Profesor hoce da me kresne

Cici

Početnik
Poruka
29
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!
 
Кулиража:
Ma kresnite se i ostavice te na miru

Tacno, ali ti nemoj njega !!! Kresni se i onda mu jos pripreti, da ces, ukoliko ti " ne sredi " jos neki ispit, sve ispricati njegovoj zeni ili, jos gore, " rastrubiti " po celom faxu kako mu se ne dize, ili ima malu pishicu, ili brzo svrsava ( po izboru, osetices sta ga najvise pogadja ) !!!
 
well.... postoji onaj broj na b92 za nepravdu prema gradjanima.... ali pre toga ipak skokni do dekana pa mu ispricaj za slucaj.... profa i onako nije zasluzio nista bolje od otkaza (cak po meni i zatvor zbog pokusaja iznude tj. korupcije najblaze receno)
 
d1:
well.... postoji onaj broj na b92 za nepravdu prema gradjanima.... ali pre toga ipak skokni do dekana pa mu ispricaj za slucaj.... profa i onako nije zasluzio nista bolje od otkaza (cak po meni i zatvor zbog pokusaja iznude tj. korupcije najblaze receno)

Obavezno ga prijavi , angazuj i stampu, posle neces imati problema sa nijednim ispitom :lol: :lol: :lol:
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!


imaš dva izbora da ga odyebeš i ne obraćaš pažnju ili da ga totalno syebeš a za to treba imati muda(koja ti nemaš)
predlog 1: (jednostavan i uspeva u 85% slučajeva)
snimi razgovore kada te zove (uvek ga odbijaj) i kada ih imaš malo više reci mu da ćeš ih pustiti u javnost - to bi trebalo da ga urazumi
predlog 2: (ovaj volim ali mala mogućnost da se ostvari)
treba ti pomoć - moja
namestićemo sve audio-vizualne uređaje kod tebe i dovedi ga kada sve bude spremno.
snimićemo sve na traku ali samo do dela kada se skinete i navali na tebe onda sve stopiramo i upadaju dva momka da te zaštite.
sa takvom trakom neće ti moći ništa.
sve je to besplatno za tebe jer se ja zabavljam a ne ucenjujem. traku nećeš dobiti da ti ne bi ucenjivala njega,na bilo koji način, osim da te ostavi na miru.
kada profesor ode možemo i zajednički unuštiti traku da ti ne bi ceo život mislila o tome(profesor to neće znati)
odluči se i javi
2&3

ps
predlozi kao prijavi ga i slično ovde ne uspevaju jer će okriviti tebe da se nabacuješ.bez čvrstih dokaza ne vredi ništa-on je profesor i njemu se veruje.
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!
Ma kresnite se bice vam kul
 
Odakle mu tvoj broj telefona?
I u cemu je problem? Polozila si ispit.Problem bi bio da deset puta padas i da je ucena u pitanju. Mislim da si malo provocirala celu situaciju. Nemoj da govoris:Hoce profa da me kresne. Verovatno ima gomila muskaraca koja bi te kresnula.
Nema elemenata ucene ali mislim da je bilo drugih elemenata sa tvoje strane koje ne zelim da komentarisem. :?
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!

sirota devojko :cry:
a vi mu$karachine.. zamislite da je neka matora profesorska-babyskera htela da napastvuje va$a mlada zmijska tela.. uh! ni za sve desetke ovoga sveta!

snimi ga.. pripreti da ce$ obelodaniti njegove nechasne namere... nek se uzenta matoro puvalo!!

 
d1:
well.... postoji onaj broj na b92 za nepravdu prema gradjanima.... ali pre toga ipak skokni do dekana pa mu ispricaj za slucaj.... profa i onako nije zasluzio nista bolje od otkaza (cak po meni i zatvor zbog pokusaja iznude tj. korupcije najblaze receno)

Mislim da nema elemenata iznude. Dao joj je prolaznu ocenu i pokusao da se ogrebe za snosaj jer je verovatno dosla u minicu i sa nadrkanim bradavicama na ispit.
To je verovatno neko ***** od Megatrenda ili slicno gde ribe u toku faksa napasu vise muda nego sto ima lampica u Diznilendu. Moderatoru, zakljucavaj ovu bljak pricu. :x
 
blacky80:
Da je to drzavni fax bio bi ti veliki problem. Ali ti si na privatnom a oni su rigorozni prema takvim stvarima. Jednostavno mu stavis do znanja da ces da ga prijavis. U svakom slucaju si polozila ispit kod njega i ne moze ti nista!
Ma nema veze, privatni ili drzavni. Niko ne moze da yebe nikog za ocenu ako ovaj nece i kraj price. To su price za bebe-glupace ne mogu da daju ispite i onda kao profa se lozi a one ne daju ribu. Ma daj...
Evo, ova riba. Polozila ispit i kuka. Kao da je profa juri u kozi sa bicevima i vestackim qrcima po faxu.Zabole njega. Procenio da bi moglo, pokusava i to je to. I ja bih. Zasto ne? ***** moral. Pazi, riba nije objasnila ODAKLE PROFI NJEN BROJ?!Ma bilo je tu konsultacija i tako to... Uh, nista me me nervira kao ribe koje tako kenjaju. Jadna ona. Naivna ko francuska sobarica. :wink:
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!
moras uzeti diktafon i tako priloziti dokaz da te sexualno spopada ali su male sanse bez video dokaza da ces moci da ga tuzis. ako ga ipak tuzis bez tog dokaza izgubices a onda ces ispit poloziti znas kad... 8)
zato ga sutni po jajima i trci po faxu i vichi da je pedofil i da te je hvatao po telu svuda... :wink: ozbiljno ti kazem :!:
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!
moras uzeti diktafon i tako priloziti dokaz da te sexualno spopada ali su male sanse bez video dokaza da ces moci da ga tuzis. ako ga ipak tuzis bez tog dokaza izgubices a onda ces ispit poloziti znas kad... 8)
zato ga sutni po jajima i trci po faxu i vichi da je pedofil i da te je hvatao po telu svuda... :wink: ozbiljno ti kazem :!:
kakav god da je nemoj se sa njim karati jer te onda moze ucenjivati i nemas vise cime da se branis
 
snoshaj efendija:
blacky80:
Da je to drzavni fax bio bi ti veliki problem. Ali ti si na privatnom a oni su rigorozni prema takvim stvarima. Jednostavno mu stavis do znanja da ces da ga prijavis. U svakom slucaju si polozila ispit kod njega i ne moze ti nista!
Ma nema veze, privatni ili drzavni. Niko ne moze da yebe nikog za ocenu ako ovaj nece i kraj price. To su price za bebe-glupace ne mogu da daju ispite i onda kao profa se lozi a one ne daju ribu. Ma daj...
Evo, ova riba. Polozila ispit i kuka. Kao da je profa juri u kozi sa bicevima i vestackim qrcima po faxu.Zabole njega. Procenio da bi moglo, pokusava i to je to. I ja bih. Zasto ne? * moral. Pazi, riba nije objasnila ODAKLE PROFI NJEN BROJ?!Ma bilo je tu konsultacija i tako to... Uh, nista me me nervira kao ribe koje tako kenjaju. Jadna ona. Naivna ko francuska sobarica. :wink:
Ja sam usao sa pretpostavkom da se tako nesto stvarno desilo. I onda sam rekao, kod nas profesori na drzavnom univerzitetu kao bogom dati za tu fotelju i sa tom prijavom mu ne bi mogla nista. Dok su na privatnim fakultetima mnogo vazniji studenti nego profesori!
 

Back
Top