Ex

Error

Veoma poznat
Poruka
10.382
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?
 
jedno vreme sam se čuo sa par njih, ali kako vreme čini svoje...i to je u početku posustalo, da bi se kasnije skroz prekinulo...
...svako je otišao na svoju stranu
 
zavisi od razloga prekida veze. uglavnom je tu bar jedno koje nije ravnodusno,te ti odnosi posle raskida nikada ne mogu funkionisati. bar u mom slucaju. potrebno mi je odstojanje posle prekida,vreme da ga ne vidjam kako bi ga na taj nacin distancirala iz zivota. obicno presecam i precrtam, da se ne bi mucila pitanjima i trazenjem odgovora koji mi ni za sta ne mogu posluziti.
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

za sva vremena.
a kad naletimo slucajno jedno na drugo budu sjajni susreti: pa gde si, kako si, sta ima novo, sta se desava, ....onako sa osmesima od uha do uha
 
Baš sam se sinoć videla s jednim (bili u istom društvu), niti mi je bilo teško, niti mi je drago što smo se sreli. :neutral:

Što se ostalih tiče, ili ne razgovaramo (zato što ja to ne želim ili smo izgubili kontakt), ili se tu i tamo vidimo, pošaljemo proruku preku fb...:neutral:
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

sa nekima sam u stalnom kontaktu, sa nekima nisam
ne vidim razlog da za vjeki vjekov prekidam svaki kontakt sa ljudima koji su mi nekada bili toliko bitni
bas volim da sa nekima sednem, popijem kafu, ispricam se sta ima novo...
odmerim kome bolje ide u zivotu :mrgreen:
 
sa nekima sam u stalnom kontaktu, sa nekima nisam
ne vidim razlog da za vjeki vjekov prekidam svaki kontakt sa ljudima koji su mi nekada bili toliko bitni
bas volim da sa nekima sednem, popijem kafu, ispricam se sta ima novo...
odmerim kome bolje ide u zivotu :mrgreen:

Sujetna ženo...:lol:
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

Sve ovisi kakva je veza bila. Ako je bila fer, ljudi se mogu ponekad i sresti, mozda otici na kafu. Ali ako je neko tu bio los, ne vidim zasto bi se druzio.

Obicno se ljudi druze na inicijativu onog kojem je vise stalo, ali to je pogresno i slika je slabog karaktera.

Ako si nekog ostavio, neposteno je sa njim se druziti jer mu stajes na muku, a ako si ostavljen onda si idiot jer tom drugom hranis sujetu.

Ja kad vidim bivsu, cak ako provalim da me nije videla uvek gledam da se ne sretnemo. Jer tu krecu price sta ima novo i gura svoju surlu u moj life i zeli da se druzimo, a meni to ide na zivce. A s obzirom da sam po difoltu jako kulturan muskarac, uvek gledam biti ljubazan sa njima iako mi idu na zivce sa tim pitanjima.
 
Kako sa kim.. Bivsi koji je foot fetishista mi povremeno javni gde video cipele rodjene za mene. Hvala mu do neba. Sa jednim uopste ne razgovaram. Drugima se javi na ulici. Sa jednim popijem kafu jednom u sto god :)
 
ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena?

Taj rad...ni sa jednom bivsom nemam apsolutno nikakav kontakt.
Imao sam nekakav polu kontakt sa bivsom sa kojom sam bio pre 13 god.,ono..culi smo se mozda jednom godisnje,ali sam je relatvno skoro oterao u 17 picki materinih...missim..zasto da kvari prosek.

k075.gif
 
da smo u nekom čestom kontaktu i nismo...al da smo u dobrim odnosima,jesmo...:D

ako sam već sa tim nekim bila u ljubavi...zašto bismo posle toga bili "neprijatelji"?

ti bivši momci su deo mog života i treba tako i da ostane....al naravno,ako više ne postoji bilo kakva privlačnost između dvoje ljudi koji su nekada bili zajedno...tako nekako:p
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

Nikakvim. :mrgreen: Ozbiljno, jednom sam pokusao da ostanem prijatelj sa bivsom i to mi se obilo o glavu.
Sad kad se vidim sa nekom bivsom ljubavlju, odnosno kad nas put nanese da se vidimo slucajno, pozdravim se kulturno i to je to. Svako svojim putem u zivotu, zelim im sve najbolje, kao i sebi, da nadju nekoga koga ce voleti i da budu srecni i bogati. ;)
 

Back
Top