Njegov rodjendan

А да му купиш јендог ооогрооомног розлог плишаног буци-буци меду или зеку?
Ја мислим да сваки мушкарац просто чезне за тим да има једну такву плишану играчку коју ће да држи на почасном месту у соби, и да је грли кад ти ниси ту....:manikir:
 
А да му купиш јендог ооогрооомног розлог плишаног буци-буци меду или зеку?
Ја мислим да сваки мушкарац просто чезне за тим да има једну такву плишану играчку коју ће да држи на почасном месту у соби, и да је грли кад ти ниси ту....:manikir:

baaaaaaas...
 
А можеш и да закупиш билборд у његовој улици или испред његовог посла, да ставиш два огромна срца која симболишу тебе и њега, и да почнеш са:''Мом драгом пачету (куци...или како му већ тепаш;)) срећан рођендан...'', или, ако преферираш нешто поетичније и озбиљније да ставиш неки леп залазак сунца и вашу заједничку слику на којој сте загрљени и почнеш са:''Перо (или како се већ зове тип), љубави моја једина....''...па онда нешто лепо и романтично....:heart:

Јефтинија (али зато трајнија;)) варијанта свега тога је да на зид суседне куће, на који гледа његов улаз, напишеш графит исте садржине......:)
 
a da se prijavis za naslovnicu cosmopolitena i tamo zamolis urednicu i fotografa da vam urade neku fotomontazu, ono ti i on, i onda da budete zajedno na naslovnici sa nekim romanticnim natpisom?
jeste da on ne cita cosmo,ali to sad nije bitno
ili cita?
 
E, kasica! To je bas slatko :D Hvala ti puno, puno, puno :heart:

A posto zivis u zewmlji lopova kupi mu ovakvu

2a4soqf.jpg
 
nego Girlicious, reci ti nama sta si na kraju odlucila za glavni poklon a sta za "sporedni" :)

Posto tog dana ima neodlozne obaveze na faxu, kaobajagi cu se sloziti sa njim da tog dana nista ne organizujemo (posto je vec najavio da ce to odloziti za malo kasnije). Medjutim, kad dodje, na vratima ce ga sacekati pisamce i kutijica sa iglicom, a u hodniku mnostvo balona (u svakom ce biti neka lepa porucica). Umesto torte, napravicu mu picu i na nju staviti svecice, jer on ne voli kolace i tome sl. Knjigu koju zeli mu necu dati kao poklon, vec cu napisati posvetu i staviti je neupakovanu medju njegove ostale knjige pa, kad nadje-nadje. Kupicu jednu lepu kutiju za poklone i u nju staviti arhitektonski plan nekog stana, privezak za kljuceve i kasicu uz poruku da mu zelim da u njoj ustedi za ovo drugo dvoje ;) :heart:
 
a da se prijavis za naslovnicu cosmopolitena i tamo zamolis urednicu i fotografa da vam urade neku fotomontazu, ono ti i on, i onda da budete zajedno na naslovnici sa nekim romanticnim natpisom?
jeste da on ne cita cosmo,ali to sad nije bitno
ili cita?

Ispravi me ako gresim, ali ovo mi zvuci kao podsmevanje. Ja nigde nisam napisala da bih da konkurisem, samo su me zanimali stavovi devojaka na tu temu. Iako znam da je predlog sarkastican, nikada ne bih uradila nista slicno. I ne, ne cita. :lol:
 
Posto tog dana ima neodlozne obaveze na faxu, kaobajagi cu se sloziti sa njim da tog dana nista ne organizujemo (posto je vec najavio da ce to odloziti za malo kasnije). Medjutim, kad dodje, na vratima ce ga sacekati pisamce i kutijica sa iglicom, a u hodniku mnostvo balona (u svakom ce biti neka lepa porucica). Umesto torte, napravicu mu picu i na nju staviti svecice, jer on ne voli kolace i tome sl. Knjigu koju zeli mu necu dati kao poklon, vec cu napisati posvetu i staviti je neupakovanu medju njegove ostale knjige pa, kad nadje-nadje. Kupicu jednu lepu kutiju za poklone i u nju staviti arhitektonski plan nekog stana, privezak za kljuceve i kasicu uz poruku da mu zelim da u njoj ustedi za ovo drugo dvoje ;) :heart:

o pa ti si si se bas potrudila! :)
samo se nadam da ce znati cijeniti to jednog dana.
 
Posto tog dana ima neodlozne obaveze na faxu, kaobajagi cu se sloziti sa njim da tog dana nista ne organizujemo (posto je vec najavio da ce to odloziti za malo kasnije). Medjutim, kad dodje, na vratima ce ga sacekati pisamce i kutijica sa iglicom, a u hodniku mnostvo balona (u svakom ce biti neka lepa porucica). Umesto torte, napravicu mu picu i na nju staviti svecice, jer on ne voli kolace i tome sl. Knjigu koju zeli mu necu dati kao poklon, vec cu napisati posvetu i staviti je neupakovanu medju njegove ostale knjige pa, kad nadje-nadje. Kupicu jednu lepu kutiju za poklone i u nju staviti arhitektonski plan nekog stana, privezak za kljuceve i kasicu uz poruku da mu zelim da u njoj ustedi za ovo drugo dvoje ;) :heart:

Iako ce drugi mozda sad da pametuju i da pricaju kako je to :confused: meni se bas svidja... :D :heart:
Bas si se potrudila... ;)
 
Zavisi od afiniteta tvog dragog
Ja mm kupujem saksijsko cvece:lol:, ali bih mu npr. kupila i Zvezdin dres:lol:
Ili parfem koji se meni svidja:lol:
Nisam originalna, znam, ali sve zavisi od njegovog hobija
Mada mu na kraju kupim nesto od odece

Ne znam zasto, odeca se uvek pokaze ko dobar izbor (kosulja, majica i sl)
 
Zavisi od afiniteta tvog dragog
Ja mm kupujem saksijsko cvece:lol:, ali bih mu npr. kupila i Zvezdin dres:lol:
Ili parfem koji se meni svidja:lol:
Nisam originalna, znam, ali sve zavisi od njegovog hobija
Mada mu na kraju kupim nesto od odece

Ne znam zasto, odeca se uvek pokaze ko dobar izbor (kosulja, majica i sl)

Pa ti jesi originalna-saksijsko cvece, to je bas neuobicajeno, skoro sasvim! ;)
 

Back
Top