za iskusne urmashe pitanje

Kako bre vi prilazite nepoznatoj devojci na ulici? :D
danas sam video jednu uffff kak'a je bila al bez ideje kako da pridjem a da me ne odjebbe :lol:
jer ono, ipak je to ulica, ishla je neam pojma gde, da kupi pljuge tkud znam i nije bash pogodna situacija cenim :lol:
kako god da pridjem bice sranje :lol:
...pridjesh joj sledja( rachunaj uvek na to da faktor iznenadjenja uradi skoro pola posla) zatvorish joj rukama ochi pa nek pogadja ko je, chak i kad pogodi nemoj da priznash da si to ti ( nikad ne podcenjuj motj negiranja) prisloni joj ga na guzu i tari se o nju dok ona bezuspeshno pogadja ( uvek iskoristi priliku da ispraznish kesicu, el orgazam je orgazam ma kako doshao do njega, ne veruj ovima shto kazzu drukche) kad obilato svrshish ponudi joj vlazznu maramicu da te ubrishe ( el kad nema zavese dobra je i maramica) ondak spusti ruke i iznenadi se u smislu " ups pa ti uopshte nisi Milica, a osim toga nisi ni neka riba ( zzene prosto obozzavaju kad ih vredjash) i pruzzi joj ruku i kulturno reci svoje ime, kad krene da ti pruzzi ruku ti joj gurni srednji prst u istu...
...eto to je uglavnom to, posle za ona sranjca sa maticharem, popom i kumom mozzesh da se raspitash u najblizzoj trafici...:rumenko:

...uvek na usluzi mladim forumashima...:rumenko:
 
Kako bre vi prilazite nepoznatoj devojci na ulici? :D
danas sam video jednu uffff kak'a je bila al bez ideje kako da pridjem a da me ne odjebbe :lol:
jer ono, ipak je to ulica, ishla je neam pojma gde, da kupi pljuge tkud znam i nije bash pogodna situacija cenim :lol:
kako god da pridjem bice sranje :lol:

Nista lakse od toga.Samo pridjes i kazes bilo sta samo da nije nepristojno.Ne mora da ti bude cilj da uradis nesto konkretno vec da prevashodno steknes samopuozdanje i izgradis neki stil.
Dovoljno je samo da prodjes i kazes Zdravo za pocetak.Vec ces se osecati bolje.Sigurno ti nece nesto nepristojno reci,a uopste ne treba da se plasis neuspeha.Mozes i da je pitas da li te se toboze odnekud seca,jer se ti nje itekako secas.Ako kaze da se ne seca,predlozi joj da sednete negde na pice i zajednicki se setite odakle se poznajete.:lol:
Mozes i dramaticno da reagujes i smislis neku situaciju u kojoj ces na odredjeni nacin reagovati.Ili na primer joj pridji i reci da se izvinjavas sto moras da je prekines,ali da joj se moras zahvaliti.Ako pita zasto,reci joj zato sto ti je svojom pojavom ulepsala dan.Tu uvek mozes da se okrenes da odes i ostavis je zapanjenu.;)
Nacina ima gomila,kljuc je u tome da budes samouveren i da ne trazis za sebe izgovore.
 
Poslednja izmena:
...pridjesh joj sledja( rachunaj uvek na to da faktor iznenadjenja uradi skoro pola posla) zatvorish joj rukama ochi pa nek pogadja ko je, chak i kad pogodi nemoj da priznash da si to ti ( nikad ne podcenjuj motj negiranja) prisloni joj ga na guzu i tari se o nju dok ona bezuspeshno pogadja ( uvek iskoristi priliku da ispraznish kesicu, el orgazam je orgazam ma kako doshao do njega, ne veruj ovima shto kazzu drukche) kad obilato svrshish ponudi joj vlazznu maramicu da te ubrishe ( el kad nema zavese dobra je i maramica) ondak spusti ruke i iznenadi se u smislu " ups pa ti uopshte nisi Milica, a osim toga nisi ni neka riba ( zzene prosto obozzavaju kad ih vredjash) i pruzzi joj ruku i kulturno reci svoje ime, kad krene da ti pruzzi ruku ti joj gurni srednji prst u istu...
...eto to je uglavnom to, posle za ona sranjca sa maticharem, popom i kumom mozzesh da se raspitash u najblizzoj trafici...:rumenko:

...uvek na usluzi mladim forumashima...:rumenko:
...ej, shalijo sam se za ovo, ima mnogo boljih nachina, izvini glupa fora...:(
 
Kako bre vi prilazite nepoznatoj devojci na ulici? :D
danas sam video jednu uffff kak'a je bila al bez ideje kako da pridjem a da me ne odjebbe :lol:
jer ono, ipak je to ulica, ishla je neam pojma gde, da kupi pljuge tkud znam i nije bash pogodna situacija cenim :lol:
kako god da pridjem bice sranje :lol:

Ne bi ja saletao po ulici, al bi se raspito de izlazi i to...pa tamo, na tenane...
...missim možda neki novi klinci imaju nekakve metode za obaranje s nogu na ulici, ja neam...
 
pozovi je da ti pomogne da operes kola

Dirty-Car.jpg

gfcheating.jpg


:mrgreen:
 

Back
Top