mu u poslednjem trenutku otkazali učešće u rijaliti programu „Survajver“ koji uskoro počinje da se snima na Filipinima.

- Razočaran sam i povređen. Toliko sam se radovao što ću učestvovati u „Survajveru“ i celo Prokuplje je bilo uz mene. Sada od sramote ne smem da se vratim kući! Kada se pročulo da definitivno putujem na Filipine, opština mi je finansijski pomogla, a svi sugrađani su bili uz mene. Da ne pričam da sam se prijavio na nagovor svoje dvoje dece. Kako sada da im objasnim da od toga neće biti ništa.

Kako je došlo do toga da ti ispadneš iz igre?
- I ja bih voleo da znam razlog. Prošao sam nekoliko krugova i rečeno mi je da putujem na Filipine. Predao sam im pasoš kako bi mi završili vizu. Morao sam da primim četiri vakcine, protiv tifusa, hepatitisa B, tropskih vrućina i još nečega. Nakon toga su kod mene došli ljudi s Televizije „Foks“ kako bi snimili prilog u kojem sam govorio u svojstvu takmičara. O njima imam samo reči hvale, ni oni nisu mogli da veruju da sam na kraju izigran.

Koje sve stavke postoje u ugovoru koji si sklopio s „Vižn timom“?
- Svaki takmičar dobija dnevnicu od 30 dolara i ima dnevno obezbeđeno od 300 do 500 kalorija hrane. Toliko o tome da tamo ljudi gladuju i moraju sami da se snalaze za jelo.

Kako si se ti pripremao za „Survajver“?
- Drugari su mi nabavili zmije koje sam jeo kako bih se navikao na takvu ishranu, kao i kornjače. Testirao sam svoju izdržljivost bez hrane, pa se dva puta dogodilo da dolazi Hitna pomoć i daje mi infuziju. Svakog trećeg dana sam tračao po 53 kilometra, a svakog četvrtog plivao po 50 kilometara. Cilj mi je bio da pobedim na svim takmičenjima za imunitet, da ne bi mogli da me nominuju.

Da li ćeš se prijaviti u sledećoj sezoni?
- Ne pada mi na pamet! Očigledno je da mi s juga Srbije nemamo šanse da se takmičimo. Setite se da je u prošlog sezoni kasting za učesnike bio samo do Jagodine.


„Vižn tim“:Sve je u skladu s ugovorom

U produkcijskoj kući „Vižn tim“ rečeno nam je da oni prema ugovoru imaju potpuno pravo da u poslednjem trenutku odluče o spisku učesnika:
- U skladu s ugovorom, imamo pravo da samostalno odlučujemo o izboru kandidata. Što se vakcina tiče, mnogi ljudi iz naše ekipe su ih dobili pa na kraju nisu ni otišli na Filipine. Tomislav je prekršio osnovno pravilo kada je pričao da učestvuje u „Survajveru“ pre nego što je i počelo snimanje - kažu u toj produkciji.

Izvor: Alo
 
Poslednja izmena:

Back
Top